Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Hungary (HUN)

Flag HUN
No.ТурнирПоследно обновяване
1Team League Baranya Region 2nd Division 2017-2018 3 Часа 51 Мин.
2 Chess in the City 20th Avas-DVTK Open 2017 7 Часа 56 Мин.
314th Fehervar Bolhoff Cup Szekesfehervar 9 Часа 12 Мин.
414th Fehervar Bolhoff Cup U2000 Szekesfehervar 9 Часа 19 Мин.
5II. dr. Lébényi Béla Sakk Emlékverseny B-csoport (12 éven aluliak) 11 Часа 27 Мин.
6II. dr. Lébényi Béla Sakk Emlékverseny A-csoport 11 Часа 37 Мин.
7Novemberi Lila Futó – Hóbagoly Kupa 12 Часа 21 Мин.
88th Baranya Hotel Welness 14 Часа 37 Мин.
9Team League Szabolcs SZB 2017-2018 15 Часа 44 Мин.
10Szentgotthárd Open - Opel Kupa A-csoport 23 Часа 7 Мин.
11Szolofurt Kupa 2017 U1600 (B) 1 Дни 5 Часа
12Chess in the City 2017 3rd Tiszaujvaros Cup Open 1 Дни 6 Часа
13Chess in the City 2017 3rd Tiszaujvaros Cup U1700 1 Дни 6 Часа
14Chess in the City 2017 3rd Tiszaujvaros Cup U2000 1 Дни 6 Часа
15Hajdú-Bihar megyei Csapatbajnokság 2017/2018 2. oszály 1 Дни 8 Часа
1615th Kobanya Open U1600 1 Дни 12 Часа
1715th Kobanya Open U2200 Engler Miklos Memorial 1 Дни 12 Часа
18Ősz Kupa U 1800 1 Дни 13 Часа
19Négy Évszak Ősz Kupa 2017 C csoport 1 Дни 13 Часа
20GyMS Megyei II. o. Sakk Csapatbajnokság dr. Bély Miklós csoport 1 Дни 15 Часа
21Interzonal tournament - "III. Hungaroil-Honvéd" (1987) 2 Дни 8 Часа
22VI. Nagykáta Kupa Felnőttek + E csoport 2 Дни 12 Часа
23VI. Nagykáta Kupa C csoport ( 2005 - 2006 ) 2 Дни 12 Часа
24VI. Nagykáta Kupa B csoport ( 2007 - 2008 ) 2 Дни 12 Часа
25VI. Nagykáta Kupa D csoport ( 2003-2004) 2 Дни 12 Часа
26VI. Nagykáta Kupa A csoport ( 2009- ) 2 Дни 13 Часа
27Szentgotthárd Open - Opel Kupa B-csoport (12 éven aluliak) 2 Дни 21 Часа
28VI. Nagykáta Kupa E csoport ( 1999 - 2002 ) 3 Дни 6 Часа
29VI. Nagykáta Kupa D csoport ( 2003 - 2004 ) 3 Дни 6 Часа
30Százhalombatta Mikulás Sakkverseny 2017 3 Дни 13 Часа
31Nyugdíjas Klubtagok Országos Egyéni Bajnoksága Budapest, 2017. 10. 19. 3 Дни 20 Часа
32GyMS Megyei Sakk Csapatbajnokság 2017/2018 Chalupetzky Ferenc-csoport - I. osztály 3 Дни 21 Часа
33LX. Szimultán Kupa B-csoport (11 éven aluliak) 3 Дни 21 Часа
34LX. Szimultán Kupa A-csoport 3 Дни 21 Часа
358th Baranya Hotel Welness 4 Дни 11 Часа
3633. Magyar Bajnokság, IV. középdöntő Budapest 5 Дни 6 Часа
3733. Magyar Bajnokság, III. középdöntő Budapest 5 Дни 6 Часа
3833. Magyar Bajnokság, II. középdöntő Budapest 5 Дни 6 Часа
3933. Magyar Bajnokság, I. középdöntő Budapest 5 Дни 6 Часа
4033. Magyar Bajnokság. döntő (1977) 5 Дни 6 Часа
41II. Adam Gyorgy Memorial Rapid 5 Дни 19 Часа
42First Saturday GM Oct 2017 6 Дни 8 Часа
43First Saturday IM Oct 2017 6 Дни 8 Часа
44First Saturday FM Oct 2017 6 Дни 9 Часа
45First Saturday Development Oct 2017 6 Дни 11 Часа
46171208 Karmin Blitz October 2017 Pecs 6 Дни 16 Часа
47Team League Pest Region Hoschek Laszlo Group 2017-2018 R2-R3 7 Дни 19 Часа
48HUN Team League Csongrad Region 2017-18 R 1-2 7 Дни 20 Часа
49Team League Pest Region Szalkai Dezso Group 2017-2018 R2-R3 8 Дни 9 Часа
50Veszprém Megyei I. o-ú Felnőtt Csapatbajnokság 2017/2018 évekre 8 Дни 11 Часа
Advertisement