Federations valg    ECU Logo

Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Georgia (GEO)

Flag GEO
Nr.TurneringSidste opdatering
1GEO Grand Prix (Blitz-4) 2017 16 Timer 14 Min.
2GEO Grand Prix (Rapid-4) 2017 1 Dage 14 Timer
3Open Rustavi Sunday (Blitz-62) 1 Dage 16 Timer
4საჭადრაკო ტურნირი "ჩაო" 1 Dage 20 Timer
5საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 2 Dage 14 Timer
6საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2 Dage 14 Timer
7საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 2 Dage 14 Timer
8საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 2 Dage 14 Timer
9საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - ქალთა და მამაკაცთა შორის 2 Dage 14 Timer
10საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 14 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 2 Dage 14 Timer
11საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2 Dage 14 Timer
12საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 6 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 2 Dage 14 Timer
13GEO Women Grand Prix (Blitz-4) 2017 2 Dage 20 Timer
14GEO Women Grand Prix (Rapid-4) 2017 4 Dage 16 Timer
15Georgian Chess Club Championship 2017 6 Dage 16 Timer
16ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი VIII საჭადრაკო ფესტივალი სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ღია ჩემპიონატი სწრაფ ჭადრაკში 7 Dage 22 Timer
17Open Rustavi Sunday (Blitz-61) 8 Dage 15 Timer
183-4 თანრიგი (შუადღე) 8 Dage 19 Timer
195 თანრიგი (შუადღე) 8 Dage 19 Timer
201-2 თანრიგი 8 Dage 21 Timer
214 თანრიგი (1-3 დეკემბერი) 8 Dage 21 Timer
225 თანრიგი (2-3 დეკემბერი) 8 Dage 21 Timer
23ბლიცები (ოლიმპიური ჩემპიონი) 2 9 Dage 15 Timer
24ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი VIII საჭადრაკო ფესტივალი. 7 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 10 Dage 14 Timer
25ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი VIII საჭადრაკო ფესტივალი. 9 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 10 Dage 14 Timer
26ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი მე-8 საჭადრაკო ფესტივალი 2012 წელს და შემდეგ წლებში დაბ. დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 10 Dage 17 Timer
27ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი მე-8 საჭადრაკო ფესტივალი 2011 წელს დაბადებულ დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 10 Dage 17 Timer
28ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი მე-8 საჭადრაკო ფესტივალი 2010 წელს დაბადებულ დამწყებ მოჭადრაკეთა ტურნირი 10 Dage 17 Timer
29''ნანა იოსელიანის თასი-2017'' 11 Dage 18 Timer
30ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი მე-8 საჭადრაკო ფესტივალი პირველობა ოჯახთა შორის 13 Dage 12 Timer
31GEO CF Cup 2017 U12 Girls 13 Dage 19 Timer
32GEO CF Cup 2017 U10 Boys 13 Dage 19 Timer
33GEO CF Cup 2017 U12 Boys 13 Dage 19 Timer
34GEO CF Cup 2017 U10 Girls 13 Dage 19 Timer
35GEO CF Cup 2017 U8 Girls 13 Dage 20 Timer
36GEO CF Cup 2017 U8 Boys 13 Dage 20 Timer
37Open Rustavi Sunday (Blitz-60) 15 Dage 16 Timer
38ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი VIII საჭადრაკო ფესტივალი ფოთის საჯარო სკოლებს შორის 15 Dage 17 Timer
39Qual Tournament for IV-III cat-22 15 Dage 20 Timer
40"ოლიმპიური ჩემპიონი" ბლიც ტურნირი 1 16 Dage 11 Timer
41Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open B) 19 Dage 17 Timer
42Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open A) 20 Dage 14 Timer
43Open Rustavi Sunday (Blitz-59) 22 Dage 13 Timer
44European Individual Chess Championship 2018 22 Dage 14 Timer
45საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე 22 Dage 15 Timer
46საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიებზე 22 Dage 18 Timer
47საკვალიფიკაციო ტურნირი 23 Dage 22 Timer
48Open Rustavi Sunday (Blitz-58) 29 Dage 14 Timer
49Qual Tournament for II-I-ok cat - 13 29 Dage 19 Timer
50Qual Tournament for IV-III cat-21 29 Dage 20 Timer
Advertisement