Federasiya seçimi    ECU Logo

Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Spain (ESP)

Flag ESP
No.TurnirSon yükləmə
1Campeonato Onubense Absoluto Primera Categoria 3 Dəqiqə
2Provincial Menores Granada A2(Sub10-08) 4 Dəqiqə
3Individual Absoluto, Femenino y Veterano Albacete 2018 17 Dəqiqə
4Primera División Salamanca 24 Dəqiqə
5Absoluto Cordoba 2018 29 Dəqiqə
6Provincial de Almeria Sub14 Infantil y Sub16 Cadete 2018 40 Dəqiqə
7Provincial de Almeria Sub12 Alevin 2018 41 Dəqiqə
8Provincial de Almeria Sub10 Benjamin 2018 41 Dəqiqə
9Provincial de Almeria Sub08 PreBenjamin 2018 42 Dəqiqə
10JUEGOS DEPORTIVOS MUNICIPALES 2018 SUB 10 48 Dəqiqə
11Provincial Menores Granada A1(Sub16-14-12) 51 Dəqiqə
12Cpto Provincial de Cadiz A 2018 57 Dəqiqə
13Cpto Provincial de Cadiz B 2018 1 Saat 6 Dəq.
14XXIX Torneo 60+30 C.A. Pueblo Nuevo (Fide ID 177041) Memorial Pedro Muñoz 1 Saat 24 Dəq.
15Juegos deportivos de la Rioja 2018 1 Saat 29 Dəq.
16XL Campeonato Insular Por Equipos 2018 1 Saat 36 Dəq.
17Torneo Social Club de Ajedrez Salamanca T2017/18 1 Saat 55 Dəq.
18XXXVII Torneo de Ajedrez Escolar La Salle Alevin 2 Saat 2 Dəq.
19XXXVII Torneo de Ajedrez Escolar La Salle Benjamin 2 Saat 6 Dəq.
20XXXVII Torneo de Ajedrez Escolar La Salle Iniciacion 2 Saat 13 Dəq.
21XXXVII Torneo de Ajedrez Escolar La Salle Especial 2 Saat 30 Dəq.
22Campeonato de Sevilla Veteranos Supra 50 2 Saat 50 Dəq.
23Campeonato de Sevilla Veteranos Supra 65 2 Saat 51 Dəq.
24ELO JUGADORES TODOS FEDERADOS CADIZ FEB2018 2 Saat 52 Dəq.
25XXXVII Torneo de Ajedrez Escolar La Salle Cadete 2 Saat 54 Dəq.
26IV Open Internacional Sub 2200 Indalo de Almería Válido Elo FIDE/FEDA/FADA 2 Saat 59 Dəq.
27Campeonato Individual benjamin Sub 10. 2018 3,10,17 y 24 de Febrero Auditorio municipal Centro comercial Santa Ana Espartina 3 Saat 14 Dəq.
28VI Abierto Internacional "PUEBLA DE CAZALLA" 2018 3 Saat 19 Dəq.
29VI Torneo de Ajedrez "VILLA de MANZANILLA" 2018 3 Saat 22 Dəq.
30Campeonato Universitario SADUS 2018 - Sevilla 3 Saat 28 Dəq.
31III Torneo de Ajedrez MUVA "Museo del Vino Almonte" 2018 3 Saat 29 Dəq.
32ELO JUGADORES ADULTOS FEDERADOS CADIZ FEB2018 3 Saat 36 Dəq.
33ELO JUGADORES SUB18 FEDERADOS CADIZ FEB2018 3 Saat 52 Dəq.
34XXXIII CAMPEONATO ESCOLAR IBIZA BEN-INI / CAD-INF-ALE 2018 4 Saat 5 Dəq.
35CAMPEONATO PROVINCIAL SUB 12 4 Saat 30 Dəq.
36CAMPEONATO POVINCIAL SUB 14 4 Saat 31 Dəq.
37CAMPEONATO PROV. SUB 16 2018 4 Saat 32 Dəq.
38Juegos Deportivos Municipales 2018 sub 16,14,12 4 Saat 51 Dəq.
39IV Open Internacional RGCC 4 Saat 55 Dəq.
40XVIII Open Activo Villa de Gijon 4 Saat 56 Dəq.
41CAMPEONATO PROVINCIAL SUB 08. VALENCIA 5 Saat 4 Dəq.
42Escolar Tres Cantos 2018 Sub-12 6 Saat 13 Dəq.
43Campeonato Individual Infantil Sub 14. 2018 3,10,17 y 24 de Febrero Auditorio municipal Centro comercial Santa Ana Espartina 6 Saat 14 Dəq.
44Campeonato Individual Cadete Sub 16. 2018 3,10,17 y 24 de Febrero Auditorio municipal Centro comercial Santa Ana Espartina 6 Saat 14 Dəq.
45Escolar Tres Cantos 2018 Sub-16 6 Saat 21 Dəq.
46Escolar Tres Cantos 2018 Sub-8 6 Saat 31 Dəq.
47Campeonato Individual Alevin Sub 12. 2018 3,10,17 y 24 de Febrero Auditorio municipal Centro comercial Santa Ana Espartina 6 Saat 34 Dəq.
4845º Torneo Internacional de Ajedrez de La Roda 6 Saat 39 Dəq.
49TORNEO PROMOCION DEPORTIVA "DEPORTE ESCOLAR" REG. MURCIA OPEN 2018 6 Saat 59 Dəq.
50TORNEO PROMOCION DEPORTIVA "DEPORTE ESCOLAR" REG. MURCIA ALEVIN 2018 6 Saat 59 Dəq.