Liiton valinta    ECU Logo

Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Catalonia (CAT)

Flag CAT
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1XXI Open Ideal Clave 9 h. 6 min.
2VI Obert Escacs del Moianes 2017 (167224) [A,B,C,D - trams d'Elo; G=Bages; O=Osona; L=local; V=veterà] 9 h. 51 min.
3XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup A Code:165440 11 h. 49 min.
4XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup B Code:165441 11 h. 49 min.
5XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup C 11 h. 50 min.
6XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup D 11 h. 52 min.
7PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR CURS 2017-18 ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA GRUP DILLUNS 13 h. 30 min.
8PRIMER CAMPIONAT ESCOLA AURO CURS 2017-18 GRUP DILLUNS PETITS 13 h. 32 min.
9Campionat Absolut Territorial de Lleida 2017 - II 13 h. 50 min.
10Obert Tardor Tàrrega 2017 13 h. 55 min.
11Campionat Absolut Territorial de Lleida 2017 - I 13 h. 57 min.
12Campionat Territorial del Barcelones (170020) 23 h.
13XXXV Social Sant Martí 2017 23 h. 16 min.
14Campionat Territorial del Baix Llobregat (170021) 1 pv. 16 h.
15Campionat Absolut de Barcelona (170019) 1 pv. 16 h.
16Campionat Individual Absolut de Girona (170032) 1 pv. 20 h.
17 Campionat Absolut de Tarragona 2017 Grup B -170026- 1 pv. 20 h.
18Campionat Absolut de Tarragona 2017 Grup A -170025- 1 pv. 20 h.
19XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP ESPINETS 1 pv. 20 h.
20XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP B 2 pv. 11 h.
21XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP A 2 pv. 12 h.
22XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup C 2 pv. 13 h.
23XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup B (165443) 2 pv. 13 h.
24XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup A (165442) 2 pv. 13 h.
25XIX Torneig de Fires Infantil Sub12 2 pv. 16 h.
26XIX Torneig de Fires « Memorial Antoni Medinyà » 2 pv. 16 h.
27SOCIAL LLIGA ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA 2017-18 - GRUP B - 2 pv. 21 h.
28SOCIAL LLIGA "ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA" 2017-18 - GRUP A - 2 pv. 21 h.
29IV Sunway Sitges International Chess Festival - Group B 3 pv. 2 h.
30IV Sunway Sitges International Chess Festival - Group A 3 pv. 3 h.
31II Open Club d'Escacs Barcelona 3 pv. 9 h.
32IX Obert d'escacs de base "Vila de Gràcia" 3 pv. 12 h.
33Fase prèvia de Veterans de Barcelona 2017 3 pv. 22 h.
34PRIMER CAMPIONAT ESCOLA IPSE SEGON GRUP 4 pv. 17 h.
35PRIMER CAMPIONAT ESCOLA IPSE 2017 PRIMER GRUP 4 pv. 17 h.
36IV TANCAT AMISTAT DE PREMIA DE MAR Torneig Tancat Subdividit en 3 grups de 10 jugadors 5 pv. 10 h.
37PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR 2017 ESCOLA THAU GRUP DIMECRES 5 pv. 14 h.
38PRIMER CAMPIONAT ESCOLA NAUSICA CURS 2017-18 SEGON GRUP 5 pv. 14 h.
39Institut Matadepera 5 pv. 15 h.
40Paco Candel 3r-4t 5 pv. 21 h.
41I TORNEIG TARDOR GERUNDA 6 pv. 10 h.
42I TORNEIG TARDOR GERUNDA "OPEN" 6 pv. 10 h.
43PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR 2017 ESCOLA THAU GRUP DIMARTS 6 pv. 15 h.
44ESCOLA AURÓ - 4t i 5è 7 pv. 12 h.
45COR MARIA SABASTIDA 7 pv. 12 h.
46PADRE DAMIAN - ESO 7 pv. 12 h.
47PADRE DAMIAN - 4º, 5º I 6º 7 pv. 13 h.
48III Tancat Sant Boi 2017 Grup A -Norma MC- Event code 168143 8 pv. 11 h.
49III Tancat Sant Boi 2017 Grup D -ELO < 1800 SUB12 Event code 168146 9 pv. 9 h.
50III Tancat Sant Boi 2017 Grup C -ELO < 1750- Event code 168145 9 pv. 9 h.
Advertisement