Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Ostravský koník 2013 - FIDE Open veteránů

Poslední aktualizace05.05.2013 14:49:59, Creator/Last Upload: czech republic licence 1

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3  PH 4 
11
IMDobrovolský LadislavCZE2337ŠK Šenov9,039,049,545,01949
23
Papán CyrilCZE2027TJ Nový Jičín7,039,552,033,01933
36
Jamka BřetislavCZE2011Slovan Ostrava6,538,051,533,51981
49
Petrov BogoljubCZE1923HTJ Odra Ostrava6,037,550,033,01830
52
Šimek JiříCZE2053ŠK Slavoj Poruba6,037,049,532,51929
615
Míčka JaroslavCZE1845TJ Nový Jičín6,034,543,027,51875
710
Bříza JiříCZE1912Tatra Kopřivnice5,536,046,531,01887
85
Košťál OtakarCZE2021TJ Mariánské Hory5,535,548,030,01882
920
Kořínek JaroslavCZE1805TJ Mariánské Hory5,532,543,025,01674
1040
Ramian ZdeněkCZE1637TJ Mariánské Hory5,532,041,025,51807
1132
Kwiatkowski ZygmuntPOL1638KSz Silesia Racibórz5,531,539,524,01805
1213
Puobiš JozefSVK1870ŠK OÚ Russel Gabčíkovo5,039,551,530,01842
1312
Šipl FrantišekCZE1882VOKD Poruba5,036,548,527,51855
1442
Špála JiříCZE1000TJ Ludgeřovice5,035,045,025,51735
157
Van Nieuwenhuizen HansNED1974S.V. Krimpen aan den IJssel5,034,046,528,01903
1638
Chmela ZdeněkCZE1770TJ Mariánské Hory5,033,543,025,51862
1717
Červenka RomanCZE1827TJ Slovan Havířov5,031,540,025,01725
1811
Lexa VáclavCZE1893TJ Sokol Praha-Vršovice4,536,045,526,51834
194
Jaroš BohumilCZE2025TJ Mariánské Hory4,535,045,026,01804
2025
Gunnarsson LeifSWE1761Kristallens SK4,532,040,524,01771
2127
Majerčík JaroslavCZE1750Viktorie Bohumín4,532,040,520,51682
2216
Peřík AloisCZE1835TJ Mariánské Hory4,531,540,523,51752
2318
Folta FrantišekCZE1821TJ Nový Jičín4,531,039,021,01675
2421
Petrov NikolajCZE1800ŠK Šenov4,530,037,522,51769
2514
Ludvíček JosefCZE1857SK Boršice4,530,037,519,01622
268
Rechtenberg KarelCZE1934Beskydská šachová škola o.s.4,527,035,520,51756
2739
Gavroň LadislavCZE1726ŠK Šenov4,526,534,020,01771
2830
Herman PavelCZE1689Dynamo DP Ostrava4,032,040,018,51808
2926
Přepiora VáclavCZE1754VOKD Poruba4,028,035,018,01745
3028
Kaňovský JanCZE1743Tatra Kopřivnice4,027,035,018,01749
3124
Koudelka MilošCZE17661. Novoborský ŠK3,533,041,523,01826
3231
Šumbera AntonínCZE1661TJ Mariánské Hory3,530,037,518,01770
3323
Diviš JanCZE1771ŠK Petřvald u NJ3,528,035,513,51694
3422
Třetina ZdeněkCZE1778VOKD Poruba3,527,037,517,01776
3519
Körber AntonínCZE1808ŠKTP Hrabyně3,030,537,518,01722
3633
Herič MilanCZE1633TJ Mariánské Hory3,026,533,015,51755
3736
Pirhala LadislavCZE1500Dynamo DP Ostrava3,025,531,514,01631
3834
Linart LudvíkCZE1611TJ Mariánské Hory3,023,530,013,01703
3929
Kosár MikulášSVK1724ŠK OÚ Russel Gabčíkovo2,524,031,011,51691
4041
Hruška StanislavCZE1562ŠK Šenov2,523,529,512,51609
4135
Sudolský JanCZE1605VOKD Poruba1,524,031,54,01705
4237
Churová HanaCZE1434Sokol Polanka n/O1,522,028,55,51680

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break
Pomocné hodnocení4: rating average of the opponents (variabel with parameters)