Tournament selection

Sort according to

Federation: Georgia (GEO)

Flag GEO
No.TournamentLast update
1Geo Women Grand Prix (Rapid-2) 2016 2 Hours 8 Min.
2Open Rustavi Sunday (Blitz-21) 2 Hours 35 Min.
3იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი "მე-4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის" 5 Hours 8 Min.
4იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი "მე-4 თანრიგოსან გოგონათა შორის" 5 Hours 11 Min.
511th Poti International Chess Festival 6 Hours 12 Min.
6იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი "მე-3 თანრიგოსან გოგონათა და ჭაბუკთა შორის" 7 Hours 8 Min.
7იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი "მე-2 თანრიგოსან გოგონათა და ჭაბუკთა შორის" 7 Hours 10 Min.
8იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი "8 წელს გადაცილებულ უთანრიგოთა შორის" 7 Hours 13 Min.
9იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი "8 წლამდე უთანრიგო" - ჭაბუკთა შორის 7 Hours 16 Min.
10იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი "8 წლამდე უთანრიგო" - გოგონათა შორის 7 Hours 19 Min.
11იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი "6 წლამდე უთანრიგო" - ჭაბუკთა შორის 7 Hours 25 Min.
12იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი "6 წლამდე უთანრიგო" - გოგონათა შორის 7 Hours 28 Min.
132nd International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2016" ALL Participants 1 Days 2 Hours
14მაია ჩიბურდანიძის თასი - 2016 ''ფიშერის ჭადრაკი'' ქალთა შორის 5 Days 4 Hours
15მაია ჩიბურდანიძის თასი - 2016 ''ფიშერის ჭადრაკი'' მამაკაცთა შორის 5 Days 4 Hours
16რუსთავის აბსოლუტური ჩემპიონატი მოყვარულთა შორის, მე-4 შესარჩევი მე-7 მკრ.-ის ჩემპიონატი 7 Days
17საჭადრაკო ფესტივალი "მაია ჩიბურდანიძის თასი - 2016" - ღია ტურნირი 7 Days 1 Hours
18Open Rustavi Rapid - 02 7 Days 1 Hours
19საჭადრაკო ფესტივალი "მაია ჩიბურდანიძის თასი - 2016" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 7 Days 3 Hours
20საჭადრაკო ფესტივალი "მაია ჩიბურდანიძის თასი - 2016" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 7 Days 4 Hours
21ფოთის საჭადრაკო ფესტივალი "ზაფხული-2016" 7 Days 6 Hours
22საჭადრაკო ფესტივალი "მაია ჩიბურდანიძის თასი - 2016" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 7 Days 7 Hours
23საჭადრაკო ფესტივალი "მაია ჩიბურდანიძის თასი - 2016" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 7 Days 7 Hours
24World Cadets U8, U10, U12 Championships 2016 10 Days 23 Hours
25ზემო სვანეთის ჩემპიონატი 8 წლის ჭაბუკთა და გოგონათა შორის 14 Days 1 Hours
26ზემო სვანეთის ჩემპიონატი 10 წლამდე ჭაბუკთა და გოგონათა შორის 14 Days 1 Hours
27ზემო სვანეთის ჩემპიონატი 12 წლამდე ჭაბუკთა და გოგონათა შორის 14 Days 1 Hours
28ზემო სვანეთის ჩემპიონატი 14 წლამდე ჭაბუკთა და გოგონათა შორის 14 Days 1 Hours
29ზემო სვანეთის ჩემპიონატი უფროსი ასაკი 14 Days 1 Hours
30ზემო სვანეთის ჩემპიონატი 17 წლამდე ჭაბუკები და გოგონები 14 Days 1 Hours
31Open Rustavi Sunday (Blitz-20) 14 Days 1 Hours
32რუსთავის აბსოლუტური ჩემპიონატი მოყვარულთა შორის - მე-3 შესარჩევი მე-17 მკრ-ის ჩემპიონატი 14 Days 2 Hours
33Intskirveli Memorial U9 Boys 15 Days 3 Hours
34Intskirveli Memorial U9 Girls 15 Days 3 Hours
35Intskirveli Memorial U7 Boys 15 Days 7 Hours
36Intskirveli Memorial U7 Girls 15 Days 7 Hours
37საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2016" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 15 Days 22 Hours
38საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2016" - 20 წლამდე გოგონათა შორის 15 Days 22 Hours
39საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2016" - 20 წლამდე ჭაბუკთა შორის 15 Days 23 Hours
40საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2016" - 6 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 15 Days 23 Hours
41საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2016" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 15 Days 23 Hours
42საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2016" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 15 Days 23 Hours
43საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2016" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 15 Days 23 Hours
44Open Rustavi Sunday (Blitz-19) 21 Days 1 Hours
45Tbilisi Ch U14 Boys 23 Days 2 Hours
46Tbilisi Ch U14 Girls 23 Days 4 Hours
47რუსთავის აბსოლუტური ჩემპიონატი მოყვარულთა შორის - 1-ლი შესარჩევი (მე-14 მკრ.-ის ჩემპიონატი) 26 Days 21 Hours
48იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი მე-4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 28 Days 1 Hours
49იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი მე-3 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 28 Days 2 Hours
50იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი მე-4 თანრიგოსან გოგონათა შორის 28 Days 2 Hours
Advertisement