Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Latvia (LAT)

Flag LAT
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1XII Termo-Eko cup 2018 1 Ώρες 16 λ.
2Latvian Chess championship 2018 semifinal 6 Ώρες 19 λ.
3Klasifikācijas turnīrs 2.sporta klasēm (Rēzeknes BJSS) 17.-18.02.2018 7 Ώρες 41 λ.
4Rudaga-Kaissa II-2018 7 Ώρες 45 λ.
5Rudaga-Kaissa I-2018 7 Ώρες 51 λ.
6Rudaga - Kaissa Iesācēji 17.-18.02.2018 8 Ώρες 28 λ.
7Rudaga - Kaissa Pirmsskolnieki 17.-18.02.2018 8 Ώρες 37 λ.
8Rudaga - Kaissa 3.sp.kl. 17.-18.02.2018 8 Ώρες 37 λ.
9Klasifikācijas turnīrs iesācējiem (RŠS) 17.02. - 18.02.2018. 8 Ώρες 38 λ.
10Rudaga - Kaissa 4.sp.kl. 17.-18.02.2018 8 Ώρες 38 λ.
11Latvian Championship Vidzeme Regional Qualifier 2018 1 Ημέρες 1 Ώρες
12 Pullman Riga Old Town Hotel Open Rapid 2018 03.03. 1 Ημέρες 8 Ώρες
13 Pullman Riga Old Town Hotel Open Blitz 2018 03.04. 1 Ημέρες 8 Ώρες
14Riga Technical University Open 2018 - Tournament D 3 Ημέρες
15Riga Technical University Open 2018 - F Midweek blitz 3 Ημέρες
16Riga Technical University Open 2018 - G Closing Blitz 3 Ημέρες
17Komponista un sahista Emīla Melngaiļa jubilejas atceres turnīrs 3 Ημέρες 4 Ώρες
18Latvian 2018 senior chess championship 3 Ημέρες 8 Ώρες
19Ogre Chess Spring 2018 3 Ημέρες 22 Ώρες
20LSKcemp2018 4 Ημέρες 22 Ώρες
2146. “Cerību kauss” Latvijas atklātā bērnu komandu čempionāta šahā PUSFINĀLS 5 Ημέρες 11 Ώρες
22Riga Technical University Open 2018 - Tournament A 5 Ημέρες 23 Ώρες
23Riga Technical University Open 2018 - Tournament E 5 Ημέρες 23 Ώρες
24Saulkrasti rapid chess championship 2018 Latvian master Janis Klavins memorial 6 Ημέρες 2 Ώρες
25Latvian Championship final-2018 6 Ημέρες 2 Ώρες
26Latvian Women chess championship 2018 6 Ημέρες 2 Ώρες
27Salaspils - Aizkraukle 2018 11.02. 7 Ημέρες 3 Ώρες
28Rezekne City Open Individual Chess Championship 2018 7 Ημέρες 5 Ώρες
29Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm (RŠS) 09.02. - 11.02.2018. 7 Ημέρες 8 Ώρες
30NBS Cempionats saha 2018 7 Ημέρες 15 Ώρες
31GM A.Gipslis memorial -2018 8 Ημέρες 6 Ώρες
32Pavela Pikas pieminas turnirs 8 Ημέρες 7 Ώρες
33Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, B 8 Ημέρες 7 Ώρες
34Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, C 8 Ημέρες 7 Ώρες
35Zirgu galotne 10.02.2018 8 Ημέρες 8 Ώρες
36148 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 07.02.2018. 11 Ημέρες 1 Ώρες
37150 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 28.02.2018. 12 Ημέρες 3 Ώρες
38149 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 21.02.2018. 12 Ημέρες 3 Ώρες
39Olaine Open Rapid Chess Championship 2018 2 stage 14 Ημέρες 2 Ώρες
40Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm (RŠS) 03.02. - 04.02.2018. 14 Ημέρες 7 Ώρες
41Olaine district chess tournament for children- II 04.02.2018 Tikai Olaines SC 14 Ημέρες 8 Ώρες
42Dobeles sveču šaha turnīrs 2018. 15 Ημέρες
43Ikskile Regional rapid chess cup-IV-2017/2018 15 Ημέρες 6 Ώρες
44Treniņu turnīrs Структура Ботвинника 15 Ημέρες 8 Ώρες
45Ikmēneša Tempoturnīrs šahā Malta 2018. 2. posms 15 Ημέρες 9 Ώρες
46147 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 31.01.2018. 18 Ημέρες 1 Ώρες
47Junioru Kauss - I -2018 (Junior Cup) 20 Ημέρες 23 Ώρες
48Junioru kauss 2.sp.kl. 27-28.01.18. 21 Ημέρες 3 Ώρες
49Latvian Youth Chess Championship Semifinal 2018 - U10 21 Ημέρες 7 Ώρες
50Latvian Youth Chess Championship B-8 2018 21 Ημέρες 8 Ώρες