Tournament selection

Sort according to

Federation: Hungary (HUN)

Flag HUN
No.TournamentLast update
1I. Erdélyi Rudolf Rapid Emlékverseny 8 Hours 45 Min.
2Magyar Korcsoportos Egyéni Sakkbajnokság L18 (1998-1999) 9 Hours 3 Min.
3Magyar Korcsoportos Egyéni Sakkbajnokság L8 (2008-) 9 Hours 5 Min.
4Magyar Korcsoportos Egyéni Sakkbajnokság L16 (2000-2001) 9 Hours 6 Min.
5Magyar Korcsoportos Egyéni Sakkbajnokság F8 (2008-) 9 Hours 22 Min.
6Magyar Korcsoportos Egyéni Sakkbajnokság L14 (2002-2003) 9 Hours 25 Min.
7Magyar Korcsoportos Egyéni Sakkbajnokság L12 (2004-2005) 9 Hours 25 Min.
8Magyar Korcsoportos Egyéni Sakkbajnokság L10 (2006-2007) 9 Hours 25 Min.
9Magyar Korcsoportos Egyéni Sakkbajnokság F18 (1998-1999) 9 Hours 26 Min.
10Magyar Korcsoportos Egyéni Sakkbajnokság F16 (2000-2001) 9 Hours 26 Min.
11Magyar Korcsoportos Egyéni Sakkbajnokság F14 (2002-2003) 9 Hours 26 Min.
12Magyar Korcsoportos Egyéni Sakkbajnokság F12 (2004-2005) 9 Hours 26 Min.
13Magyar Korcsoportos Egyéni Sakkbajnokság F10 (2006-2007) 9 Hours 27 Min.
14Májusi Lila Futó-Hóbagoly Kupa 9 Hours 43 Min.
15II.Tankerületi Sakkbajnokság Mecseknádasd 4. korcsoport 9 Hours 54 Min.
16II. Tankerületi Sakkbajnokság Mecseknádasd 3. korcsoport 9 Hours 55 Min.
17II.Tankerületi Sakkbajnokság Mecseknádasd 2. korcsoport 9 Hours 55 Min.
18II.Tankerületi Sakkbajnokság Mecseknádasd 1. korcsoport 9 Hours 57 Min.
19Zalakaros Chess Festival Open B over 1800 13 Hours 8 Min.
20II. Apáczai Open A csoport 16 Hours 15 Min.
21I. Erdélyi Rudolf Rapid Emlékverseny U14 csoport 16 Hours 18 Min.
2234 Balaton International Chess Festival IM 1 Days 4 Hours
2334 Balaton International Chess Festival GM 1 Days 4 Hours
2434 Balaton Nemzetközi Sakkfesztivál Balatonlelle OPEN 1 Days 4 Hours
25Mizse Cup 2016 U 1600 1 Days 8 Hours
26Mizse Cup 2016 U 2200 1 Days 8 Hours
27II. Táti Pünkösdi Nyílt Nemzetközi Csapatverseny 1 Days 11 Hours
28II. Apáczai Open B csoport 1 Days 14 Hours
29XXXV. Zalakaros Chess Festival HUN Open Ch. 2016 1 Days 15 Hours
30Zalakaros Chess Festival Open C under 1800 1 Days 19 Hours
31COTHEC KUPA 1 Days 19 Hours
3247. Villamosenergia-ipari Sakktalálkozó egyéni verseny 1 Days 20 Hours
33Celldömölk Open A csoport 1 Days 21 Hours
34Celldömölk Open B csoport 1 Days 21 Hours
35SÁG HEGY KUPA - A csoport IX. Szobi Tibor emlékverseny 2 Days 12 Hours
36Mizse Kupa 2016 Amator 2 Days 12 Hours
37II. Szobi Tibor hagyományos snell Sakkverseny 2 Days 17 Hours
38XLVII. Szimultán Kupa A-csoport 2 Days 18 Hours
39Nemzeti Csapatbajnokság II. osztály Breyer Gyula-csoport 2 Days 18 Hours
40XLVII. Szimultán Kupa C-csoport 3 Days 11 Hours
41XLVII. Szimultán Kupa B-csoport 3 Days 11 Hours
42Vokany Amator 3 Days 15 Hours
43III. Vokanyi Sakkverseny 3 Days 15 Hours
44Maroczy Rapid 8th Round 4 Days 8 Hours
45I. Pátyi Pincenapok Sakk Kupa Fide U2200 6 Days 18 Hours
462. XIII.ker Senior 7 Days 10 Hours
47Umbrella Schnell Cup 2016 8 Days 8 Hours
48HUN Team League Csongrad Region R8–9 8 Days 15 Hours
49HUN Team League Pest Region Super Div. Szalkai R8-R9 9 Days 8 Hours
50Encs Cup Szepesi Laszlo Memorial 2016 9 Days 9 Hours
Advertisement