Liiton valinta    ECU Logo

Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Estonia (EST)

Flag EST
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Saaremaa noorte 37. lahtised meistrivõistlused B-turniir (kuni 10) 8 h. 28 min.
2Saaremaa noorte 37. lahtised meistrivõistlused A-turniir (kuni 14) 8 h. 29 min.
347th Saaremaa Cup; Estonian Senior Chess Championship 2016; Saare County Chess Championship 2016 8 h. 30 min.
4Ilmar Raud Memorial Tournament Viljandi 27.06-03.07. 2016 9 h. 50 min.
5Estonian Club Chess Championship 2016 2 pv. 10 h.
6Paul Keres 100 kiirmale turniir "Avatud Nõmme" 10 pv. 9 h.
7I Lilienfeld Cup - Uue-Põltsamaa Mõisa maleturniir 11 pv. 9 h.
8Keila linna kiirmaleturniir 2016 31 pv. 10 h.
9Torva-Helme XV Maleturniir 2016.a. 31 pv. 11 h.
10Torva Helme 32 pv. 3 h.
11Paul Kerese tänava VI maleturniir - täiskasvanud 32 pv. 9 h.
12Paul Kerese tänava VI maleturniir - noored 32 pv. 9 h.
13Estonian Girls U-10 Championship 2016 38 pv. 11 h.
14Estonian Boys U-10 Championship 2016 38 pv. 11 h.
15Estonian Boys U-16 Championship 2016 38 pv. 12 h.
16Estonian Girls U-16 Championship 2016 38 pv. 12 h.
17Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2016 B-turniir 44 pv. 14 h.
18Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2016 A-turniir 44 pv. 15 h.
19Estonian Girls U8 Rapid Chess Championship 2016 53 pv. 10 h.
20Estonian Girls U12 Rapid Chess Championship 2016 53 pv. 10 h.
21Estonian Boys U12 Rapid Chess Championship 2016 53 pv. 10 h.
22Estonian Boys U8 Rapid Chess Championship 2016 53 pv. 10 h.
23Estonian Boys U14 Rapid Chess Championship 2016 53 pv. 10 h.
24Estonian Boys U18 Rapid Chess Championship 2016 53 pv. 10 h.
25Estonian Girls U14 Rapid Chess Championship 2016 53 pv. 10 h.
26Estonian Girls U10 Rapid Chess Championship 2016 53 pv. 10 h.
27Estonian Boys U10 Rapid Chess Championship 2016 53 pv. 10 h.
28Estonian Boys U16 Rapid Chess Championship 2016 53 pv. 11 h.
29Estonian Girls U16 Rapid Chess Championship 2016 53 pv. 11 h.
30Estonian Girls U18 Rapid Chess Championship 2016 53 pv. 12 h.
31Kevadturniir Tüdrukud 59 pv. 14 h.
32V Wabaduse välkturniir 2016 60 pv. 6 h.
33Kevadturniir Poisid A 60 pv. 16 h.
34Kevadturniir Poisid B 60 pv. 16 h.
35Lembit Oll 50 Memorial Tournament 66 pv. 10 h.
36Estonian Boys U-18 Championship 2016 73 pv. 12 h.
37Estonian Girls U-18 Championship 2016 73 pv. 12 h.
38Estonian Boys U-12 Championship 2016 73 pv. 13 h.
39Estonian Girls U-12 Championship 2016 73 pv. 13 h.
40X Põlva kevadturniir 74 pv. 8 h.
41Keres 100 Kristiine Open 81 pv. 10 h.
42Keila Kooli malevõistlused 83 pv. 13 h.
43Eesti U12 ja U14 meistrivõistlused 2016 valikturniir (B-turniir) 101 pv. 8 h.
44Eesti U12 ja U14 meistrivõistlused 2016 valikturniir (A-turniir) 101 pv. 9 h.
45Lev Braschinsky VI mälestusturniir Viljandi, 19.03. 2016 102 pv. 8 h.
46VI Nipernaadi kiirmaleturniir Võnnu, 06.03. 2016 107 pv. 8 h.
47Estonian U14 Boys Blitz Championship 2016 109 pv. 11 h.
48Estonian U10 Boys Blitz Championship 2016 109 pv. 11 h.
49Estonian U10 Girls Blitz Championship 2016 109 pv. 11 h.
50Estonian U14 Girls Blitz Championship 2016 109 pv. 11 h.
Advertisement
Advertisement