Избор на федерация    ECU Logo

Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Austria (AUT)

Flag AUT
No.ТурнирПоследно обновяване
1Offene Wolfsberger Stadtmeisterschaft 2018 3 Часа 58 Мин.
2Dreikönigsturnier 2018 - 4er Mannschaftsblitzturnier des SK Austria Wien 7 Часа 10 Мин.
3Wiener Landesmeisterschaften 2018 Gruppe U8/10 9 Часа 10 Мин.
4Wiener Landesmeisterschaften 2018 Gruppe U12/14 9 Часа 12 Мин.
5Schilcherland Silvester Blitzturnier 13 Часа 25 Мин.
61. Internationales Schilcherlandopen 13 Часа 37 Мин.
7Landesmeisterschaft 2018 Allgemeine Klasse 23 Часа 46 Мин.
8Open Braunau Turnier A 1 Дни 1 Часа
9Open Braunau Turnier B 1 Дни 1 Часа
10Open Braunau Jugendturnier 1 Дни 1 Часа
11Open Braunau Turnier C 1 Дни 1 Часа
12AUT STMK 1718 KREIS SUED JUGENDLIGA 1 Дни 3 Часа
13Fohnsdorfer Blitzmeisterschaft 1 Дни 3 Часа
14TMM Gebietsklasse Aufstiegs Play Off 2017 / 2018 1 Дни 3 Часа
15TMM 2. Klasse 2017 / 2018 1 Дни 4 Часа
16NÖ Industrieviertel_Liga 17/18 1 Дни 4 Часа
17International Chess Open Graz 2018 A 1 Дни 7 Часа
18Weihnachtsturnier_Jugend_2017 1 Дни 9 Часа
19Weihnachtsblitzturnier 1 Дни 9 Часа
2033. Int. Dreikönig-Turnier in Bregenz zugleich Vbg. Schnellschach-Einzelmeisterschaft 1 Дни 10 Часа
21OÖ Schülerliga Süd 2017/18 - Spg. Nettingsdorf-Traun 3.Turnier - U15 1 Дни 12 Часа
22OÖ Schülerliga Süd 2017/18 - Spg. Nettingsdorf-Traun 3.Turnier - U12 1 Дни 12 Часа
23OÖ Schülerliga Süd 2017/18 - Spg. Nettingsdorf-Traun 3.Turnier - U08+U10 1 Дни 12 Часа
24Schachrallye Schwaz 2017 Gruppe B 1 Дни 21 Часа
25OÖ Schülerliga Mitte 2017/2018 U12+U15 in Taufkirchen/Pram 1 Дни 23 Часа
26OÖ Schülerliga Mitte 2017/2018 U08+U10 in Taufkirchen/Pram 1 Дни 23 Часа
27Klaus-Ellmauer-Gedenkturnier 2017 des USK Uttendorf 1 Дни 23 Часа
28Kärntner Senioren Blitz Landesmeisterschaft 2017 1 Дни 23 Часа
298. Bad Vöslauer Blitzgneisser Trophy 2017 Schnellschach 1 Дни 23 Часа
305. Rudolf Hamersky Gedenkturnier 2017 und offene Klubmeisterschaft des SC Raika Sieghartskirchen 1 Дни 23 Часа
3115. nat. Sieghartskirchner Jugendschachopen u14 und Semifinale NÖSV Jugend-LM 2018 1 Дни 23 Часа
3215. nat. Sieghartskirchner Jugendschachopen u10/u8 und Semifinale NÖSV Jugend-LM 2018 1 Дни 23 Часа
3313. Dellacher Open 2017 2 Дни
341. Offene Bezirksjugendmeisterschaften U14_ 2017 U 14 2003 und jünger 2 Дни
35KÄRNTNER SCHÜLERCUP 2017 2 Дни
361. Offene Bezirksmeisterschaften 2017 Deutschlandsberg 2 Дни
37Schachrallye Schwaz 2017 Gruppe A 2 Дни
38Karnischer Jugendcup 2017 - 2018 Gruppe B 2 Дни
39Karnischer Jugendcup 2017 - 2018 Gruppe B 2 Дни
40Karnischer Jugendcup 2017 - 2018 Gruppe A 2 Дни 1 Часа
41Karnischer Jugendcup 2017 - 2018 Gruppe B 2 Дни 1 Часа
42Trofaiaher Stadtmeisterschaft 2017 2 Дни 2 Часа
43Schachrallye Tirol 2017 Gruppe C 2 Дни 2 Часа
44Schachrallye Schwaz 2017 Gruppe Schnellschach 2 Дни 2 Часа
45KÄRNTNER JUGENDCUP 2017-18 2 Дни 3 Часа
46Landesoffene Grazer U14/U16 Jugendschach-Meisterschaften 2 Дни 4 Часа
47Landesoffene Grazer U12 Jugendschach-Meisterschaft 2 Дни 4 Часа
48Landesoffene Grazer U8 Jugendschach-Meisterschaft 2 Дни 4 Часа
49Landesoffene Grazer U10 Jugendschach-Meisterschaft 2 Дни 4 Часа
50Fedel Nathale Turnier 2 Дни 5 Часа
Advertisement