Liiton valinta    ECU Logo

Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Slovakia (SVK)

Flag SVK
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1M SR seniorov "50+" 2017, Tatranské Matliare 27.5.-3.6.2017 46 Minuutit
2M SR seniorov "65+" 2017, Tatranské Matliare 27.5.-3.6.2017 46 Minuutit
3Košický víkenďák 2017 50 Minuutit
4Montana FIDE Open RK 2017 1 h. 3 min.
5The 17th IPCA World Individual Chess Championship 2017 1 h. 57 min.
6RAPID OPEN STROPKOV 14 h. 20 min.
7Open Moldava Rapid 18 h. 54 min.
8MSR rapid 2017 kategoria CH16 20 h.
9MSR rapid 2017 kategoria D14 20 h. 3 min.
10MSR rapid 2017 kategoria CH20 20 h. 5 min.
11MSR rapid 2017 kategoria CH14 20 h. 6 min.
12MSR rapid 2017 kategoria D16 20 h. 12 min.
13MSR rapid 2017 kategoria D20 20 h. 19 min.
14MSR rapid 2017 kategoria CH12 20 h. 38 min.
15MSR rapid 2017 kategoria CH10 20 h. 41 min.
16MSR rapid 2017 kategoria D10 20 h. 43 min.
17MSR rapid 2017 kategoria CH08 20 h. 49 min.
18MSR rapid 2017 kategoria D12 20 h. 54 min.
19MSR rapid 2017 kategoria D08 20 h. 55 min.
205. ročník Májová patnástka Smižany 1 pv. 2 h.
21GPX 2017 semifinale zapad C08 1 pv. 16 h.
22GPX 2017 semifinale zapad C11 1 pv. 17 h.
23GPX 2017 semifinale zapad C14 1 pv. 17 h.
24GPX 2017 semifinale zapad D08 1 pv. 17 h.
25GPX 2017 semifinale zapad D11 1 pv. 17 h.
26GPX 2017 semifinale zapad D14 1 pv. 17 h.
27MSR družstiev starších žiakov 2017 1 pv. 18 h.
285. ročník Májová patnástka Smižany 1 pv. 20 h.
29Majstrovstvo Kosic jednotlivcov v praktickom sachu na rok 2017 Memorial Ladislava Kotana 9.rocnik 2 pv.
30V4 OPEN Stiavnica 2017 SVK-ch 2 pv. 15 h.
31OPEN Presov 2017 X. rocnik medzinarodneho sachoveho turnaja a Krajske majstrovstvo v sachu jednot 2 pv. 22 h.
32školské kolo ZŠ Laborecká - Humenská žiacka šachová liga ZŠ 16/17 3 pv. 2 h.
33V4 Youth camp Liptov 2017 U15 tournament 3 pv. 2 h.
34Semifinále GPX v šachu mládeže VÝCHOD 16/17 C8 3 pv. 6 h.
35XI. Pohár primátora mesta Levice 3 pv. 16 h.
36Semifinále GPX v šachu mládeže VÝCHOD 16/17 D8 3 pv. 16 h.
37Semifinále GPX v šachu mládeže VÝCHOD 16/17 D11 3 pv. 16 h.
38Semifinále GPX v šachu mládeže VÝCHOD 16/17 C11 3 pv. 17 h.
39Semifinále GPX mládeže v šachu 2016/2017 - skupina STRED kategória D8 3 pv. 17 h.
40Semifinále GPX mládeže v šachu 2016/2017 - skupina STRED kategória C11 3 pv. 17 h.
41V4 Youth camp Liptov 2017 U11 tournament 3 pv. 20 h.
42Turnaj začiatočníkov 14.jún 2017 3 pv. 21 h.
43Majstrovstvá Slovenska v šachu amatérov 2017 (FIDE Open pre hráčov s ratingom max. 2199) 3 pv. 21 h.
44Semifinále GPX mládeže v šachu 2016/2017 - skupina STRED kategória C8 3 pv. 22 h.
45V4 Youth camp Liptov 2017 team tournament 4 pv.
46Semifinále GPX v šachu mládeže VÝCHOD 16/17 D14 4 pv. 2 h.
47Semifinále GPX v šachu mládeže VÝCHOD 16/17 C14 4 pv. 2 h.
48školské kolo ZŠ Darg. hrdinov Humenská žiacka šachová liga ZŠ 16/17 4 pv. 2 h.
495.ročník turnaja o putovný pohár TZOB Bytča 4 pv. 15 h.
50Simultanka s majstrom na namesti 1.6.2017 (max. 15 hracov) 4 pv. 15 h.
Advertisement