Избор на федерация    ECU Logo

Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Latvia (LAT)

Flag LAT
No.ТурнирПоследно обновяване
1Riga Open Youth Championship A 2017 45 Минути
2Riga Open Youth Championship B 2017 46 Минути
3Incukalns District Open Rapid Chess Championship 2017 2 Часа
4Liepajas cempionats2017 2 Часа 35 Мин.
5Junioru kauss 4.sp.kl. 21-22.10.17. 17 Часа 34 Мин.
6Junioru kauss 3.sp.kl. 21-22.10.17. 17 Часа 34 Мин.
7Junioru kauss iesac. 21-22.10.17. 20 Часа 10 Мин.
8Junioru kauss bernu darzs. 21-22.10.17. 20 Часа 38 Мин.
9Harija Skujas un Ojara Veihmana pieminas turnirs 23.12.2017. 21 Часа 32 Мин.
10XIV Latgale Chess Autumn C 2017 22 Часа 38 Мин.
11Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm (RŠS) 20.-22.10.2017. 22 Часа 51 Мин.
12XIV Latgale Chess Autumn A 2017 22 Часа 58 Мин.
13XIV Latgale Chess Autumn B 2017 23 Часа 37 Мин.
14XIV Latgale chess Autumn blitz 2017 1 Дни 17 Часа
15Olaine Open Rapid Chess Championship 2017 2 stage 1 Дни 17 Часа
16Olaine district chess tournament for children- II 21.10.2017. 1 Дни 21 Часа
17VII Janis Mileika Memorial. Tournament "A" 1 Дни 21 Часа
18VII Janis Mileika Memorial. Tournament "B" 1 Дни 21 Часа
19VII Janis Mileika Memorial. Tournament "C" 1 Дни 21 Часа
20Prata speles Zemgale - 2017 1 Дни 22 Часа
21Prata speles Zemgale - 2017 (2002-2006) 1 Дни 22 Часа
22Prāta spēles Zemgale - 2017 (2007-2010) 1 Дни 22 Часа
23Treniņu turnīrs - Ātrspēles 21.10.2017 1 Дни 23 Часа
24Junioru kauss 2.sp.kl. 28-29.10.17. 3 Дни 13 Часа
25Chess Stars of the Baltic Sea Region 3 Дни 20 Часа
26Junioru kauss 1.sp.kl. 28-29.10.17. 4 Дни 14 Часа
27Latvian Teams Chess Championship 2017 6 Дни 1 Часа
28Malpils District chess championship- 2017 6 Дни 21 Часа
29Daugava Chess Autumn blitz cup (15.10.2017) 7 Дни 21 Часа
30Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm (RŠS) 14.-15.10.2017. 7 Дни 21 Часа
31Daugava Chess Autumn rapid cup (14.10. 2017) 8 Дни 17 Часа
32Tematiskais turnīrs - pārsvara realizēšana 14.10.2017. 8 Дни 22 Часа
33Ikmēnēša Tempoturnīrs šahā "Malta - 2017" 10, posms 8 Дни 23 Часа
34IV Latgales jauno šaha amatieru čempionāts (U15, U19) 9 Дни 13 Часа
35IV Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, (U10, IV. sp.kl.) 9 Дни 19 Часа
36IV Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, (U10, II. un III. sp.kl.) 9 Дни 19 Часа
37136 RCF and sport club Baltika Blitz Cup 11.10.2017. 11 Дни 15 Часа
38Latvian Women chess championship 2017 12 Дни 2 Часа
39Ikskile Regional rapid chess cup-II-2017/2018 14 Дни 20 Часа
40Dobeles Āboldienas šaha turnīrs 07.10.2017. 15 Дни 16 Часа
41Rumbas kauss - 2017 15 Дни 20 Часа
42135 RCF and sport club Baltika Blitz Cup 04.10.2017. 18 Дни 15 Часа
43Latvian students' chess championship 2017/2018 20 Дни 17 Часа
44 Milda Lauberte Memorial Blitz Open 2017 01.10. 21 Дни 19 Часа
45VI Sigulda District Open Rapid Chess Championship 30.09.-01.10 21 Дни 22 Часа
46Tematisks turnīrs- Ātrspēles gambīts 30.09.2017 22 Дни 20 Часа
47VIII Latvian Railway 2017th chess championship (employees) 24 Дни 18 Часа
48134 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 27.09.2017. 25 Дни 16 Часа
49Riga 2017th chess championship 25 Дни 21 Часа
50137 RCF and sport club Baltika Blitz Cup 25.10.2017. 26 Дни 17 Часа
Advertisement