Избор на федерация    ECU Logo

Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Armenia (ARM)

Flag ARM
No.ТурнирПоследно обновяване
1T. Petrosyan Chess House Final U12 5 Часа 1 Мин.
2T.Petrosyan Chess House Final U10 5 Часа 34 Мин.
32-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 5 Часа 38 Мин.
43-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 5 Часа 38 Мин.
54-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (I-ին խումբ- 15։00) 5 Часа 38 Мин.
64-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (II-րդ խումբ- 16։15) 5 Часа 39 Мин.
7 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 6 Часа 52 Мин.
82 Razryad Hrazdan 7 Часа 7 Мин.
9Ավանի III կարգի որակավորման մրցաշար 7 Часа 22 Мин.
103 razryad Hrazdan 7 Часа 59 Мин.
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(Բ խումբ-16:30) 8 Часа 6 Мин.
12III կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 8 Часа 6 Мин.
134-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք (Ա խումբ-15:00) 8 Часа 7 Мин.
14CLASSIFIKATION FOR 3rd CATEGORY 8 Часа 19 Мин.
15Շիրակի մարզի 1/16 առաջնություն IV կարգայիններ 8 Часа 22 Мин.
16Loru marzi 1/8 ezrapakich 8 Часа 34 Мин.
17T.Petrosyan Chess House Final U08 9 Часа 47 Мин.
18Գորիսի շախմատի դպրոց,3-րդ խումբ 1 Дни 3 Часа
19Վեդու 2-րդ հիմնական դպրոց 1 Дни 4 Часа
20Chess School of Abovyan is 10 year! 2 Дни
21Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 2-րդ խումբ 2 Дни 8 Часа
22Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 2 Дни 10 Часа
23Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 3 Дни 10 Часа
244-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Աջափնյակ 3 Дни 13 Часа
25T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-2 4 Дни 9 Часа
26Grand Prix 2nd leg Jermuk 4 Дни 10 Часа
27Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 5 Дни 10 Часа
28IV կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 6 Дни 8 Часа
29Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 6 Дни 10 Часа
30T. Petrosyan Chess House 1/2F. U08 7 Дни 6 Часа
31T. Petrosyan Chess House 1/2F. U12 7 Дни 7 Часа
32T. Petrosyan Chess House 1/2F. U10 7 Дни 7 Часа
33CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-2 7 Дни 9 Часа
34CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-1 8 Дни 8 Часа
35Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 8 Дни 10 Часа
36Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 9 Дни 9 Часа
37Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 9 Дни 9 Часа
38 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 13 Дни 5 Часа
39Շիրակի մարզի 2018թ. առաջնության 1/32 Կարգ չունեցողներ 15 Дни 8 Часа
40Autumn - 2017 17 Дни 8 Часа
413 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 22 Дни 7 Часа
424 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 22 Дни 8 Часа
432nd Yerevan Open 22 Дни 8 Часа
44<<Սահմանապահ Կոթի>> եզրափակիչ թիմային առայնություն 25 Дни 7 Часа
45T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-1 25 Дни 10 Часа
46Հայաստանի Անկախության օրվան նվիրված արագ շախմատ (վետերաններ) 27 Дни 13 Часа
47IV կարգի որակավորման մրցաշար 28 Дни 7 Часа
48Tournament dedicated to Independence Day 28 Дни 9 Часа
49Կայծակնային մրցաշար նվիրված Ազգային Ինքնորոշման Տարելիցին` սեպտեմբերի 21-ին 28 Дни 11 Часа
50Անկախության 26-րդ տարեդարձին նվիրված մրցաշար Նուբարաշեն շախմատի մարզադպրոց 29 Дни 8 Часа
Advertisement