Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Kouřim OPEN 2013, turnaj A - mladší žáci

Poslední aktualizace26.01.2013 15:57:20, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2 
111Novotný MartinCZE1100Ddm Symfonie Podebrady6,034,525,5
214Patočka DavidCZE1100Sokol Český Brod6,031,022,0
318Ďuriš MatějCZE1100Sk Joly Lysa Nad Labem6,030,020,5
42Němeček LukášCZE1250Ddm Symfonie Podebrady5,527,519,5
59Kubice JakubCZE1100Sk Joly Lysa Nad Labem5,032,524,5
615Studzinski DavidCZE1100Klub Sachistu Ricany 19255,031,022,0
713Němeček PavelCZE1100Ddm Symfonie Podebrady5,029,020,5
81Heger JanCZE1250Klub šachistů Říčany 19255,026,020,5
944Uvira HynekCZE1000Sk Joly Lysa Nad Labem5,026,017,5
1032Kronowetter AlešCZE1000DDM Symfonie Poděbrady4,528,521,0
1110Mojdl KryštofCZE1100Tj Jawa Brodce4,527,019,5
126Hruban OliverCZE1100Sportovni Kluby Slavoj Caslav4,523,517,0
137Ježek StanislavCZE1100Sokol Český Brod4,032,023,0
143Dudek VojtěchCZE1100TJ JAWA Brodce4,029,520,5
155Homolová VeronikaCZE1100Sokol Český Brod4,028,019,5
1617Vasilev DanCZE1100Tj Jawa Brodce4,026,519,5
1735Novotný MatějCZE1000TJ JAWA Brodce4,026,018,5
1845Vlasáková NelaCZE1000Sk Mddm Uvaly4,025,518,5
1930Košnář JakubCZE1000ZŠ Semice4,025,018,0
2026Hovorka OndřejCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem4,024,517,0
2112Němec VítCZE1100TJ JAWA Brodce4,023,017,0
2240Rambousek OlegCZE1000ŠK Milovice4,018,012,5
2336Novák KryštofCZE1000Uhlířské Janovice3,529,520,5
2439Podnecký DavidCZE1000DDM Kolín3,528,521,5
2516Valtr JakubCZE1100Sk Joly Lysa Nad Labem3,527,019,5
2642Trojan KryštofCZE1000Sokol Český Brod3,521,515,0
2720Bičák AntonínCZE1000ŠK MIlovice3,026,018,5
288Karamonova AnezkaCZE1100Sk Joly Lysa Nad Labem3,025,018,0
2947Řehák PavelCZE1000ZŠ Sadská3,024,017,5
3027Jančařík JakubCZE1000ŠK Joly Lysá nad Labem3,023,516,5
3138Pešek AdamCZE1000ŠK Milovice3,023,015,5
3243Ulrich PetrCZE1000Uhlířské Janovice3,022,014,5
3331Košnářová IvanaCZE1000ZŠ Semice3,020,515,0
3448Machaň FrantišekCZE1000ZŠ Mukařov3,016,513,0
3524Fiala PeterCZE1000ZŠ Semice2,525,518,0
3628Kalenda FandaCZE1000TJ Sokol Pečky2,523,516,0
3729Karamon HynekCZE1000Sk Joly Lysa Nad Labem2,522,016,0
3834Musilová KláraCZE1000Sokol Český Brod2,519,513,5
3946Vohralík AdamCZE1000ŠK Milovice2,518,013,0
4037Petényiová KatarínaCZE1000ŠK Milovice2,518,012,5
4133Krupka JanCZE1000TJ Sokol Pečky2,024,518,0
4221Bičák MichalCZE1000ŠK Milovice2,024,016,0
434Hladka GabrielaCZE1100Sk Spartak Celakovice2,022,015,5
4441Soukup LukášCZE1000DDM Symfonie Poděbrady2,016,011,5
4523Dlabal JiříCZE1000ŠO TJ Sokol Český Brod1,519,514,0
4619Ambrož MartinCZE1000ŠK Milovice1,519,014,5
4722Brenner DušanCZE1000TJ Sokol Pečky1,514,010,5
4825Hovorka MatoušCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem0,519,012,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement