Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

2. turnaj Základního kola KP mládeže regionu SD

Poslední aktualizace27.01.2013 05:04:51, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12Škrabánek MatějCZE1262DDM Sokol Nymburk6,50,022,030,5
258Plechata PavelCZE1250TJ Kavalier Sázava6,00,019,526,5
321Ďuriš MatějCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem5,51,023,532,0
44Vacek AdamCZE1250DDM Sokol Nymburk5,50,018,526,0
517Plechatová JarmilaCZE1100TJ Kavalier Sázava5,00,021,530,0
640Müller RadekCZE1000ZŠ Semice5,00,021,529,5
712Kalaš MichalCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem5,00,021,029,0
813Kubíče JakubCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem5,00,019,528,0
91Homola MartinCZE1398Sokol Český Brod5,00,019,528,0
1014Němeček LukášCZE1100DDM Symfonie Poděbrady4,50,023,529,5
1118Rubeš VojtěchCZE1100ŠK Spartak Čelákovice4,50,022,530,5
123Boháč JaroslavCZE1250Sokol Český Brod4,50,020,528,0
1326Boháč JiříCZE1000ZŠ Semice4,50,020,527,0
1420Valtr JakubCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem4,50,020,027,0
1510Janda LukášCZE1100ŠK Spartak Čelákovice4,50,019,528,0
1611Ježek StanislavCZE1100Sokol Český Brod4,50,019,526,0
179Hruban OliverCZE1100SPORTOVNÍ KLUBY Slavoj Čáslav4,50,018,026,5
1819Tanglová DominikaCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem4,00,021,531,0
1916Patočka DavidCZE1100Sokol Český Brod4,00,021,028,0
2046Podnecký DavidCZE1000DDM Kolín4,00,019,025,5
218Homolová VeronikaCZE1100Sokol Český Brod4,00,017,524,5
2256Voříšek MichaelCZE1000DDM Symfonie Poděbrady4,00,017,524,5
2357Řehák PavelCZE1000DDM Sokol Nymburk4,00,017,025,0
2460Pham Cao ThuyenCZE1000Uhlířské Janovice4,00,016,521,0
2559Novák KryštofCZE1000Uhlířské Janovice4,00,016,023,0
2633Jančařík JakubCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem4,00,014,521,0
2753Uvíra MatyášCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem3,50,020,028,0
286Gregor DavidCZE1100ŠK Spartak Čelákovice3,50,020,027,5
2928Gruml TomášCZE1000DDM Kolín3,50,019,527,5
3052Uvíra HynekCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem3,50,017,525,5
315Doležal KarelCZE1100DDM Symfonie Poděbrady3,50,016,022,5
3232Hubáček KryštofCZE1000ZŠ Semice3,50,016,022,5
3325Bičák MichalCZE1000ŠK Milovice3,50,013,519,5
3430Hloušková KláraCZE1000DDM Kolín3,00,021,531,0
3515Němeček PavelCZE1100DDM Symfonie Poděbrady3,00,021,530,0
3622Šafránek JanCZE1100DDM Symfonie Poděbrady3,00,020,027,5
3741Müllerová KristýnaCZE1000ZŠ Semice3,00,019,527,0
3835Končel PavelCZE1000DDM Kolín3,00,019,025,5
3927Frajer AdamCZE1000ŠK Spartak Čelákovice3,00,016,524,0
407Hladká GabrielaCZE1100ŠK Spartak Čelákovice3,00,016,523,5
4148Soukup LukášCZE1000DDM Symfonie Poděbrady3,00,016,522,5
4247Rambousek OlegCZE1000ŠK Milovice3,00,016,022,0
4324Bičák AntonínCZE1000ŠK Milovice3,00,015,521,0
4438Kubečka MatějCZE1000DDM Sokol Nymburk3,00,014,020,0
4537Košnářová IvanaCZE1000ZŠ Semice3,00,013,519,5
4634Klíma MatějCZE1000Sokol Český Brod2,50,016,523,0
4750Ulrich PetrCZE1000Uhlířské Janovice2,50,016,522,5
4823Ambrož MartinCZE1000ŠK Milovice2,50,012,517,0
4936Košnář JakubCZE1000ZŠ Semice2,00,018,025,5
5054Vohralík AdamCZE1000ŠK Milovice2,00,016,523,0
5149Trojan KryštofCZE1000Sokol Český Brod2,00,015,523,0
5251Ulrichová SimonaCZE1000Uhlířské Janovice2,00,014,020,5
5329Hampl DavidCZE1000ZŠ Mukařov2,00,013,520,5
5443Petenyiová KatarinaCZE1000ŠK Milovice2,00,013,018,0
5545Pešek AdamCZE1000ŠK Milovice2,00,012,518,0
5639Moravec ŠtěpánCZE1000Sokol Český Brod2,00,011,517,0
5744Petrů TadeášCZE1000DDM Kolín1,50,014,019,5
5831Hojdová TerezaCZE1000ŠK Milovice1,00,011,516,5
5955Vorlický ŠtěpánCZE1000Sokol Český Brod1,00,011,515,5
6042Němeček AdamCZE1000Sokol Český Brod1,00,010,014,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement
Advertisement