Liiton valinta    ECU Logo

Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Ecuador (ECU)

Flag ECU
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1VII JUEGOS NACIONALES PREJUVENILES GUAYAS 2015 VARONES TABLERO 4 4 pv. 13 h.
2VII JUEGOS NACIONALES PREJUVENILES GUAYAS 2015 VARONES TABLERO 1 4 pv. 13 h.
3VII JUEGOS NACIONALES PREJUVENILES GUAYAS 2015 VARONES TABLERO 2 4 pv. 13 h.
4VII JUEGOS NACIONALES PREJUVENILES GUAYAS 2015 FEMENINO TABLERO 2 4 pv. 14 h.
5VII JUEGOS NACIONALES PREJUVENILES GUAYAS 2015 FEMENINO TABLERO 3 4 pv. 14 h.
6VII JUEGOS NACIONALES PREJUVENILES GUAYAS 2015 FEMENINO TABLERO 1 4 pv. 14 h.
7VII JUEGOS NACIONALES PREJUVENILES GUAYAS 2015 VARONES TABLERO 5 4 pv. 14 h.
8VII JUEGOS NACIONALES PREJUVENILES GUAYAS 2015 FEMENINO TABLERO 4 4 pv. 14 h.
9VII JUEGOS NACIONALES PREJUVENILES GUAYAS 2015 VARONES TABLERO 3 4 pv. 14 h.
10TORNEO PEQUES I PARADA U8 7 pv. 15 h.
11GRAND PRIX INTERNACIONAL SALINAS 2015 CATEGORIA U-08 19 pv. 7 h.
12GRAND PRIX INTERNACIONAL SALINAS 2015 CATEGORIA OPEN 20 pv. 8 h.
13GRAND PRIX INTERNACIONAL SALINAS 2015 CATEGORIA U-12 20 pv. 9 h.
14GRAND PRIX INTERNACIONAL SALINAS 2015 CATEGORIA U-14 20 pv. 9 h.
15GRAND PRIX INTERNACIONAL SALINAS 2015 CATEGORIA U-10 20 pv. 10 h.
16OPEN INTERNACIONAL DE AJEDREZ ORELLANA 2015 Categoría FEMENINA 29 pv. 5 h.
17OPEN INTERNACIONAL DE AJEDREZ ORELLANA 2015 Categoría OPEN 33 pv. 5 h.
18CAMPEONATO NACIONAL SUB 14, MASCULINO 69 pv. 8 h.
19CAMPEONATO NACIONAL SUB 14, DAMAS 69 pv. 9 h.
20CAMPEONATO NACIONAL SUB 8, DAMAS 69 pv. 9 h.
21CAMPEONATO NACIONAL SUB 8, VARONES 69 pv. 10 h.
22III OPEN INTERNACIONAL DE AJEDREZ SUCUMBIOS 2015 Categoría OPEN 76 pv. 9 h.
23VI JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES JUVENILES, VARONES 85 pv. 13 h.
24VI JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES JUVENILES, DAMAS 85 pv. 13 h.
25VII GENS UNA SUMUS CIUDAD DE MACAS 2015 SUB 14 96 pv. 6 h.
26VII GENS UNA SUMUS CIUDAD DE MACAS 2015 SUB 10 96 pv. 6 h.
27VII GENS UNA SUMUS CIUDAD DE MACAS 97 pv. 9 h.
28VII GENS UNA SUMUS CIUDAD DE MACAS SUB 08 97 pv. 15 h.
29CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-16 VARONES 104 pv. 9 h.
30CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-16 FEMENINO 104 pv. 9 h.
31CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-10 FEMENINO 104 pv. 10 h.
32CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-10 VARONES 104 pv. 10 h.
33CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-18 FEMENINO 118 pv. 7 h.
34CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-18 VARONES 118 pv. 8 h.
35CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-12 VARONES 118 pv. 8 h.
36CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-12 FEMENINO 118 pv. 9 h.
37Torneo Juvenil 2015 124 pv. 17 h.
38GRAND PRIX INTERNACIONAL DE AJEDREZ TULCAN 2015 CATEGORIA OPEN 132 pv. 9 h.
39Gran Prix Tulcan 2015, C 10 132 pv. 11 h.
40Gran Prix Tulcan 2015, C 14 12 132 pv. 11 h.
41Gran Prix Tulcan 2015, C 8 132 pv. 11 h.
42Torneo Zonal 2.3 Absoluto La Libertad, Ecuador 2015 145 pv. 12 h.
43INTERCOLEGIAL LOJA, VARONES SUPERIOR 161 pv. 15 h.
44INTERCOLEGIAL LOJA, VARONES MEDIA 161 pv. 15 h.
45INTERCOLEGIAL LOJA, VARONES INFERIOR 161 pv. 15 h.
46INTERCOLEGIAL LOJA, DAMAS SUPERIOR 161 pv. 15 h.
47INTERCOLEGIAL LOJA, DAMAS MEDIA 161 pv. 15 h.
48INTERCOLEGIAL LOJA, DAMAS INFERIOR 161 pv. 15 h.
49V Copa Latinoamericana 241 pv. 11 h.
50V COPA LATINOAMERICANA "KIRSAN ILYUMZHINOV" CATEGORIA U-14 241 pv. 12 h.