Liiton valinta    ECU Logo

Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Estonia (EST)

Flag EST
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Gunnar Uusi Memoriaal 2016 16 pv. 13 h.
2Gunnar Uusi Memoriaal noortele U16 16 pv. 17 h.
3Gunnar Uusi Memoriaal noortele U8 16 pv. 17 h.
4Gunnar Uusi Memoriaal noortele U10 16 pv. 17 h.
5Rae Spordikooli lahtised MV males 2016 30 pv. 20 h.
6Tartu Suvi 2016 45 pv. 14 h.
7Paikuse maleselts Caissa lahtine kiirmaleturniir Paul Kerese mälestuseks 59 pv. 14 h.
8Herbert Upruse III mälestusturniir 62 pv. 15 h.
9Estonian Open Blitz Championship 2016 65 pv. 17 h.
10Estonian Open Blitz Championship 2016 - Women 65 pv. 18 h.
11Estonian Open Blitz Championship 2016 - Seniors 65 pv. 18 h.
12Estonian Team Open Blitz Championship 2016 - preliminary 66 pv. 13 h.
13Estonian Team Open Blitz Championship 2016 A-Finals 66 pv. 16 h.
14Estonian Team Open Blitz Championship 2016 B-Finals 66 pv. 16 h.
15Ilmar Raud Memorial Tournament Viljandi 27.06-03.07. 2016 86 pv. 17 h.
1647th Saaremaa Cup; Estonian Senior Chess Championship 2016; Saare County Chess Championship 2016 86 pv. 17 h.
17Saaremaa noorte 37. lahtised meistrivõistlused A-turniir (kuni 14a) 87 pv. 18 h.
18Saaremaa noorte 37. lahtised meistrivõistlused B-turniir (kuni 10a) 87 pv. 18 h.
19Ilmar Raud Blitz Tournament Viljandi 01.07. 2016 88 pv. 11 h.
20Estonian Club Chess Championship 2016 92 pv. 16 h.
21Paul Keres 100 kiirmale turniir "Avatud Nõmme" 100 pv. 15 h.
22I Lilienfeld Cup - Uue-Põltsamaa Mõisa maleturniir 101 pv. 14 h.
23Keila linna kiirmaleturniir 2016 121 pv. 16 h.
24Torva-Helme XV Maleturniir 2016.a. 121 pv. 16 h.
25Torva Helme 122 pv. 9 h.
26Paul Kerese tänava VI maleturniir - täiskasvanud 122 pv. 14 h.
27Paul Kerese tänava VI maleturniir - noored 122 pv. 15 h.
28Estonian Girls U-10 Championship 2016 128 pv. 17 h.
29Estonian Boys U-10 Championship 2016 128 pv. 17 h.
30Estonian Boys U-16 Championship 2016 128 pv. 17 h.
31Estonian Girls U-16 Championship 2016 128 pv. 18 h.
32Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2016 B-turniir 134 pv. 20 h.
33Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2016 A-turniir 134 pv. 20 h.
34Estonian Girls U8 Rapid Chess Championship 2016 143 pv. 15 h.
35Estonian Girls U12 Rapid Chess Championship 2016 143 pv. 15 h.
36Estonian Boys U12 Rapid Chess Championship 2016 143 pv. 15 h.
37Estonian Boys U8 Rapid Chess Championship 2016 143 pv. 15 h.
38Estonian Boys U14 Rapid Chess Championship 2016 143 pv. 15 h.
39Estonian Boys U18 Rapid Chess Championship 2016 143 pv. 16 h.
40Estonian Girls U14 Rapid Chess Championship 2016 143 pv. 16 h.
41Estonian Girls U10 Rapid Chess Championship 2016 143 pv. 16 h.
42Estonian Boys U10 Rapid Chess Championship 2016 143 pv. 16 h.
43Estonian Boys U16 Rapid Chess Championship 2016 143 pv. 16 h.
44Estonian Girls U16 Rapid Chess Championship 2016 143 pv. 17 h.
45Estonian Girls U18 Rapid Chess Championship 2016 143 pv. 18 h.
46Kevadturniir Tüdrukud 149 pv. 20 h.
47V Wabaduse välkturniir 2016 150 pv. 12 h.
48Kevadturniir Poisid A 150 pv. 21 h.
49Kevadturniir Poisid B 150 pv. 21 h.
50Lembit Oll 50 Memorial Tournament 156 pv. 15 h.