Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Serbia (SRB)

Flag SRB
No.TournamentLast update
14. KUP "Svetozara Gligorića" 2 Minutes
2NOVOSADSKA LIGA 2017 1 Hours 20 Min.
3Otvoreno Amatersko prvenstvo Beograda - 2017 3 Hours 28 Min.
4International Tournament "Paracin 2017" - OPEN A July 7-14 10 Hours 51 Min.
5International Tournament "Paracin 2017" - OPEN B July 7-14 10 Hours 52 Min.
6International Tournament "Paracin 2017" - OPEN C July 7-14 10 Hours 52 Min.
7OPEN NIS 2017 - A turnir, 27.06.-05.07.2017., NIS 12 Hours 27 Min.
8OPEN NIS 2017 - B turnir, 27.06.-05.07.2017., NIS 12 Hours 27 Min.
9Kadetski rapid turnir "OSNOVAC NA POTEZU 8", mlađa grupa - DŠK "OSNOVAC", Niš - 28.05.2017. 12 Hours 32 Min.
10Kadetski rapid turnir "OSNOVAC NA POTEZU 8", starija grupa - DŠK "OSNOVAC", Niš - 28.05.2017. 12 Hours 33 Min.
11European Amateur Chess Championship 2017 (ELO 0-1699) 13 Hours 13 Min.
12European Amateur Chess Championship 2017 (ELO 2000-2299) 13 Hours 51 Min.
13European Amateur Chess Championship 2017 (ELO 1700-1999) 13 Hours 51 Min.
143. Memorijal "Zavodja Mirko" 15 Hours 33 Min.
15Spasovdanski deciji sahovski turnir 2017 Curug devojcice 1 - 8 17 Hours 52 Min.
16Spasovdanski deciji sahovski turnir 2017 Curug Decaci 5 - 8 17 Hours 52 Min.
17Spasovdanski deciji sahovski turnir 2017 Curug Decaci 1- 4 17 Hours 53 Min.
1895 godina Somborskog sahovskog kluba DEVOJCICE PETI-OSMI 18 Hours 23 Min.
1995 godina Somborskog sahovskog kluba DEVOJCICE DRUGI-CETVRTI 18 Hours 23 Min.
2095 godina Somborskog sahovskog kluba_DEVOJCICE PRVI RAZRED i MLADJE 18 Hours 24 Min.
2195 godina Somborskog sahovskog kluba_DECACI PETI-OSMI 18 Hours 24 Min.
2295 godina Somborskog sahovskog kluba_DECACI DRUGI-CETVRTI 18 Hours 24 Min.
2395 godina Somborskog sahovskog kluba_DECACI PRVI RAZRED i MLADJI 18 Hours 24 Min.
24Seniorsko prvenstvo Zlatiborskog okruga 2017 19 Hours 14 Min.
25Južnobanatska liga 2017 20 Hours 12 Min.
26Trofej Verice i Srecka Nedeljkovica 2017 - studenti 20 Hours 24 Min.
27Trofej Verice i Srecka Nedeljkovica 2017 - studentkinje 20 Hours 24 Min.
28Kadetsko prvenstvo Zemuna dečaci 23 Hours 31 Min.
29Kadetsko prvenstvo Zemuna devojčice 23 Hours 31 Min.
30GLAVINCI 2017 23 Hours 37 Min.
318. MEĐUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO VOJVODINE U ŠAHU- A Grupa Open -8. OPEN INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP OF VOJVODINA- A Main Group Open 1 Days 1 Hours
328. MEĐUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO VOJVODINE U ŠAHU - B Grup U1900 -8. OPEN INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP OF VOJVODINA - B Group U1900 1 Days 1 Hours
33KATEGORNI REJTING TURNIR 2051- rtg. STARI ŽEDNIK 14.06.2017. 1 Days 2 Hours
34MOL Subotica 2017 Round 1-5 1 Days 2 Hours
35Memorijal "Obrad Pesic-Smeha 2017"- Pirot, Nagradni fond 130.000 1 Days 10 Hours
362.Seoska sahovska Olimpijada Sumadije 1 Days 13 Hours
37Vasariste 64 - Kragujevac 2017 (<2000 rtg) 1 Days 13 Hours
38U znak secanja 2017 1 Days 13 Hours
39Silver lake Open 2017 - A 1 Days 14 Hours
40Silver lake Open 2017 - B 1 Days 14 Hours
41Silver lake Open 2017 - C 1 Days 14 Hours
42Cuger Sombor 2017_MAJ 1 Days 15 Hours
43Klupski turnir 19, ŠK Car Konstantin, petak 2.jun 18:30 1 Days 15 Hours
44Blitz Car Konstantin 2017-10 Niš, OŠ Dušan Radović, 18:30 - Igrači do rejtinga 2100 blitz 1 Days 18 Hours
45Cugerčić 9 - za III i IV razred, Niš, 31.maj 19:00 1 Days 18 Hours
46Gran pri SS Zrenjanin 2017 Maj 1 Days 20 Hours
47Severnobačka liga 2017 2 Days
48Backa liga Subotica 2017 2 Days
49SAJKASKA LIGA 2017 2 Days 14 Hours
50Rapid turnir SOKO 2017-51, Niš, 25.05.2017. 16:45 2 Days 15 Hours
Advertisement