Federation selection

Tournament selection

Sort according to

Federation: Moldova (MDA)

Flag MDA
No.TournamentLast update
1Cupa ULIM-2014 la sah rapid 4 Days 9 Hours
2Memorialul F.Scripcenco 2014 8 Days 13 Hours
3Turneu de calificare intre sahisti de categoria 3 14 Days 10 Hours
4Toamna de aur 2014 14 Days 11 Hours
5Campionatul m.Chisinau 2014 (Liga superioara) 22 Days 9 Hours
6Campionatul m.Chisinau 2014 (Liga I) 22 Days 9 Hours
7Turneul reoublican de sah intre copii pana la 12 ani "Cupa Independentei 2014" 50 Days 12 Hours
8Cupa Independentii 2014 Open 50 Days 14 Hours
9Ziua Independentei sah-blitz 53 Days 14 Hours
10Cupa Independentii2014 77 Days 13 Hours
11Ziua Internationala a Sahului 92 Days 13 Hours
12Memorialul N.Coroi la sah rapid 127 Days 12 Hours
13Turneul de binefacere 2014 135 Days 13 Hours
14TURNEUL REPUBLICAN VARA 2014, JUNIORI 10 ANI 136 Days 14 Hours
15Turneul republican Vara-2014, juniori sub 14 ani 136 Days 15 Hours
16TURNEUL REPUBLICAN VARA 2014, JUNIORI 10 ANI 137 Days 15 Hours
17Cupa Directorului. OPEN 142 Days 6 Hours
18Memorial L.Beghelman la sah rapid 168 Days 14 Hours
19Turneul Republican la sah-blit 174 Days 7 Hours
20Campionatul RM tineret F-18 177 Days 15 Hours
21Campionatul Moldovei intre baieti sub 12 ani. 177 Days 15 Hours
22Campionatul RM tineret F-12 177 Days 15 Hours
23Campionatul RM tineret B-14 177 Days 15 Hours
24Campionatul RM tineret f-14 177 Days 15 Hours
25Campionatul R.Moldova printre juniori sub 10 ani (baieti) 177 Days 16 Hours
26Campionatul R.Moldova printre juniori sub 10 ani (fete) 177 Days 16 Hours
27Campionatul R. Moldova printre juniori sub 8 ani (baieti) 177 Days 16 Hours
28Campionatul R. Moldova printre juniori sub 8 ani (fete) 177 Days 17 Hours
29Campionarul RM tineret F-16 178 Days 14 Hours
30Turneul de calificare printre categoriile a III 188 Days 9 Hours
31Memorialul international de sah "Vasile Vatamanu" 197 Days 12 Hours
32International Rapid Chess Festival "V.Cebanenco Memorial" Tournament A 201 Days 12 Hours
33International Rapid Chess Festival "V.Cebanenco Memorial" Tournament B 201 Days 13 Hours
34International Rapid Chess Festival "V.Cebanenco Memorial" Tournament C 201 Days 13 Hours
35Memoriam"Lazar Susterman" la sah 203 Days 12 Hours
36Memorial V.Enache 211 Days 13 Hours
37Memorial V. Enache U12 211 Days 14 Hours
38Campionatul National intre elevi sub 11 ani 224 Days 12 Hours
39Campionatul RM intre elevi U15 224 Days 12 Hours
40Campionatul National intre elevi sub 13 ani (fete) 224 Days 12 Hours
41Campionatul National intre elevi. Baieti U13 224 Days 12 Hours
42Campionatul National intre elevi sub 11 ani fete 224 Days 12 Hours
43Campionatul National intre elevi sub 9 ani ( fete) 224 Days 12 Hours
44Campionatul Natoinal intre elevi sub 9 ani 224 Days 12 Hours
45Campionatul National intre elevi sub 7 ani 224 Days 12 Hours
46Memorial "V.Cebanenco 2014" 232 Days 13 Hours
47Campionatul RM-2014, feminin 242 Days 10 Hours
48Campionatul RM-2014, masculin 242 Days 12 Hours
49Campionatul mun. Chişinău la Sah ├«ntre Juniori 12 ani 250 Days 11 Hours
50Campionatul Republicii Moldova intre Veterani 2014. 260 Days 14 Hours