Избор на турнир

Сортирај спрема

Избери федерација: Romania (ROU)

Flag ROU
Бр.Турнирпоследно ажурирање
1Trofeul Deliciosul de Vaslui - Editia 2 Open A - Elo < 2200 ( Vaslui,23 - 25 Februarie 2018 ) 1 Часови 20 мин.
2Trofeul Deliciosul de Vaslui - Editia 2 Open B - U12 ( Vaslui, 24 - 25 Februarie 2018 ) 1 Часови 21 мин.
3Trofeul Deliciosul de Vaslui - Editia 2 Open C ( Vaslui, 24 Februarie 2018 ) 1 Часови 21 мин.
4Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a 24-25 Februarie 2018 - A - OPEN 5 Часови 23 мин.
5Cupa Dragobetelui VULCAN Open TURNEUL A 6 Часови 33 мин.
6Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a 24-25 Februarie 2018 - B - U14 6 Часови 44 мин.
7Ramada Open rapid - 24.02.2018 Cluj-Napoca 6 Часови 58 мин.
8Cupa de iarna Focsani - grupa A (Winter Cup Focsani - U18) 7 Часови 6 мин.
9Concursul de Pregatire MARATONUL DE SAMBATA Nr.8 24.02.2018 7 Часови 13 мин.
10Cupa Complex Sophia Comanesti 2018 - Blitz 7 Часови 34 мин.
11Cupa Dragobetelui VULCAN U1400 TURNEUL C 7 Часови 45 мин.
12Cupa Dragobetelui VULCAN U1200 TURNEUL D 7 Часови 59 мин.
13Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a 24-25 Februarie 2018 - C - U10 8 Часови
14Cupa Complex Sophia Comanesti 2018 9 Часови 17 мин.
15Cupa Martisor-U10-Buzau-2018 9 Часови 17 мин.
16Cupa Judetului Satu Mare - Under 15 ani 9 Часови 19 мин.
17Cupa de iarna Genius Galati 12 ani 9 Часови 23 мин.
18Cupa de iarna Genius Galati 10 ani 9 Часови 24 мин.
19Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a 24-25 Februarie 2018 - D - U08 9 Часови 27 мин.
20Cupa Judetului Satu Mare - Under 10 ani 9 Часови 39 мин.
21Cupa "Orasului Comarnic" - editia a IVa - 24-25februarie 2018 9 Часови 50 мин.
22Cupa de iarna - grupa B 10 Часови 4 мин.
23Cupa de iarna Genius Galati incepatori 12 ani 10 Часови 44 мин.
24Cupa de iarna Genius Galati incepatori 8 ani 10 Часови 54 мин.
25Cupa de iarna Genius Galati incepatori 6 ani 11 Часови 25 мин.
26ONSS licee baieti judetul Dolj 11 Часови 52 мин.
27GIMNAZIADA ILFOV 11 Часови 55 мин.
28Festivalul Sahului Galatean ed.a IV-a Open 12 Часови 2 мин.
29Gimnaziada 2018, etapa judeteana Constanta 12 Часови 8 мин.
30Cupa Martisor-open-Buzau-2018 12 Часови 29 мин.
31Cupa Orasului Comarnic - editia a IVa - copii - 24februarie 12 Часови 33 мин.
32Cupa de iarna Genius Galati 8 ani 12 Часови 47 мин.
33ONSS licee fete judetul Dolj 12 Часови 48 мин.
34Olimpiada Gimnaziilor pe Echipe Mixte Tulcea - Faza Judeteana 13 Часови 9 мин.
35ONSS faza gimnaziala Craiova 13 Часови 14 мин.
36Cupa Dragobetelui VULCAN U10 1020 TURNEUL E 13 Часови 22 мин.
37Trofeul Deliciosul de Vaslui - Editia 2 Open C ( Vaslui, 24 Februarie 2018 ) 13 Часови 24 мин.
38Cupa SIRTAKI II la Casa cu NUCI 13 Часови 37 мин.
39Cupa Judetului Satu Mare - Under 8 ani 14 Часови 1 мин.
40Cupa Martisor-U08-Buzau-2018 14 Часови 6 мин.
41Cupa Bibliotecii Judetene ANTIM IVIREANUL 2018 (Elo<2000) 16 Часови 15 мин.
42Cupa de iarna Focsani - grupa C 17 Часови 27 мин.
43Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a - 25 Februarie 2018 - F - U08 1 Денови 3 Часови
44Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a - 25 Februarie 2018 - E - U12 1 Денови 3 Часови
45Cupa Martisor-fete-Buzau-2018 1 Денови 6 Часови
46Weekend Sahist Bucurestean 11 la Hotel CARO 1 Денови 8 Часови
47ONSS Liceu Faza Judeteana Timis Fete 1 Денови 13 Часови
48ONSS SAH Licee Faza Judeteana Timis Baieti 1 Денови 13 Часови
49Cupa Martisor la Hotel CARO - 8 ani 1 Денови 15 Часови
50Cupa Martisor la Hotel CARO - 10 ani 1 Денови 15 Часови