Καλώς ήλθατε στο αρχείο τουρνουά του chess-results.com

Το Chess-Results.com είναι ένας ισχυρός και αφοσιωμένος τόπος για σκακιστικά αποτελέσματα.

Το αρχείο τουρνουά του chess-results.com περιέχει περισσότερα από 115,000 τουρνουά από όλον τον κόσμο, από εσωτερικά τουρνουά συλλόγων μέχρι Πανευρωπαϊκά Πρωταθλήματα και Ολυμπιάδες. Αυτό καθίσταται εφικτό χάρη στο πρόγραμμα Swiss-Manager, ένα πρόγραμμα διαχείρισης για σκακιστικά τουρνουά, άμεσα συνεργαζόμενο με το chess-results.com.

Αναζήτηση τουρνουά

Εδώ μπορείτε να αναζητήσετε ένα τουρνουά και να δείτε/εκτυπώσετε/εξαγάγετε στο Excel τα τελικά αποτελέσματα, τα αποτελέσματα ανά γύρο, πίνακες κ.α.

Αναζήτηση παίκτη

Εδώ μπορείτε να βρείτε όλα τα τουρνουά στα οποία έχει συμμετάσχει ένας παίκτης και να δείτε/εκτυπώσετε/εξαγάγετε στο Excel όλα τα στοιχεία για τον παίκτη και τα τουρνουά.

Αναζήτηση παρτίδας

Εδώ μπορείτε να αναζητήσετε παρτίδες και να τις δείτε ή να τις κατεβάσετε σε μορφή PGN.

World Youth U-16 Chess Olympiad 2014

Link for entering the team-compositions

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Α/ΑΤουρνουάΧΩΡσημαίαΤελευταία ενημέρωση
1IV Torneig Clàssic Internacional Sant Martí 2015 Grup B ESP
1 Λεπτά
2XXVI Torneo Internacional Carlos Torre Repetto MAGISTRAL MEX
2 Λεπτά
3KADETSKI TROFEJ PANTELEJ - OSNOVAC NA POTEZU 1, Niš, mlađa grupa SRB
6 Λεπτά
4Liga de Gran Canaria por Equipos Categoría Vicente Suárez MCA 2014-2015 ESP
6 Λεπτά
5Oberfränkische Einzelmeisterschaft 2015 Erwachsene GER
7 Λεπτά
6XXIII Nazioarteko Sariketa "Erandioko Udala" Erandio del 20 al 28 de Diciembre de 2014 ESP
8 Λεπτά
7IV Open Promció CAT
9 Λεπτά
8Open Braunau Turnier B AUT
10 Λεπτά
9Кубок РГСУ по шахматам среди студентов и школьников (Финал) - Турнир "D" RUS
10 Λεπτά
10Кубок РГСУ по шахматам среди студентов и школьников (Финал) - Турнир "C" RUS
11 Λεπτά
11Кубок РГСУ по шахматам среди студентов и школьников (Финал) - Турнир "B" RUS
11 Λεπτά
12IV Torneig Clàssic Internacional Sant Martí 2015 Grup A ESP
12 Λεπτά
13Кубок РГСУ по шахматам среди студентов и школьников (Финал) - Турнир "A" RUS
12 Λεπτά
14KADETSKI TROFEJ PANTELEJ - OSNOVAC NA POTEZU 1, Niš, starija grupa SRB
13 Λεπτά
15Brzopotezni turnir ŠK Rijeka 16/16 (drugi dio sezone) CRO
15 Λεπτά
16VII TORNEO DE NAVIDAD DE LIENCRES SUB 8 ESP
20 Λεπτά
17Oddílový přebor ŠK Era Poštovní spořitelna 2014 - Celková tabulka CZE
23 Λεπτά
18XXII TORNEO DE NAVIDAD DE SANTA CRUZ DE LA PALMA ESP
23 Λεπτά
1913° Ajedrez & Parrilla: Día del Petróleo Nacional ARG
24 Λεπτά
20fast & furious - tivoli drift 2015 3min + 2s, EUR 500, FIDE-Wertung AUT
28 Λεπτά
21Trofej Vidikovca U06 (2008. i mladji) SRB
29 Λεπτά
22XV Torneo de Navidad Alfaro, 20 Diciembre ESP
30 Λεπτά
23Torneo de Ajedrez Vacacional -ACTIVO- Liga Caldense de Ajedrez COL
31 Λεπτά
24Trofej Vidikovca U08 (2006. i 2007.) SRB
34 Λεπτά
25Petach Tikva International GM 2014 ISR
36 Λεπτά
264 Copa GM Jaime Sunye de Xadrez Blitz (18.12.2014) BRA
36 Λεπτά
27Trofej Vidikovca U14 (2000. i 2001.) SRB
36 Λεπτά
28Campeonato Femenino de Madrid 2014/2015 ESP
38 Λεπτά
29Trofej Vidikovca U10 (2004. i 2005.) SRB
39 Λεπτά
30XXIV Torneo Magistral Internacional de Elgoibar Elgoibar del 13 al 19 de Diciembre de 2014 ESP
51 Λεπτά
31Petach Tikva International IM 2014 ISR
51 Λεπτά
32Cupa Mos Craciun - Cercul Militar Mangalia, 21.12.2014 ROU
1 Ώρες 3 λ.
33II Open Nacional de Silla Sub-12 (Event code: 105453) ESP
1 Ώρες 6 λ.
34IX Abierto de Ajedrez Villa de Pilas, III Memorial José Manuel Gavira Márquez ESP
1 Ώρες 8 λ.
35II IRT Sub-2200 Ciudad de Silla (Event code: 105452) ESP
1 Ώρες 11 λ.
36I Circuito Blitz Santa Lucia 2014 (5) ESP
1 Ώρες 16 λ.
3714o ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ RAPID ΟΠΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ GRE
1 Ώρες 19 λ.
38"Kaissa 28", GRE
1 Ώρες 21 λ.
39XXV Torneo de Navidad Fundación CajaCanarias ESP
1 Ώρες 22 λ.
40VI. Art Pub Kupa U1600 HUN
1 Ώρες 27 λ.
41ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΦΗΒΩΝ (-18) 2015 GRE
1 Ώρες 29 λ.
42II Torneo de Parejas del Ateneo Obrero ESP
1 Ώρες 30 λ.
43ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (-18) 2015 GRE
1 Ώρες 30 λ.
44Torneo Provincial de Pontevedra 2015 Categoría sub12 ESP
1 Ώρες 31 λ.
45Torneo Provincial de Pontevedra 2015 Categoría sub14 ESP
1 Ώρες 32 λ.
46Turnir za III kategoriju Decji centar Nis 2014 SRB
1 Ώρες 39 λ.
47POLUZAVRŠNICA 52.NOVOGODIŠNJEG MEMORIJALA VM MIJE UDOVČIĆA CRO
1 Ώρες 39 λ.
482014 m. Lietuvos žaibo šachmatų mėgėjų komandinis čempionatas LTU
1 Ώρες 41 λ.
49I Sunway Sitges International Chess Festival - Blitz 19 CAT
1 Ώρες 45 λ.
50Memoriál Rudolfa Kotlana 2014 - III. ročník CZE
1 Ώρες 46 λ.