Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Bleskový turnaj

Poslední aktualizace13.03.2013 20:22:06, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 11 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/Místo PH 1  PH 2  PH 3 
12IMPlát VojtěchCZE2452TŽ Třinec10,081,565,5
21IMŽilka ŠtěpánCZE25161. Novoborský ŠK10,081,065,5
35Balín JanCZE2316TJ Tatran ZKZ Podbořany8,577,562,5
44FMVojta TomášCZE2354Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.8,077,061,5
516Havlík JindřichCZE2119ŠK Sokol Klatovy8,075,561,5
68Nábělek MarekCZE2210Slezan Opava7,579,063,5
730Walek PetrCZE2005TJ Náměšť n/Oslavou7,576,563,0
818Chrz PavelCZE2088ŠK Spartak Ústí n.L.7,573,558,5
933Pulpan JakubCZE19782222 ŠK Polabiny7,570,058,0
106FMTuma JiriCZE22647,080,565,5
1112Sýkora OndřejCZE2144Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.7,075,561,0
123FMŠuráň JanCZE2359ŠK JOLY Lysá nad Labem7,075,560,5
1311Šimůnek FilipCZE2153ŠK Líně7,072,557,5
1421Navrátil JiříCZE2074TJ ŠK DUE POP Uničov7,070,057,0
1542Hollan PetrCZE1830SK OAZA Praha7,068,556,0
1619Rut VojtěchCZE2086ŠK Sokol Vyšehrad7,068,554,5
1713Pospíšil EvženCZE2134Klub šachistů Říčany 19257,067,553,0
1823Dvořák AdamCZE2049Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.7,067,054,0
1986Pulpan DavidCZE1784ŠO Chrudim7,063,551,5
2025Mičulka PetrCZE2040TJ Náměšť n/Oslavou7,062,050,0
2117Toman OndřejCZE2091TJ Sokol Údlice6,572,560,0
2231Rýdl JiříCZE1998TJ Spartak Vlašim6,571,558,0
237Hadraba VladimírCZE2228ŠK Teplice6,567,055,0
2450Eichler BřetislavCZE1701Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.6,566,056,0
2524Ptáček TomášCZE2044ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové6,565,554,5
269Frnka ReneCZE2209TJ Sokol Lázně Velké Losiny6,565,054,0
2728Kožúšek DanielCZE20302222 ŠK Polabiny6,559,549,0
2837Miesbauer JanCZE1896ŠACHklub Písek6,556,547,5
2940Jánská JitkaCZE1839ŠK Sokol Klatovy6,070,558,0
3010Horák JiříCZE2205TJ Slovan Jirkov6,069,557,5
3145Hollan MartinCZE1790SK OAZA Praha6,069,556,5
3215Vykydal FrantišekCZE2120Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.6,067,054,5
3314Šedý PavelCZE2132ŠK Sokol Vyšehrad6,066,054,5
3432Vykouk JanCZE1992CHESS MOST6,064,052,5
3539Melichar VojtěchCZE18522222 ŠK Polabiny6,063,051,0
3627Kozák PavelCZE2032MSA Dolní Benešov6,062,552,0
3735Valenta PetrCZE1940CHESS MOST6,061,551,0
3841Filip VojtěchCZE1830TJ Spartak Vlašim6,060,551,0
3920Navrátil sr. JiříCZE2084TJ ŠK DUE POP Uničov6,059,547,5
4029Sládek JaroslavCZE2005TJ ZČE Plzeň6,058,049,0
4187Sucharda DavidCZE1612Podzvičinská šachová škola5,568,555,5
4247Pulpan MatejCZE17542222 ŠK Polabiny5,565,554,5
4334Fiala JanCZE1944Sokol Český Brod5,563,552,0
4422Hastik SvatoplukCZE2061TJ Sokol Lázně Velké Losiny5,561,047,0
4544Horák MartinCZE1797Sokol Český Brod5,560,047,0
4664Nehyba MartinCZE1525Sokol Skalička5,558,046,5
4754Truksa VáclavCZE1682ŠK Tachov5,557,548,5
4851Veselský JanCZE1694ŠK Praha-Smíchov5,554,545,0
4981Vraj OndraCZE1100Sokol Hošťálková5,545,037,0
5085Miřatský PetrCZE0Pelhřimov5,065,554,0
5161Pastrnek MichalCZE1541Klub šachistů Říčany 19255,063,552,0
5253Bartoš VáclavCZE1689ŠK Teplice5,062,552,0
5346Procházka PavelCZE1767Sokol Tábor5,062,051,0
5426Hlaváč RudolfCZE2035TJ Baník Sokolov ŠO5,059,548,5
5549Jelínek MichalCZE1743SK OAZA Praha5,057,046,5
5655Sýkora MarekCZE1681TJ Desko Liberec5,056,547,0
5748Žilavý JanCZE1745ŠACHklub Tábor5,056,045,0
5874Mládek RichardCZE1250TJ Spartak Vlašim5,055,044,5
5958Klézl FrantišekCZE1651TJ Sokol Lázně Velké Losiny5,053,544,0
6059Chwistek KarelCZE1575Slezan Opava5,053,543,5
6163Kabelka OndřejCZE1526ŠK AD Jičín5,052,043,5
6238Štukheil MartinCZE1890ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.4,562,052,0
6343Kalužný JiříCZE1815TJ Sokol Údlice4,558,549,0
6483Helebrand FrantišekCZE1430TJ Spartak Vlašim4,553,544,0
6565Nová MichaelaCZE1516Sokol Buštěhrad4,553,044,5
6676Vraj KarelCZE1250Sokol Hošťálková4,546,539,0
6752Schaffer DavidCZE1691TJ Štefanydes Polička4,545,537,0
6856Macek OldřichCZE1674T.J. Sokol Šumperk4,545,036,0
6936Paukert JanCZE1899ŠK Řevnice4,544,536,0
7057Bobek DanielCZE1664ŠK Teplice4,058,548,5
7175Vojta JakubCZE1250TJ Spartak Vlašim4,057,546,0
7282Martirosyan ArtyomCZE1000Brno4,055,045,5
7370Novotný TomášCZE1335TJ Spartak Pelhřimov4,052,543,0
7462Zlámaná AnnaCZE1535Klub šachistů Říčany 19254,047,038,5
7560Brunová BlankaCZE1556ŠK DDM Planá u Mar.Lázní4,047,038,5
7668Krčil TomášCZE1451TJ Jiskra Humpolec4,046,037,0
7767Suchomel JanCZE1456ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.4,044,036,0
7877Šíma RadekCZE1250ŠACHklub Tábor4,042,535,0
7973Hosnedl MatyášCZE1250QCC České Budějovice, sportovní klu3,553,042,5
8071Gemsa PavelCZE1270MSA Dolní Benešov3,550,542,0
8178Gemsová TerezaCZE1100MSA Dolní Benešov3,545,037,0
8280Otrubová KristýnaCZE1100Klub šachistů Říčany 19253,539,032,5
8366Steinbauer FilipCZE1509QCC České Budějovice, sportovní klu3,054,044,0
8469Dumek AlešCZE1339Sokol Zastávka3,050,541,5
8572Škrabánek MatějCZE1253DDM Sokol Nymburk2,545,037,5
8684Hofirek JanCZE0Brno2,542,535,0
8779Heger ZdeněkCZE1100Klub šachistů Říčany 19252,038,030,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement
Advertisement