Liiton valinta    ECU Logo

Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Romania (ROU)

Flag ROU
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Cupa Sah Arena Editia a IV-a 5 h. 31 min.
2Horezu Open Cup - Ed.a 5-a Turneul A 7 h. 16 min.
3Memorialul CORNELIU BUSU Turneul B RESITA 23-25.09.2016 8 h. 50 min.
4Memorialul CORNELIU BUSU Turneul A Resita 23-25.09.2016 8 h. 50 min.
5Open Bucuresti - Turneul A 9 h. 44 min.
6Napocensis Rapid Editia a XII-a 10 h. 56 min.
7Cupa Fair-play la SAH-ed. a I a Iași 11 h. 43 min.
8Cupa Tineretului Pitesti 13 h. 20 min.
9Cupa Castanelor Baia Mare editia a-III-a Turneul A - Juniori Legitimati 14 h. 48 min.
10Cupa Gheorghe Nestianu Editia 2 Barlad Open 15 h. 53 min.
11Trofeul Ligii Maestrilor U10 17 h. 16 min.
12Trofeul Ligii Maestrilor U14 17 h. 16 min.
13Trofeul Ligii Maestrilor U08 17 h. 17 min.
14International Chess Tournament - Tasnad Open 2016 Turneul International de sah Cupa Orasului Tasnad 2016, editia a-IV-a 17 h. 26 min.
15Mihai Molodoi Memorial 2016 17 h. 31 min.
16Bacau Cup 2016 17 h. 32 min.
17Campionatul National pe echipe -Divizia A- editia 2016 17 h. 32 min.
18Cupa Prieteniei Pitesti 20 h. 34 min.
19Cupa Prieteniei incepatori Pitesti 20 h. 57 min.
20Campionatul Prieteniei Juniori 12 ani Giarmata Vii 24.09.2016 1 pv. 7 h.
21Campionatul Prieteniei copii 10 ani Giarmata Vii 24.09.2016 1 pv. 8 h.
22Campionatul Prieteniei Copii 8 ani Giarmata Vii 24.09.2016 1 pv. 8 h.
23Campionatul Prieteniei Seniori Giarmata Vii 24.09.2016 1 pv. 8 h.
24Cupa Castanelor Baia Mare editia a-III-a Turneul B-Juniori nelegitimati sub 10 ani 1 pv. 10 h.
25Cupa Castanelor Baia Mare editia a-III-a Turneul C-Juniori nelegitimati sub 14 ani 1 pv. 11 h.
26Divizia B Seria Nord-Vest Cavnic 1 pv. 12 h.
27CUPA KRONSOFT TURNEU C 1 pv. 19 h.
28CUPA KRONSOFT TURNEU D 2 pv. 6 h.
29CUPA KRONSOFT Turneu B 2 pv. 6 h.
30CUPA KRONSOFT-Turneu A 2 pv. 6 h.
31Divizia B Galati 3 pv. 2 h.
321st IBSA INDIVIDUAL CHESS WORLD CHAMPIONSHIP 3 pv. 16 h.
33Festivalul International de Sah II. Ceramica Corund turneul C - rapid 3 pv. 18 h.
34Festivalul International de Sah II. Ceramica Corund turneul D - blitz 3 pv. 18 h.
35Turneul Petra nr.2 elo peste 2150 3 pv. 20 h.
36Turneul Petra nr.1 , elo peste 2150 3 pv. 20 h.
37Memorialul CORNELIU BUSU Turneul A Resita 23-25.09.2016 4 pv. 5 h.
38Memorialul CORNELIU BUSU Turneul B Resita 23-25.09.2016 4 pv. 5 h.
39Festivalul International de Sah II. Ceramica Corund turneul B - U12 5 pv. 17 h.
40JOCURILE TOAMNEI OPEN 6 pv. 18 h.
41Turneul International de sah Turneul Prieteniei 7 pv. 8 h.
42Open Bucuresti - Turneul B (U12) 7 pv. 10 h.
43Festivalul International de Sah II. Ceramica Corund turneul A - open 7 pv. 10 h.
44Cupa Praznicul de Pita Noua 8 pv. 7 h.
45Cupa Praznicul de Pita Noua - copii sub 14 ani editia a 2-a 8 pv. 7 h.
46JOCURILE TOAMNEI 8 ANI 8 pv. 11 h.
47JOCURILE TOAMNEI 10 8 pv. 11 h.
48Memorialul "Dorel Stefanescu" editia I U14 Pitesti 8 pv. 13 h.
49Cupa Alehin, editia I-a 8 pv. 15 h.
50Trofeul Bufnita din Tei la Sah 8 pv. 16 h.