Tournament selection

Sort according to

Federation: Georgia (GEO)

Flag GEO
No.TournamentLast update
110th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup - 2015" ALL 11 Hours 6 Min.
2ფოთის გრან-პრის გათამაშების მე-4 ეტაპი 8 წლის მოჭადრაკეთა მე-2 ლიგა 11 Hours 13 Min.
3ფოთის გრან-პრის გათამაშების მე-4 ეტაპი 10 წლის მოჭადრაკეთა 1-ლი ლიგა 11 Hours 14 Min.
4ფოთის გრან-პრის გათამაშების მე-4 ეტაპი 8 წლის მოჭადრაკეთა 1-ლი ლიგა 11 Hours 14 Min.
5ფოთის გრან-პრის გათამაშების მე-4 ეტაპი 8 წლის მოჭადრაკეთა უმაღლესი ლიგა 11 Hours 14 Min.
616th European Individual Women's Chess Championship 12 Hours 38 Min.
716th European Individual Women's Chess Championship Unofficial 13 Hours 30 Min.
8EUROPEAN - ACP INDIVIDUAL WOMEN’S RAPID CHESS CHAMPIONSHIP 3 Days 18 Hours
9Georgian Chess Federation Cup U12 Girls 11 Days 19 Hours
10Georgian Chess Federation Cup U10 Girls 11 Days 19 Hours
11Georgian Chess Federation Cup U12 Boys 11 Days 19 Hours
12Georgian Chess Federation Cup U10 Boys 11 Days 20 Hours
13Georgian Chess Federation Cup U8 Girls 11 Days 20 Hours
14Georgian Chess Federation Cup U8 Boys 11 Days 20 Hours
15საჭადრაკო ფესტივალი "თერჯოლა-2015" 8 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 19 Days 14 Hours
16საჭადრაკო ფესტივალი "თერჯოლა-2015" 10 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 19 Days 14 Hours
17საჭადრაკო ფესტივალი "თერჯოლა-2015" 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 19 Days 14 Hours
18საჭადრაკო ფესტივალი "თერჯოლა-2015" 14 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 19 Days 14 Hours
19საჭადრაკო ფესტივალი "თერჯოლა-2015" 16 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 19 Days 14 Hours
20საჭადრაკო ფესტივალი "თერჯოლა-2015" მამაკაცთა შორის 19 Days 15 Hours
21Tbilisi Ch U16 Girls 20 Days 19 Hours
22Tbilisi Ch U-16 Boys 20 Days 19 Hours
23ფოთის გრან-პრის გათამაშების მე-3 ეტაპი 8 წლამდე. უმაღლესი ლიგა 28 Days 13 Hours
24ფოთის გრან-პრის გათამაშების მე-3 ეტაპი 8 წლამდე. პირველი ლიგა 28 Days 15 Hours
25ფოთის გრანპრის გათამაშების მე-3 ეტაპი 8 წლამდე, მე-2 ლიგა 28 Days 15 Hours
26ფოთის გრან-პრის გათამაშების მე-3 ეტაპი 10 წლამდე, პირველი ლიგა 28 Days 15 Hours
27Geo G18 Ch 29 Days 18 Hours
28Geo B18 Ch 29 Days 18 Hours
29Geo B14 Ch 29 Days 18 Hours
30Geo B10 Ch 29 Days 18 Hours
31Geo G14 Ch 29 Days 19 Hours
32Geo G10 Ch 29 Days 19 Hours
33იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - აბსოლუტური ჯგუფი გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 32 Days 10 Hours
34იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან ჭაბუკთა და გოგონათა შორის 32 Days 10 Hours
35იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 32 Days 10 Hours
36იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან გოგონათა შორის 32 Days 10 Hours
37იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 32 Days 10 Hours
38იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო გოგონათა შორის 32 Days 10 Hours
39იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 32 Days 10 Hours
40იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 32 Days 10 Hours
41იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 32 Days 10 Hours
42იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 32 Days 10 Hours
43Geo Grand Prix (Blitz - 2) 38 Days 15 Hours
44Geo Grand Prix 2015 (Rapid II) 39 Days 14 Hours
45Tbilisi Ch U10 Girls 49 Days 20 Hours
46Tbilisi Ch U10 Boys 49 Days 20 Hours
47Samegrelo Region Championship 50 Days 17 Hours
48Alexandre Bokuchava Cup U-16 50 Days 18 Hours
49Kvemo Kartli Youth Chess Championship U18 53 Days 15 Hours
50Kvemo Kartli Youth Chess Championship U14 53 Days 17 Hours