Tournament selection

Sort according to

Federation: Serbia (SRB)

Flag SRB
No.TournamentLast update
1Amateri 1800 26 Minutes
2Otvoreno prvenstvo Backe Topole 2017 1 Hours 27 Min.
33. Memorijal Selimira Manojlovica 2017 1 Hours 39 Min.
4Third Saturday 57 2 Hours 18 Min.
5XXXI Belgrade Trophy - 2017 31. Međunarodno otvoreno prvenstvo Beograda 2 Hours 45 Min.
6Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 4 Hours 54 Min.
7IM Round robin Third Saturday 61 - Novi Sad 20.11 - 26.11.2017 6 Hours 35 Min.
8Druga ženska liga Centralne Srbije 2017 - Istok 9 Hours 8 Min.
9Liga Nišavskog okruga 2017, Niš 9 Hours 8 Min.
10DAN SRPSKOG I VOJVODJANSKOG SANA VRBAS 26.11.2017. DECACI 5-8 RAZRED 9 Hours 15 Min.
11DAN SRPSKOG I VOJVODJANSKOG SANA VRBAS 26.11.2017. DECACI 1-4 RAZRED 9 Hours 17 Min.
12DAN SRPSKOG I VOJVODJANSKOG SANA VRBAS 26.11.2017. DEVOJCICE 5-8 RAZRED 9 Hours 18 Min.
13DAN SRPSKOG I VOJVODJANSKOG SANA VRBAS 26.11.2017. DEVOJCICE 1-4 RAZRED 9 Hours 25 Min.
14Novogodišnji brzopotezni turnir ŠK "NIŠ", Nagradni fond 17.400 din; 29.12.2017. 22 Hours 15 Min.
15VIII Memorijal „Goran Nedeljkovic Nis 2017, 29.11.2017 23 Hours 18 Min.
16Sombor open - Memorijal Dragana Milicevica 2017 23 Hours 52 Min.
17IM Round robin Fontana 13 - Novi Sad 19.11. - 24.11.2017 1 Days 1 Hours
18GM Round robin Memorial Bogoljuba Dankovica - Novi Sad 19.11 - 24.11.2017 1 Days 1 Hours
19Skolsko prvenstvo - OS Svetislav Golubovic Mitraljeta 2017/18 2. razred decaci 1 Days 2 Hours
20Skolsko prvenstvo - OS Branko Radicevic 2017/18 3. razred devojcice 1 Days 2 Hours
21Skolsko prvenstvo - OS Branko Radicevic 2017/18 4. razred decaci 1 Days 2 Hours
22Skolsko prvenstvo - OS Branko Radicevic 2017/18 3. razred decaci 1 Days 2 Hours
23Skolsko prvenstvo - OS Branko Radicevic 2017/18 2. razred decaci 1 Days 2 Hours
247.pojedinacno prvenstvo Sumadije u ubrzanom sahu 1 Days 7 Hours
25Kategorni turnir - za osvajanje 2.kategorije 1 Days 7 Hours
26Novogodisnji rejting turnir 2017 < 2200 1 Days 7 Hours
2722. БОДИНОВ МЕМОРИЈАЛ - недеља 19.11.2017. у 17 - 9 КОЛА 1 Days 23 Hours
28TURNIR ZA PRVU KATEGORIJU-SK TADIC 2 Days 3 Hours
29TURNIR ZA DRUGU KATEGORIJU-SK TADIC 2 Days 3 Hours
3057. Kadetsko Nisa 2017 Grupa M12-14, 18-19.11.2017 2 Days 3 Hours
31Prva liga Sumadije 2017 2 Days 5 Hours
32Sah je imitacija zivota - sk Nestor 2 Days 5 Hours
33Rad Open 2 Days 6 Hours
34II liga Beograda - 2017 2 Days 6 Hours
3557. Kadetsko Nisa 2017 Grupa Z 8-20, 18-19.11.2017 2 Days 8 Hours
3657. Kadetsko Nisa 2017 Grupa M16-20, 18-19.11.2017 2 Days 9 Hours
3757. Kadetsko Nisa 2017 Grupa M8-10, 18-19.11.2017 2 Days 9 Hours
38BRZOPOTEZNI TURNIR ASK 2017 2 Days 13 Hours
39Turnir za osvajanje titule MK 2 Days 23 Hours
4015. Dan škole Dušan Radović Subota, 25.novembar 2017. 11:00 2 Days 23 Hours
41Blitz Car Konstantin 2017-15, Memorijal Pavle Živaljević Četvrtak, 23.novembar - 19:00, igrači do 2100 rejtinga 2 Days 23 Hours
42ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАД - субота 18.11.2017. у 17,30 - ЦУГЕР 15 КОЛА 2 Days 23 Hours
43IM Round robin Third Saturday 54 - Novi Sad 12.11.- 18.11.2017 3 Days
44GM Round robin Memorial Milje Vujovica - Novi Sad 13.11.- 18.11.2017 3 Days
45Third Saturday 55 Open under 2200 - Novi Sad 14.11. - 18.11.2017 3 Days
46Srbija 4 Blitz - Novi Sad 20.11.2017 3 Days
47Turnir za osvajanje II kategorije 3 Days
48Turnir za osvajanje I kategorije 3 Days
49EKIPNO KADETSKO PRVENSTVO SUMADIJE-DEVOJCICE 3 Days 7 Hours
501.Kadetski ekipni turnir Sumadije u sahu 2017-decaci 3 Days 8 Hours
Advertisement