Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Peru (PER)

Flag PER
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1GRAND PRIX SUR ILO - 2017 7 ժամ 35 րոպե
2TORNEO "OPEN ALFIL DE ORO VIII" (ILO) 29 OCTUBRE 2017 SUB-08 y SUB-10 12 ժամ 30 րոպե
3TORNEO "OPEN ALFIL DE ORO VIII" (ILO) 29 OCTUBRE 2017 SUB-16 y Libre 20 ժամ 5 րոպե
4I TORNEO BUSCANDO TALENTOS -SUB 08 -ACADEMIAS ADASUR 1 օր 10 ժամ
5I TORNEO BUSCANDO TALENTOS -SUB 10 -ACADEMIAS ADASUR 1 օր 10 ժամ
6I TORNEO BUSCANDO TALENTOS -SUB 13 -ACADEMIAS ADASUR 1 օր 10 ժամ
7I TORNEO BUSCANDO TALENTOS -SUB 17-ACADEMIAS ADASUR 1 օր 10 ժամ
8Copa URP 2017 Torneo INTER-UNIVERSITARIO de Ajedrez 1 օր 12 ժամ
9IV IRT CLÀSICO ESCUELA Y CLUB DE AJEDREZ SURCO - ECASU 2017 1 օր 13 ժամ
10GRAND PRIX NORTE Trujillo 2017 1 օր 15 ժամ
11XV TORNEO ESCOLAR DE AJEDREZ COLEGIO MANUEL PARDO 2017 CATEGORIA SUB 17 ABSOLUTO 2 օր 3 ժամ
12XV TORNEO ESCOLAR DE AJEDREZ COLEGIO MANUEL PARDO 2017 CATEGORIA SUB 14 ABSOLUTO 2 օր 3 ժամ
13XV TORNEO ESCOLAR DE AJEDREZ COLEGIO MANUEL PARDO 2017 CATEGORIA SUB 12 ABSOLUTO 2 օր 3 ժամ
14XV TORNEO ESCOLAR DE AJEDREZ COLEGIO MANUEL PARDO 2017 CATEGORIA SUB 10 ABSOLUTO 2 օր 3 ժամ
15XV TORNEO ESCOLAR DE AJEDREZ COLEGIO MANUEL PARDO 2017 CATEGORIA SUB 08 ABSOLUTO 2 օր 3 ժամ
16IV IRT BLITZ ESCUELA Y CLUB DE AJEDREZ SURCO - ECASU 2017 2 օր 5 ժամ
17Campeonato Nacional Senior Absoluto y Femenino 2017 2 օր 8 ժամ
18II CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ ESCOLAR Sub 07 femenino "AF RICARDO AYALA IN MEMORIAN" 2 օր 9 ժամ
19V TORNEO JDE AJEDREZ JULIO ERESNESTO GRANDA ZUÑIGA 2 օր 11 ժամ
20TORNEO PREPARATIVO MATCH CLUB INTER VS LA JOYA (SUB 8) 2 օր 14 ժամ
21TORNEO PREPARATIVO MATCH CLUB INTER VS LA JOYA (SUB 10) 2 օր 14 ժամ
22TORNEO PREPARATIVO MATCH CLUB INTER VS LA JOYA (SUB 12) Y (SUB 15) 2 օր 14 ժամ
23I IRT SUB 2100 CIUDAD DE CARAZ 2 օր 17 ժամ
241er Torneo Escolar Club Lima Chess 2 օր 18 ժամ
25OLIMPIADAS "LOS PORTALES" 2017 5 օր 10 ժամ
26OLIMPIADAS BBVA 2017 5 օր 10 ժամ
27I TORNEO SUB PREFECTURA DE SAN JUAN DE MIRAFLORES SUB 10 ACADEMIAS ADASUR 5 օր 14 ժամ
28I TORNEO SUB PREFECTURA DE SAN JUAN DE MIRAFLORES SUB 13 ACADEMIAS ADASUR 5 օր 14 ժամ
29I TORNEO SUB PREFECTURA DE SAN JUAN DE MIRAFLORES SUB 17 ACADEMIAS ADASUR 5 օր 14 ժամ
30IX TORNEO REGIONAL DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA SUB 10 ABSOLUTO 8 օր 6 ժամ
31FINAL GRAN COPA MAGDALENA IRT 45 ANIVERSARIO del 29 SETIEMBRE al 15 OCTUBRE 8 օր 13 ժամ
32IX TORNEO REGIONAL DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA PREMIER 8 օր 15 ժամ
33IX TORNEO REGIONAL DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA SUB 12 ABSOLUTO 8 օր 15 ժամ
34IX TORNEO REGIONAL DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA SUB 08 ABSOLUTO 8 օր 15 ժամ
35IX TORNEO REGIONAL DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA SUB 06 ABSOLUTO 8 օր 16 ժամ
36IV TORNEO CIP 2017 11 օր 15 ժամ
37I Campeonato Regional Absoluto 2017 14 օր 6 ժամ
38OPEN INFANTIL DE AJEDREZ PRIMAVERA SUB-10 TRUJILLO 14 օր 18 ժամ
39OPEN INFANTIL DE AJEDREZ PRIMAVERA SUB-08 TRUJILLO 14 օր 18 ժամ
40OPEN INFANTIL DE AJEDREZ PRIMAVERA SUB-12 TRUJILLO 14 օր 18 ժամ
41" VIII VIRGEN DE LAS MERCEDES 2017 CATEGORIA LIBRE A 15 օր 2 ժամ
42II TORNEO TEMÁTICO SICILIANA CANAL-SOKOLSKY -SUB 08 -ACADEMIAS ADASUR 15 օր 3 ժամ
43II TORNEO TEMÁTICO SICILIANA CANAL-SOKOLSKY -SUB 10 -ACADEMIAS ADASUR 15 օր 3 ժամ
44II TORNEO TEMÁTICO SICILIANA CANAL-SOKOLSKY -SUB 13 -ACADEMIAS ADASUR 15 օր 3 ժամ
45II TORNEO TEMÁTICO SICILIANA CANAL-SOKOLSKY -LIBRE -ACADEMIAS ADASUR 15 օր 3 ժամ
46II TORNEO DE AJEDREZ "AJEDAC" 2017 Cat. LIBRE ALEX JHIM ESCUELA DE AJEDREZ Y CIENCIA 15 օր 11 ժամ
47II TORNEO DE AJEDREZ "AJEDAC" 2017 SUB 14 ALEX JHIM ESCUELA DE AJEDREZ Y CIENCIA 15 օր 11 ժամ
48II TORNEO DE AJEDREZ "AJEDAC" 2017 SUB 09 ALEX JHIM ESCUELA DE AJEDREZ Y CIENCIA 15 օր 11 ժամ
49Virgen de las Mercedes sub 15 16 օր 20 ժամ
50VIRGEN DE LAS MERCEDES SUB 12 16 օր 20 ժամ
Advertisement