Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
Nr.TurneringSidste opdatering
1Aesculap open 2017 50 Minutter
2Přebor základních škol Svitavska 1 Timer 19 Min.
3Harrachov FIDE Open 2017 1 Timer 56 Min.
4Znojemský dráček 2017 2 Timer 28 Min.
5Regionální soutěž E SŠS 2017 - 2018 5 Timer 19 Min.
6ŠSPK - Regionální přebor A - 2017/18 14 Timer 25 Min.
7Krajský přebor žákovských družstev KHŠS 14 Timer 42 Min.
8ŠSPK - Krajský přebor družstev I. třídy - 2017/18 16 Timer 28 Min.
9Mistrovství Moravy a Slezska 2017 Kategorie Open 16 Timer 32 Min.
10Druhý ze seriálu šachových turnajů pro děti a mládež ve Vyškově 2017 20 Timer 14 Min.
11ŠSPK - Regionální přebor B 2017/18 21 Timer 21 Min.
123. turnaj Regionální žákovské ligy 2017/18 - region SE Benešov Jílové - 4.11.2017 23 Timer 51 Min.
13Šachový vlak 2017 / Chess Train 2017 1 Dage
14Regionální soutěž SŠS - skupina D 1 Dage
15Vršovice-Praga, podzim 2017, 3.B 1 Dage 1 Timer
16Vršovice-Praga, podzim 2017, 3.A 1 Dage 1 Timer
17Vršovice-Praga, podzim 2017, 2.B 1 Dage 1 Timer
18Vršovice-Praga, podzim 2017, 2.A 1 Dage 1 Timer
19Pankrac Cup 2017 mistrovsky turnaj jednotlivcu v sachu 1 Dage 1 Timer
20Mistrovství Čech mládeže v šachu 2017 - HD16 1 Dage 3 Timer
21Mistrovství Čech mládeže v šachu 2017 - HD14 1 Dage 3 Timer
22Mistrovství Čech mládeže v šachu 2017 - HD12 1 Dage 3 Timer
23Národní Open 2017 1 Dage 3 Timer
24Pizza cup 1718 1.turnaj C 1 Dage 5 Timer
25Pizza cup 1718 1.turnaj D 1 Dage 5 Timer
26Pizza cup 1718 1.turnaj B 1 Dage 5 Timer
27Pizza cup 1718 1.turnaj A 1 Dage 5 Timer
28ŠSOK Oblastní přebor sever 2017/18 1 Dage 8 Timer
292. liga ČR – skupina A 2017/2018 1 Dage 8 Timer
30Krajská soutěž ŠSLK 2017/2018 šachových družstev východ 1 Dage 13 Timer
31Krajská soutěž "B" MKŠS 2017/2018 1 Dage 14 Timer
32Krajská soutěž ŠSLK 2017/2018 šachových družstev Západ 1 Dage 14 Timer
33Regionální soutěž SŠS - skupina B 1 Dage 14 Timer
34Regionální soutěž SŠS - skupina C 1 Dage 15 Timer
35Krajská soutěž "A" MKŠS 2017/2018 1 Dage 16 Timer
36Krajský přebor II.tř, sk.C 2017/2018 1 Dage 17 Timer
37Okresní soutěž Opava 1 Dage 17 Timer
38Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 základní skupina A 1 Dage 17 Timer
39Okresní soutěž Karviná 2017/2018 1 Dage 17 Timer
40Krajská soutěž SŠS 2017/18 - skupina A 1 Dage 18 Timer
41ŠSOK Oblastní přebor jih 2017/18 1 Dage 18 Timer
42Krajský přebor II.třídy 2017/2018 1 Dage 18 Timer
43Zlínská krajská soutěž - východ 2017/2018 1 Dage 18 Timer
44Krajská soutěž Vysočina 2017/2018 družstva 1 Dage 18 Timer
45Regionální soutěž SŠS - skupina A 1 Dage 18 Timer
46ŠSPK - Krajský přebor družstev II. třídy - 2017/18 1 Dage 18 Timer
472. liga - F ŠSČR 2017/2018 1 Dage 19 Timer
48KP a OP 4členných družstev v rapid šachu 2017 1 Dage 19 Timer
49Jihomoravský krajský přebor II. třídy 2017-2018, skupina B 1 Dage 19 Timer
50Regionální soutěž UH 2017/2018 1 Dage 20 Timer
Advertisement