Tournament selection

Sort according to

Federation: Moldova (MDA)

Flag MDA
No.TournamentLast update
1Toamna Moldovei 2014 10 ani 3 Hours 8 Min.
2Toamna Moldovei 2014 14 ani 4 Hours 9 Min.
3Toamana Moldovei 2014 8 ani 1 Days 3 Hours
4Cupa ULIM-2014 la sah rapid 7 Days 23 Hours
5Memorialul F.Scripcenco 2014 12 Days 3 Hours
6Turneu de calificare intre sahisti de categoria 3 18 Days 1 Hours
7Toamna de aur 2014 18 Days 1 Hours
8Campionatul m.Chisinau 2014 (Liga superioara) 25 Days 23 Hours
9Campionatul m.Chisinau 2014 (Liga I) 25 Days 23 Hours
10Turneul reoublican de sah intre copii pana la 12 ani "Cupa Independentei 2014" 54 Days 2 Hours
11Cupa Independentii 2014 Open 54 Days 4 Hours
12Ziua Independentei sah-blitz 57 Days 5 Hours
13Cupa Independentii2014 81 Days 3 Hours
14Ziua Internationala a Sahului 96 Days 3 Hours
15Memorialul N.Coroi la sah rapid 131 Days 3 Hours
16Turneul de binefacere 2014 139 Days 4 Hours
17TURNEUL REPUBLICAN VARA 2014, JUNIORI 10 ANI 140 Days 4 Hours
18Turneul republican Vara-2014, juniori sub 14 ani 140 Days 6 Hours
19TURNEUL REPUBLICAN VARA 2014, JUNIORI 10 ANI 141 Days 5 Hours
20Cupa Directorului. OPEN 145 Days 20 Hours
21Memorial L.Beghelman la sah rapid 172 Days 5 Hours
22Turneul Republican la sah-blit 177 Days 21 Hours
23Campionatul RM tineret F-18 181 Days 5 Hours
24Campionatul Moldovei intre baieti sub 12 ani. 181 Days 5 Hours
25Campionatul RM tineret F-12 181 Days 5 Hours
26Campionatul RM tineret B-14 181 Days 5 Hours
27Campionatul RM tineret f-14 181 Days 5 Hours
28Campionatul R.Moldova printre juniori sub 10 ani (baieti) 181 Days 6 Hours
29Campionatul R.Moldova printre juniori sub 10 ani (fete) 181 Days 6 Hours
30Campionatul R. Moldova printre juniori sub 8 ani (baieti) 181 Days 6 Hours
31Campionatul R. Moldova printre juniori sub 8 ani (fete) 181 Days 7 Hours
32Campionarul RM tineret F-16 182 Days 4 Hours
33Turneul de calificare printre categoriile a III 191 Days 23 Hours
34Memorialul international de sah "Vasile Vatamanu" 201 Days 3 Hours
35International Rapid Chess Festival "V.Cebanenco Memorial" Tournament A 205 Days 2 Hours
36International Rapid Chess Festival "V.Cebanenco Memorial" Tournament B 205 Days 3 Hours
37International Rapid Chess Festival "V.Cebanenco Memorial" Tournament C 205 Days 3 Hours
38Memoriam"Lazar Susterman" la sah 207 Days 2 Hours
39Memorial V.Enache 215 Days 4 Hours
40Memorial V. Enache U12 215 Days 4 Hours
41Campionatul National intre elevi sub 11 ani 228 Days 2 Hours
42Campionatul RM intre elevi U15 228 Days 2 Hours
43Campionatul National intre elevi sub 13 ani (fete) 228 Days 2 Hours
44Campionatul National intre elevi. Baieti U13 228 Days 2 Hours
45Campionatul National intre elevi sub 11 ani fete 228 Days 2 Hours
46Campionatul National intre elevi sub 9 ani ( fete) 228 Days 2 Hours
47Campionatul Natoinal intre elevi sub 9 ani 228 Days 2 Hours
48Campionatul National intre elevi sub 7 ani 228 Days 2 Hours
49Memorial "V.Cebanenco 2014" 236 Days 3 Hours
50Campionatul RM-2014, feminin 246 Days