比赛选择

排序是根据

选择协会: Armenia (ARM)

Flag ARM
序号比赛最近更新
12-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 9 小时 26 分钟
23-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 9 小时 26 分钟
34-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (I-ին խումբ- 15։00) 9 小时 26 分钟
44-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (II-րդ խումբ- 16։15) 9 小时 27 分钟
5T. Petrosyan Chess House Final U12 9 小时 28 分钟
6T.Petrosyan Chess House Final U10 9 小时 50 分钟
7Գորիսի շախմատի դպրոց,3-րդ խումբ 10 小时 15 分钟
82 Razryad Hrazdan 10 小时 56 分钟
9Ավանի III կարգի որակավորման մրցաշար 11 小时 6 分钟
10 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 11 小时 23 分钟
11III կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 11 小时 38 分钟
12Շիրակի մարզի 1/16 առաջնություն IV կարգայիններ 11 小时 50 分钟
134-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(Բ խումբ-16:30) 11 小时 55 分钟
144-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք (Ա խումբ-15:00) 11 小时 57 分钟
15Որակավորման մրցաշար IV կարգի համար: Նուբարաշենի շախմատի մարզադպրոց: 12 小时 10 分钟
16Loru marzi 1/8 ezrapakich 12 小时 13 分钟
17CLASSIFIKATION FOR 3rd CATEGORY 12 小时 22 分钟
18T.Petrosyan Chess House Final U08 14 小时 19 分钟
193 razryad Hrazdan 1 天 11 小时
20Վեդու 2-րդ հիմնական դպրոց 2 天 7 小时
21Chess School of Abovyan is 10 year! 3 天 4 小时
22Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 2-րդ խումբ 3 天 11 小时
23Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 3 天 13 小时
24Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 4 天 14 小时
254-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Աջափնյակ 4 天 17 小时
26T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-2 5 天 13 小时
27Grand Prix 2nd leg Jermuk 5 天 13 小时
28Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 6 天 13 小时
29IV կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 7 天 11 小时
30Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 7 天 13 小时
31T. Petrosyan Chess House 1/2F. U08 8 天 10 小时
32T. Petrosyan Chess House 1/2F. U12 8 天 10 小时
33T. Petrosyan Chess House 1/2F. U10 8 天 10 小时
34CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-2 8 天 13 小时
35CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-1 9 天 12 小时
36Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 9 天 13 小时
37Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 10 天 13 小时
38Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 10 天 13 小时
39 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 14 天 9 小时
40Շիրակի մարզի 2018թ. առաջնության 1/32 Կարգ չունեցողներ 16 天 12 小时
41Autumn - 2017 18 天 12 小时
423 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 23 天 11 小时
434 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 23 天 11 小时
442nd Yerevan Open 23 天 12 小时
45<<Սահմանապահ Կոթի>> եզրափակիչ թիմային առայնություն 26 天 11 小时
46T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-1 26 天 13 小时
47Հայաստանի Անկախության օրվան նվիրված արագ շախմատ (վետերաններ) 28 天 16 小时
48IV կարգի որակավորման մրցաշար 29 天 11 小时
49Tournament dedicated to Independence Day 29 天 13 小时
50Կայծակնային մրցաշար նվիրված Ազգային Ինքնորոշման Տարելիցին` սեպտեմբերի 21-ին 29 天 15 小时
Advertisement