Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Greece (GRE)

Flag GRE
Nr.TurneringSidste opdatering
14th youth under 16 tournament SA Sykeon 2017 - Youth GP 2017-2018 A 3 Timer 53 Min.
21o του GP NEANIKO RAPID 2017 Συλλόγων Θεσσαλίας 4 Timer 44 Min.
35th Anogia Chess Club Championship 2017 4 Timer 57 Min.
4ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ U12 ΑΤΤΙΚΗΣ 2017 5 Timer 33 Min.
5ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣHΜΑΝΤΡΟN Β ΓΚΡΟΥΠ 5 Timer 37 Min.
63ο OPEN ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»Α.Π.Ο ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΓΑΛΑΝΟΣ 5 Timer 41 Min.
7ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣHΜΑΝΤΡΟN Γ ΓΚΡΟΥΠ 5 Timer 53 Min.
820ο ΝΕΑΝΙΚΟ RAPID ΤΡΙΩΝ ΑΣΤΕΡΩΝ - ΚΥΡΙΑΚΗ 29/10 5 Timer 55 Min.
910th Chess Festival 2017 Rapid 6 Timer 28 Min.
106th Chess Festival 2017 Blitz 6 Timer 30 Min.
1111th Autumn Open tournament Spyros Loverdos 11ο Φθινοπωρινό Ανοικτό Τουρνουά "Σπύρος Λοβέρδος" 7 Timer 8 Min.
123rd International Open Chess Tournament EFTIHIOS KROMMIDAKIS Platanias Chania, 20 -27 October 2017 7 Timer 41 Min.
13Mediterranean Youth Chess Champrionships 2017 21 - 27 October, Platanias, Chania, Creta 7 Timer 49 Min.
14Beginning tournament 1 7 Timer 52 Min.
15Kappa-69 7 Timer 52 Min.
16SOP Blitz & Rapid 2017 (2nd Rapid) 8 Timer 5 Min.
17ΤΕΑΜ 3*3 By A.s.o.p DIAS - Α΄ΤΟΠΙΚΟ 9 Timer 5 Min.
18ΤΕΑΜ 3*3 By A.s.o.p DIAS - Β΄ΤΟΠΙΚΟ 9 Timer 5 Min.
19*ULTIMA series "LOW -1200" by A.s.o.p DIAS 9 Timer 59 Min.
20*ULTIMA series "PRE MASTER U1800" by A.s.o.p DIAS 10 Timer 15 Min.
21*ULTIMA series "HIGH 1500-1800" by A.s.o.p DIAS 10 Timer 15 Min.
22*ULTIMA series "MID 1200-1500" by A.s.o.p DIAS 10 Timer 16 Min.
23Ερμίδεια 2017-Νεανικό rapid Καλλιθέας 11 Timer 4 Min.
24Ερμίδεια 2017-Ανοιχτό Rapid Καλλιθέας 11 Timer 4 Min.
25Ερμίδεια 2017-Ανοιxτό Blitz Καλλιθέας 11 Timer 5 Min.
26ΠΑΙΔΙΚΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΡΑΠΙΝΤ «ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΧΙ» ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 29.10.2017 12 Timer 3 Min.
27European Team Chess Championship 2017 Open Section 13 Timer 8 Min.
28Ομαδικό Πρωτάθλημα Παίδων - Κορασίδων 2017 Προκιματικοί Αγώνες Ανατολικής Μακεδονίας - Θράκης 16 Timer 14 Min.
29World Youth Rapid & Blitz Championships 2017 Boys & Girls U14, U16, U18 17 Timer 13 Min.
303rd Sunday's ( ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ) open Chess Square under 1900 18 Timer 13 Min.
316ο Νεανικό Τουρνουά <<Σκακιστική Σχολή Γαλανός>> Ε Δημοτικού - Γ Λυκείου 1 Dage 1 Timer
326ο Νεανικό Τουρνουά <<Σκακιστική Σχολή Γαλανός>> Νήπια - Δ Δημοτικού 1 Dage 1 Timer
33ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ "ΚΕΡΑΥΝΟΣ" Β ΓΚΡΟΥΠ 1 Dage 5 Timer
341st Hersonissos Open International Chess Tournament (Simultaneously held with the European Team Chess Championship 2017) 1 Dage 6 Timer
354ο ΑΝΟΙΚΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ) 1 Dage 6 Timer
36CHESS SQUARE ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ ΟΠΕΝ 2017 ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟ 1 Dage 6 Timer
371st Open Girls-Women Tournament SS Kyveleion En Passant 2017 A 1 Dage 7 Timer
38European Team Chess Championship 2017 Women Section 1 Dage 7 Timer
394ο ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ "ΚΑΙΣΣΑ" 2017 1 Dage 7 Timer
404ο OPEN ΟΠΑΧ MindGames - ΚΥΡΙΑΚΗ - 17.00μμ 1 Dage 7 Timer
4114ο ΝΕΑΝΙΚΟ RAPID ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 Dage 8 Timer
42Rapid 2 - ATTICA YOUTH CHALLENGE 2017ii GP με φιλοξενίες για τα ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΑΤΟΜΙΚΑ ΝΕΑΝΙΚΑ 1 Dage 8 Timer
435ο Δημοτικό Κέρκυρας 1 Dage 8 Timer
443ο BLITZ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1 Dage 8 Timer
4520ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Rapid ΝΙΚΑΙΑΣ (-16 ΕΤΩΝ) 1 Dage 8 Timer
46Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Παίδων Κορασίδων ΕΣΣΠ 2017-2018 1 Dage 11 Timer
471st Rapid Chess Tournament ESSK 2017 1 Dage 13 Timer
48Εσωτερικό Τουρνουά ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ 2017 "Εις μνήμην Παναγιώτη Αναιρούση" 1 Dage 13 Timer
494ο ΠΑΙΔΙΚΟΤΟΥΡΝΟΥΑ ΡΑΠΙΝΤ ΟΠΑΧ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/10 1 Dage 14 Timer
50ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ 1 Dage 14 Timer
Advertisement