Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Ostravský koník 2013 - FIDE Open B

Poslední aktualizace05.05.2013 15:06:42, Creator/Last Upload: czech republic licence 1

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3  PH 4 
18
Byma PavelCZE1962Sokol Háj ve Slezsku7,537,047,538,51805
22
Dvořák VladimírCZE1996SK ROŠÁDA Prostějov7,040,051,535,01829
36
Valenčík JozefCZE1972TJ Slovan Havířov7,039,050,035,01755
418
Tyleček DrahomírCZE1916TJ Mariánské Hory7,037,048,035,51810
510
Beneš MiroslavCZE1954ŠK Zlín7,034,043,533,01731
63
Zeman ArnoštCZE1994OREL Ořechov6,541,553,037,01855
731
Balogh MilanCZE1847TJ Ostrava6,541,052,533,51770
87
Píša VladimírCZE1966ŠK U Freda Darkovičky6,540,051,535,51826
950
Kaňáková NatálieCZE1749Beskydská šachová škola o.s.6,539,550,034,01850
1057
Šrámek OndřejCZE1696SK Slavia Orlová6,534,542,031,01591
1116
Hlubina PavelCZE1920VOKD Poruba6,042,553,538,01882
1262
Hanák TomášCZE1646OS Rychvald6,041,051,534,01827
1313
Oborný LuborCZE1936ŠK Slavoj Poruba6,039,048,032,51663
1481
Kozelský MarekCZE1903ŠK Šenov6,038,549,529,51888
1515
Remeš RadekCZE1922Sokol Skalice6,038,548,530,51782
164
Lizner MilanCZE1990TJ Praha-Pankrác6,038,048,531,01760
171
Borovička BohumilCZE1996Tatra Kopřivnice6,037,548,533,51830
1826
Týn MarekCZE1875TJ Ostrava6,037,048,033,51696
1930
Bergloviec JanCZE1854ŠK POGO Budišov n.B.6,036,547,033,51784
2039
Vaníček MichalCZE1796Beskydská šachová škola o.s.6,035,045,031,01744
2127
Čížek OndřejCZE1870SK Pyrit Příbram6,035,044,029,51665
2224
Blecha JosefCZE1889Sokol Fryčovice6,034,545,031,01660
23122
Hurta JiříCZE1000Šachový klub GEOFIN Ostrava6,034,544,529,01797
2434
Cyroň KarelCZE1834OS Rychvald6,033,042,529,01589
2514
Siwek AntonínCZE1932ŠK Šenov5,539,050,031,51766
2611
Doležal RadoslavCZE1952Klub šachistů Říčany 19255,538,048,033,51722
2747
Skočková KateřinaCZE1763Sokol Polanka n/O5,537,547,027,01735
2829
Hájek OskarCZE1857Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,536,547,029,51641
2912
Vízner JaroslavCZE1951Baník Havířov5,536,546,531,01686
3021
Kosár ml. MikulášSVK1897ŠK OÚ Russel Gabčíkovo5,536,546,529,01661
3125
Müller LeoCZE1880TJ Vítkov5,536,047,029,51741
32127
Mach JanCZE1000ŠK Medvědi Zvole5,534,544,026,01749
3332
Vlček AntonínCZE1839TJ Vítkov5,534,043,028,51560
3483
Škrle VladimírCZE1836TJ Ludgeřovice5,532,540,526,51736
3520
Dostál PetrCZE1900ŠK Slavoj Poruba5,532,540,524,01600
3648
Kaňák FilipCZE1754Beskydská šachová škola o.s.5,531,540,025,01714
3746
Štěpán PatrikCZE1773Beskydská šachová škola o.s.5,530,038,524,51571
3845
Sedláček JiříCZE1777Beskydská šachová škola o.s.5,040,550,529,01781
3917
Snopek JiříCZE1920TJ Mariánské Hory5,037,547,527,51743
4072
Beluská TerezaCZE1556Beskydská šachová škola o.s.5,037,547,027,01811
4133
Čubok MilanCZE1838TJ Dobratice5,037,046,528,01638
429
Pavera VítCZE1955Orel Opava5,036,046,528,01710
4354
Rychtecký PavelCZE1716ŠK Teplárna Praha-Malešice5,035,545,530,01680
4442
Rogozenco TeodoraGER1788Hamburger Schachklub5,035,544,527,01611
4543
Kacíř TomášCZE1785TJ Dobratice5,035,045,525,01666
46125
Kusák LubomírCZE1000TJ Mariánské Hory5,035,045,026,01745
4740
Mrázek RomanCZE1793Šachový klub Karviná o.s.5,034,544,527,51525
4823
Gil KarelCZE1892Baník Havířov5,034,544,525,01590
4953
Charouz JaroslavCZE1726ŠK ERA Poštovní spořitelna5,034,043,026,01663
5036
Nisztuk MichalPOL18055,033,543,527,01600
5161
Bohanesová VendulaCZE1647Mezinárodní šachová škola Interches5,033,543,025,51587
5280
Haška FilipCZE1273Beskydská šachová škola o.s.5,032,039,522,01559
5355
Ben JaroslawPOL1703SI Lodygowice5,031,540,023,01587
5444
Omasta DušanCZE1783ŠK Šenov5,031,041,022,01574
5565
Havelka OndřejCZE1622Mezinárodní šachová škola Interches5,031,039,523,01567
5673
Kopcová LudmilaCZE1529TJ Ostrava5,029,538,523,01714
5789
Alexandr PetrCZE1649Slovan Ostrava5,029,037,521,51554
5875
Židek DanielCZE1478Beskydská šachová škola o.s.5,028,035,521,01560
595
Albertovič LukášCZE1975ŠK Slavoj Poruba4,536,046,526,01715
6058
Žižka RadimCZE1679Sokol Skalice4,535,044,525,51621
6135
Kondula DominikCZE1820VOKD Poruba4,533,043,524,51561
6291
Warmuž JiříCZE1636Viktorie Bohumín4,532,542,021,01661
6385
Rajský StanislavCZE1688Viktorie Bohumín4,532,541,527,01812
6441
Pešl JanCZE1791ŠK KME-DDM Kuřim4,532,041,525,01592
65121
Filip (Odra Ostrava) TomášCZE1000HTJ Odra Ostrava4,531,040,019,01576
6628
Badačová IrenaCZE1863TJ Respekt4,531,039,519,01484
6760
Sándor ŠtefanSVK1666ŠK OÚ Russel Gabčíkovo4,531,038,523,01297
6874
Bok ZdeněkCZE1496Sokol Dobrá4,530,040,020,01395
6966
Gemsa PavelCZE1607MSA Dolní Benešov4,530,037,023,01624
7038
Klimeš JanCZE1797ŠKTP Hrabyně4,529,038,025,01510
7187
Hotárek JaroslavCZE1668Slovan Ostrava4,529,037,021,01599
7297
Funiok RichardCZE1504Baník Havířov4,528,538,017,01490
7398
Sikora MatoušCZE1479OS Rychvald4,528,537,518,51548
7471
Gřesová ZuzanaCZE1567Beskydská šachová škola o.s.4,528,537,021,51568
7570
Beneš JaroslavCZE1574Slovan Ostrava4,528,537,020,51575
76102
Fridrišek TomášCZE1304TJ Ostrava4,526,033,018,01528
77103
Laurincová KristýnaCZE1273Beskydská šachová škola o.s.4,035,045,025,01775
7890
Semančík DavidCZE1640OS Rychvald4,034,042,519,51699
7922
Novák BořivojCZE1893T.J. Sokol Hranice4,033,545,027,01661
8094
Křenek MichalCZE1586Beskydská šachová škola o.s.4,033,543,024,01781
8167
Kuchař MatějCZE1587Beskydská šachová škola o.s.4,033,043,021,01743
8286
Carbol OtmarCZE1684Sokol Dobrá4,033,041,519,01648
8378
Halamíček RadekCZE1347Beskydská šachová škola o.s.4,031,039,521,01549
8468
Demko RobertCZE1586Beskydská šachová škola o.s.4,030,540,518,51561
85130
Mészáros NikolasSVK1000ŠK OÚ Russel Gabčíkovo4,030,037,518,51553
8659
Šafarčík MiroslavCZE1672HTJ Odra Ostrava4,029,538,020,01433
8764
Repák JanCZE1634TJ Ostrava4,029,038,021,01339
88101
Šrámek VojtěchCZE1373SK Slavia Orlová4,029,036,514,01458
8956
Kočí TomášCZE1697ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova4,028,538,019,51318
9088
Lipka PetrCZE1653TJ Ludgeřovice4,028,535,020,51567
91107
Kopec LadislavCZE1250TJ Ostrava4,028,034,515,51512
9277
Fligiel Szczepan AleksanderPOL13804,025,032,517,01372
9351
Kolařík TomášCZE1735ŠK Hošťálkovice3,532,542,022,51635
9469
Filip (Interchess) TomášCZE1575Mezinárodní šachová škola Interches3,532,042,020,01623
9537
Kapoun PavelCZE1800SK Šachy Chlumec3,531,541,023,01490
9696
Kubelka JaroslavCZE1552TJ Fulnek3,531,540,017,51601
9719
Novotný StanislavCZE1912Sokol Polanka n/O3,531,040,019,51629
9876
Očko DominikCZE1408Mezinárodní šachová škola Interches3,530,540,519,01523
99124
Kočur RadimCZE1000TJ Ludgeřovice3,530,040,520,51614
10092
Čáp ŠimonCZE1619TJ Ostrava3,529,538,016,51533
10149
Doškař MiloslavCZE1751Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.3,529,039,018,01493
10284
Šafařík RomanCZE1736Sokol Vítkovice3,528,538,017,01524
10363
Volčík MilanCZE1645ŠKTP Hrabyně3,527,536,018,51464
104110
Miča MarekCZE1250Beskydská šachová škola o.s.3,527,534,017,01473
105100
Sedláček MilanCZE1424Slezan Opava3,526,032,515,01352
106131
Palanek RenéCZE1000TJ Ostrava3,525,531,512,51319
10795
Lička RadekCZE1560TJ Mariánské Hory3,524,531,514,51511
108105
Gemsová TerezaCZE1250MSA Dolní Benešov3,523,530,013,51305
109111
Nytra OndřejCZE1250Beskydská šachová škola o.s.3,031,039,013,51606
110104
Berezjuk RostislavCZE1250Mezinárodní šachová škola Interches3,029,538,016,01539
111128
Machura JaroslavCZE10003,029,037,513,51503
11293
Malina RomanCZE1618ŠK Slavoj Poruba3,027,535,515,01543
113112
Opěla RadekCZE1250Beskydská šachová škola o.s.3,027,535,013,51421
114113
Šimon DavidCZE1250Baník Havířov3,023,530,012,51386
115120
Soukup OndřejCZE1100Mezinárodní šachová škola Interches3,023,529,511,01422
116133
Valčikevič KristiánCZE1000TJ Ostrava3,021,026,512,01263
11799
Bošňák OndrejCZE1439VOKD Poruba3,020,527,09,01291
11882
Tvrdý PetrCZE1866Sokol Dobrá2,534,043,018,01697
119129
Miklosz MichaelCZE1000TJ Ostrava2,526,534,012,51418
12079
Szotkowski DavidCZE1316Mezinárodní šachová škola Interches2,526,033,511,51380
121109
Marková KristýnaCZE1250Mezinárodní šachová škola Interches2,525,532,512,01341
122114
Daněk OndřejCZE1100Beskydská šachová škola o.s.2,525,532,011,01368
123117
Odlevák MarekCZE1100Beskydská šachová škola o.s.2,524,533,010,51371
124118
Odstrčil LukášCZE1100Beskydská šachová škola o.s.2,524,532,012,01488
125116
Mikesch DaliborCZE1100Beskydská šachová škola o.s.2,521,027,08,51405
12652
Snášel MichalCZE1729ŠK KME-DDM Kuřim2,026,033,013,01404
127115
Géryk ŠimonCZE1100Beskydská šachová škola o.s.2,025,032,010,01369
128123
Knettig VojtěchCZE1000TJ Ostrava2,018,525,53,01269
129119
Pekara ŠtěpánCZE1100Beskydská šachová škola o.s.2,018,023,04,01267
130108
Marciňa JanCZE1250Beskydská šachová škola o.s.1,525,532,59,01473
131126
Kužel JaroslavCZE1000TJ Ostrava1,020,527,05,01231
132132
Pinko MichalCZE1000TJ Ostrava1,019,525,55,01212
133106
Jeřábek DavidCZE1250Baník Havířov0,021,027,00,01796

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break
Pomocné hodnocení4: rating average of the opponents (variabel with parameters)