Liiton valinta    ECU Logo

Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Finland (FIN)

Flag FIN
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Veteraanien (S50) Suomen mestaruus 2016 2 h. 1 min.
2SELL Student games 2016 1 pv. 12 h.
3Veteraanien (S50) Suomen mestaruus 2016 2 pv. 23 h.
4Ekenäs Öppna Mästerskap 2016, 15 + 15 min. 5 pv. 3 h.
5Ekenäs SK, 5 + 5 min., 4/2016 5 pv. 4 h.
6KäpSK:n nopea shakki 6/2016 5 pv. 23 h.
7Akaan Shakin viikonlopputurnaus 2016 10 pv. 3 h.
8Jyväskylän avoin nopean pelin mestaruusturnaus 2016 11 pv.
9ESK Liigaturnaus 2016 (8/24) 11 pv. 22 h.
10Käpylän mestaruus 2016 12 pv. 22 h.
11Monena 2016 (Omnia Espoo) 14 pv. 5 h.
12Näkövammaisten SM 2016 17 pv. 3 h.
13Kalakukkoturnaus 2016 (B-ryhmä) 17 pv. 4 h.
14Kalakukkoturnaus 2016 (A-ryhmä) 17 pv. 4 h.
15Espoon ja Kauniaisten lasten shakkikilpailu 1-2 lk 18 pv. 1 h.
16Espoon ja Kauniaisten lasten shakkikilpailu, eskarit 18 pv. 2 h.
17Espoon ja Kauniaisten lasten shakkikilpailu 3-4 lk 18 pv. 2 h.
18Espoon ja Kauniaisten lasten shakkikilpailu 5-6 lk 18 pv. 2 h.
19Espoon ja Kauniaisten lasten shakkikilpailu ya & lukio 18 pv. 2 h.
20Levoranta B-ryhmä 18 pv. 3 h.
21Levoranta A-ryhmä 18 pv. 3 h.
22Levoranta Nuoret 18 pv. 3 h.
23HSL joukkuevartit 2016, C-ryhmä 18 pv. 23 h.
24Ekenäs SK klubbmästerskap 2016, speltid 75 min + 30 sek / drag 19 pv. 11 h.
25HSL joukkuevartit 2016, B-ryhmä 22 pv. 21 h.
26Pikashakin HM 2016 24 pv. 2 h.
27Tampereen seudun koulujoukkueiden mestaruus - 4-6 luokat 24 pv. 3 h.
28Tampereen seudun koulujoukkueiden mestaruus - Yläkoulu 24 pv. 3 h.
29Tampereen seudun koulujoukkueiden mestaruus - 1-3 luokat 24 pv. 3 h.
30KäpSK:n huhtikuun Blixt 26 pv. 20 h.
31HSL vartit 2016, A-ryhmä 26 pv. 22 h.
32Ekenäs SK, 2 min.+12 sek/drag, 4/2016 26 pv. 22 h.
33Raseborgs 6. skolschacksturnering - Raaseporin 6. koulushakkiturnaus 05.04.2016 29 pv. 7 h.
34HSL vartit 2016, M-ryhmä 29 pv. 22 h.
35Matti Kuuselan muistoturnaus B-ryhmä 31 pv. 1 h.
36Matti Kuuselan muistoturnaus C-ryhmä 31 pv. 1 h.
37Matti Kuuselan muistoturnaus A-ryhmä 31 pv. 1 h.
38Pääkaupunkiseudun koulujen shakkimestaruus, luokat 1-3 31 pv. 2 h.
39Pääkaupunkiseudun koulujen shakkimestaruus, luokat 4-6 31 pv. 2 h.
40Centriaturnaus 2016 31 pv. 3 h.
41Ekenäs SK, 20 + 20 min., 2/2016 33 pv. 22 h.
42Pasi Korhosen muistoturnaus, Avoin ryhmä 37 pv. 5 h.
43Pasi Korhosen muistoturnaus, M-ryhmä 37 pv. 6 h.
44Pasin muistobliksti 26.3.2016 38 pv. 9 h.
45Euran kunnan avoin 150-vuotisjuhlaturnaus 45 pv. 3 h.
46Kaarle2016A 45 pv. 4 h.
47Kaarle2016B 45 pv. 5 h.
48Ekenäs SK, 5 + 5 min., 3/2016 47 pv. 13 h.
49KäpSK:n nopea shakki, maaliskuu 2016 47 pv. 21 h.
50Garden kevätturnaus 2016, B-ryhmä 59 pv. 1 h.
Advertisement
Advertisement