Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Former YUG Rep of Macedonia (MKD)

Flag MKD
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Mladinski turnir LASKER 2017-Via Ignatia 10 h. 16 min.
2Open Championship of Macedonia 2017 60 pv. 16 h.
3XXVI Team Championship of Macedonia 84 pv. 9 h.
415th IBCA Chess Olympiad for Blind and Visually Impaired Chess Players 2017 114 pv. 16 h.
5Macedonia Youth Championships 2017-U18 127 pv. 17 h.
6Macedonia Youth Championships 2017-U12 127 pv. 18 h.
7Macedonia Youth Championships 2017-U10 127 pv. 18 h.
8Macedonia Youth Championships 2017-U16 127 pv. 18 h.
9Macedonia Youth Championships 2017-G10 127 pv. 19 h.
10Macedonia Youth Championships 2017-U08 127 pv. 20 h.
11Macedonia Youth Championships 2017-G14 127 pv. 20 h.
12Macedonia Youth Championships 2017-U14 128 pv. 8 h.
13Mladinski rejting turnir "Kvalitet 2017" 157 pv. 9 h.
14Mladinski turnir "Kvalitet 2017"-U10 157 pv. 11 h.
15Mladinski turnir "Kvalitet 2017"-U08 157 pv. 13 h.
16Turneu i dytë memorial i shahut KOMANDANT TIGRI 160 pv. 9 h.
17Karpos Open 2017 195 pv. 15 h.
18Mladinski turnir-Naum Naumovski Borche U08 208 pv. 17 h.
19Mladinski turnir-Naum Naumovski Borche 208 pv. 17 h.
20Mladinski turnir-Naum Naumovski Borche U10 208 pv. 17 h.
21ALKALOID Rapid Open 2017 244 pv. 10 h.
22Bozhiken vikend turnir KARPOS 2017 278 pv. 12 h.
23Open Championship of Skopje 2016 306 pv. 12 h.
24Blitz Gazi Baba 2016 352 pv. 9 h.
25Prvenstvo vo sah za mladi na grad Skopje 2016 358 pv.
26Mladinski rejting turnir LASKER 2016 374 pv. 17 h.
27XXV Team Championship of Macedonia 434 pv. 10 h.
28Open Championship of Macedonia 2016 453 pv. 15 h.
29Macedonia Youth Championships 2016-U12 486 pv. 17 h.
30Macedonia Youth Championships 2016-U16 486 pv. 17 h.
31Macedonia Youth Championships 2016-U14 486 pv. 18 h.
32Macedonia Youth Championships 2016-U10 486 pv. 19 h.
33Macedonia Youth Championships 2016-U08 486 pv. 20 h.
34Macedonia Youth Championships 2016-U18 487 pv. 11 h.
35Macedonia Youth Championships 2016-G10 487 pv. 12 h.
36Mladinski turnir "Kvalitet 2016"-Open 500 pv. 8 h.
37Mladinski turnir "Kvalitet 2016"-U10 500 pv. 11 h.
38Mladinski turnir "Kvalitet 2016"-U08 501 pv. 11 h.
39Karpos Open 2016 561 pv. 15 h.
40ALKALOID Blitz Open 2016 577 pv. 21 h.
41Bozhiken vikend turnir KARPOS 2016 643 pv. 11 h.
42Open Championship of Skopje 2015 677 pv. 11 h.
43ALKALOID Rapid Open 2015 684 pv. 10 h.
44Memorial "Todor Mitrov-Tikata" 2015 712 pv. 9 h.
45Blitz Gazi Baba 720 pv. 16 h.
46European Club Cup 2015 - Women 726 pv. 19 h.
47European Club Cup 2015 - Open 727 pv. 8 h.
48Open Championship of Macedonia 2015 782 pv. 14 h.
49XXIV Team Championship of Macedonia 817 pv. 14 h.
50Macedonia Youth Championships 2015-U12 851 pv. 17 h.
Advertisement