Dobrodošli na Turnirsku bazu chess-results.com

Chess-Results.com is a powerful and dedicated server only for chess-results.

The tournament archive of chess-results.com soon contains 40.000 tournaments from around the world, from club tournaments up to European Championships and Chess Olympiads. This is made possible by the program Swiss-Manager, a adminstrationsprogramm for chess tournaments, working very closely with chess-results.com.

Traži turnir

Ovdje možete potražiti turnir i prikazati/isprintati/prevesti u Excel konačne rezultate, parovanja, tablice sa partijama i dr.

Traži igrača

Ovdje možete pronaći sve turnire gdje je igrač igrao i prikazati/isprintati/prevesti u Excel sve detalje o igraču i turnirima.

Traži partiju

Ovdje možete pretražiti partije i pogledati ih online ili ih preuzeti u PGN formatu.

Kontakt

Za pitanja, prijedloge i kritike molimo vas pošaljite mi(Heinz Herzog) E-mail

Odabir saveza

Odabir turnira

Razvrstaj prema

Br.TurnirFEDzastavaZadnja izmjena
1VI Juegos Escolares Deportivo Nacionales Ajedrez Romana 2014, FEMENINO DOM
2 Minute
2I Circuito Blitz Santa Lucia 2014 (2) ESP
4 Minute
3Waldviertler Cup, 1. Runde Zwettl, 31.10.2014 AUT
7 Minute
4Swiss Chess GP 2014 SUI
7 Minute
52. turnaj KP MKŠS mládeže v rapid šachu U10 CZE
7 Minute
6I Congreso Nacional de Ajedrez - FVA 2014 "Copa Metro de Caracas" VEN
7 Minute
7Interhall Competitions 2014 UGA
9 Minute
810. Dellacher Open 2014 AUT
11 Minute
9Campeonato de Málaga ascenso de segunda y primera ESP
13 Minute
10IRT Memorial Francisco Antonio Terzian - ID FIDE 100630 ID CBX 2443/14 BRA
13 Minute
11TORNEO ABIERTO NICOLAS AVELLANEDA 2014 CACSM FASGBA 2 bye hasta la tercera ronda ARG
13 Minute
12I IRT Sub2200 Club de Ajedrez Torrefiel ESP
18 Minute
13LXXXI Campeonato Brasileiro Absoluto - Semi Final Regiao 2 BRA
21 Minute
14Interhall Competitions 2014 UGA
23 Minute
15Subzonal 2.3.4 Colombia Absoluto 2014 Torneo del ciclo de la Copa Mundo de Ajedrez 2015 COL
29 Minute
16"TƏHSİL" RİM Şahmat üzrə Respublika Çempionatı-2014 FİNAL TURNIRI - 17 yaşadək oğlanlar AZE
32 Minute
17tht Extraliga 2014/2015 CZE
34 Minute
18"TƏHSİL"RİM Şahmat üzrə Respublika Çempionatı-2014 FİNAL YARIŞLARI -15 yaşadək oğlanlar AZE
35 Minute
19Björkstadsschacket 2014 SWE
37 Minute
20Torneo Escolar de Ajedrez Estació del Nord SUB-10 ESP
37 Minute
21 "TƏHSİL" RİM Şahmat üzrə Respublika Çempionatı-2014 FİNAL YARIŞLARI - 13 yaşadək oğlanlar AZE
37 Minute
22Campeonato Estadual Individual de Rápidas RJ 2014 BRA
38 Minute
23Campeonato Estadual Individual de Blitz RJ 2014 BRA
38 Minute
24Memorial Dijalma Caiafa - ALEX - Rio de Janeiro BRA
38 Minute
25 "TƏHSİL" RİM Şahmat üzrə Respublika Çempionatı -2014 FİNAL YARIŞLARI-11 yaşadək oğlanlar AZE
39 Minute
26Interdepartamental 2014 URU
41 Minute
27 "TƏHSİL" RİM Şahmat üzrə Respublika Çempionatı-2014 FİNAL MƏRHƏLƏSİ , 9 yaşadək oğlanlar AZE
42 Minute
28FIDE OPEN Bardejov SVK
42 Minute
29Circuito de ajedrez rápido de la UNLa-2014 /VII Torneo ARG
43 Minute
30Makerere Interhall Competitions 2014 UGA
44 Minute
31"TƏHSİL" RİM Şahmat üzrə Respublika Çempionatı-2014 FİNAL MƏRHƏLƏSİ , 7 yaşadək oğlanlar AZE
44 Minute
32 "TƏHSİL" RİM Şahmat üzrə Respublika Çempionatı-2014 FİNAL MƏRHƏLƏSİ, 9 yaşadək qızlar AZE
46 Minute
33Torneo Escolar de Ajedrez Estació del Nord SUB-8 ESP
48 Minute
34Rating List ( Player's ) Golestan Chess Province ' NOV 2014 IRI
49 Minute
35PIERRE DE COUBERTIN 2014 RM.VALCEA U12 ROU
49 Minute
36Torneo Escolar de Ajedrez Estació del Nord SUB-6 ESP
49 Minute
37PIERRE DE COUBERTIN 2014 RM.VALCEA U10 ROU
49 Minute
38International Open Chess Tournament ''DURRËS 2014'' ALB
50 Minute
39PIERRE DE COUBERTIN 2014 RM.VALCEA U8 ROU
50 Minute
40"TƏHSİL" RİM Şahmat üzrə Respublika Çempionatı-2014 FİNAL YARIŞLARI -13 yaşadək qızlar AZE
51 Minute
41Memorial Preot ILIE LACATUSU turneul de BLITZ ROU
51 Minute
42Mragel Open SWE
52 Minute
43II TORNEO DE SANTOS 31 octubre a 2 de noviembre ESP
53 Minute
44"TƏHSİL"RİM Şahmat üzrə Respublika Çempionatı-2014 FİNAL YARIŞLARI -15 yaşadək qızlar AZE
54 Minute
45LXXXI Campeonato Brasileiro Absoluto - Semifinal Regiao 1 BRA
55 Minute
46OPEN Piestany, Piestany 15.-21.11.2014 SVK
55 Minute
47"TƏHSİL" RİM Şahmat üzrə Respublika Çempionatı-2014 FİNAL MƏRHƏLƏSİ, 7 yaşadək qızlar AZE
56 Minute
48Circuito Nacional de Lentas 2013/2014 - Fase Final POR
57 Minute
49III Torneo de Rápidas de Octubre La Zubia ESP
1 Sati
50"TƏHSİL"RİM Şahmat üzrə Respublika Çempionatı-2014 FİNAL YARIŞLARI-17 yaşadək qızlar AZE
1 Sati