No. | Tournament | Not started | Playing | Finalized |
| Last update |
1 | Péntek esti schnell - Grund64 04.12 | Bz 11 Minutes |
2 | Junior Fiú U20 Magyar Bajnokság 2024.03.11-03.19. | St 13 Minutes |
3 | 10 varos a magyar sakkozasert - GYÖNGYÖS B | Rp 13 Minutes |
4 | Amatőr bajnokság - Grund64 03.23 | Rp 36 Minutes |
5 | Junior Lány U20 Magyar Bajnokság 2024.03.11-03.19. | St 39 Minutes |
6 | Debreceni Rapid GP - 6. játéknap Z csoport - FIDE | Rp 4 Hours 1 Min. |
7 | Debreceni Rapid GP - 6. játéknap Y csoport - 1800 standard ELO alattiak részére | Rp 4 Hours 1 Min. |
8 | Debreceni Rapid GP - 6. játéknap D-E csoport U14 (2006 - ) | Rp 4 Hours 1 Min. |
9 | Debreceni Rapid GP - 6. játéknap C csoport U12 (2012 - ) | Rp 4 Hours 1 Min. |
10 | Debreceni Rapid GP - 6. játéknap A-B csoport U10 (2014 - ) | Rp 4 Hours 1 Min. |
11 | B7-verseny / "10 város a magyar sakkozásért" Program C-csoport / U16 - U800 | Rp 5 Hours 39 Min. |
12 | B7-verseny / "10 város a magyar sakkozásért" Program B-csoport (U1200) | Rp 5 Hours 40 Min. |
13 | 3rd Csomos Janos Memorial A group 2024.05.22-26. Gyula | St 6 Hours 57 Min. |
14 | 3rd Csomos Janos Memorial B U1900 2024.05.22-26. Gyula | St 6 Hours 57 Min. |
15 | Kállai Gábor Blitz Emlékverseny (nyílt), márc. 22. | Bz 7 Hours 47 Min. |
16 | Junior Rapid Magyar Bajnokság 2024, GM Szabó László Emlékverseny, márc. 23. | Rp 7 Hours 48 Min. |
17 | B7-verseny / "10 város a magyar sakkozásért" Program A-csoport | Rp 7 Hours 50 Min. |
18 | B7-verseny / "10 város a magyar sakkozásért" Program D-csoport / U10 - U500 | Rp 7 Hours 55 Min. |
19 | X. Prémium Nemzetközi Sakkverseny Budapest, MSSZ május 23-26. | St 14 Hours 51 Min. |
20 | X. Prémium Nemzetközi Sakkverseny U1800 Budapest, MSSZ május 23-26. | St 14 Hours 51 Min. |
21 | Pest megyei Diákolimpia 2.korcsoport Lány | Rp 15 Hours 45 Min. |
22 | Pest megyei Diákolimpia 2. korcsoport Fiú | Rp 15 Hours 45 Min. |
23 | Pest megyei Diákolimpia 1. korcsoport Lány | Rp 15 Hours 45 Min. |
24 | Pest megyei Diákolimpia 1. korcsoport Fiú | Rp 15 Hours 46 Min. |
25 | Pest megyei Diákolimpia 3. korcsoport Fiú_A | Rp 15 Hours 50 Min. |
26 | Vas Váremegyei Kistelepülések Bajnoksága 2024 | Rp 16 Hours 20 Min. |
27 | Vas Megyei Sakk Csapatbajnokság II. osztály 2023/24 | Rp 16 Hours 27 Min. |
28 | First Saturday GM April 2024 | St 16 Hours 49 Min. |
29 | First Saturday IM April 2024. | St 16 Hours 49 Min. |
30 | OZD megyei diak LANY B 3 | Rp 16 Hours 51 Min. |
31 | First Saturday 2nd Edition March GM | St 17 Hours 40 Min. |
32 | First Saturday 2nd Edition March U2250 | St 17 Hours 51 Min. |
33 | Lichess Classical FUTÓ csoport selejtező kör | St 18 Hours 26 Min. |
34 | Lichess Classical HUSZÁR csoport selejtező kör | St 18 Hours 27 Min. |
35 | First Saturday 2nd Edition March IM | St 18 Hours 49 Min. |
36 | OZD megyei diak Lany NY 1 | Rp 18 Hours 56 Min. |
37 | VIII. Tavaszi Agora Kupa, E, 2024.04.13. | Rp 20 Hours 21 Min. |
38 | VIII. Tavaszi Agora Kupa, D, 2024.04.13. | Rp 20 Hours 22 Min. |
39 | VIII. Tavaszi Agora Kupa, B, 2024.04.13. | Rp 20 Hours 22 Min. |
40 | VIII. Tavaszi Agora Kupa, C, 2024.04.13. | Rp 20 Hours 23 Min. |
41 | Bors Sándor emlékverseny | Bz 20 Hours 28 Min. |
42 | VIII. Tavaszi Agora Kupa, A, 2024.04.13. | Rp 20 Hours 31 Min. |
43 | Máthé Gáspár emlékverseny, C csoport | Bz 20 Hours 35 Min. |
44 | Máthé Gáspár emlékverseny, B csoport | Bz 20 Hours 35 Min. |
45 | Máthé Gáspár emlékverseny, A csoport | Bz 20 Hours 37 Min. |
46 | VIII. Pátyi Pince Napok Sakk Kupa U1800, 2024.06.14-16. | St 20 Hours 41 Min. |
47 | VIII. Pátyi Pince Napok Sakk Kupa U2400, 2024.06.14-16. | St 20 Hours 42 Min. |
48 | Wellness Chess Tour GP 6 Esztergom, Hotel Bellevue, U1800, május 2-5. | St 20 Hours 46 Min. |
49 | Wellness Chess Tour GP 6 Esztergom, Hotel Bellevue, május 2-5. | St 20 Hours 59 Min. |
50 | OZD megyei diak FIU B 4 | Rp 22 Hours 22 Min. |
View more tournaments... |