výber federácie    ECU Logo

Výber turnaja

Triedené podľa

Selected federation: Armenia (ARM)

Flag ARM
č.TurnajPosledná aktualizácia
12nd Yerevan Open 1 Hodiny 10 Min.
2IV կարգի որակավորման մրցաշար 17 Hodiny 46 Min.
3Tournament dedicated to Independence Day 19 Hodiny 58 Min.
4Կայծակնային մրցաշար նվիրված Ազգային Ինքնորոշման Տարելիցին` սեպտեմբերի 21-ին 21 Hodiny 52 Min.
53 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 1 Days 18 Hodiny
64 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 1 Days 18 Hodiny
7Անկախության 26-րդ տարեդարձին նվիրված մրցաշար Նուբարաշեն շախմատի մարզադպրոց 1 Days 18 Hodiny
8Autumn - 2017 1 Days 21 Hodiny
91 4 Days 18 Hodiny
10Լևոն և Կարեն Գրիգորյանների 70-ամյակին նվիրված հուշամրցաշար 10 Days 21 Hodiny
11Տ. Պետրոսյանի անվ. շախմատի մարզադպրոցի առաջնություն 2017թ. 15 Days 22 Hodiny
12ՀՀ նախագահի` "Հաշմանդամություն ունեցող լավագույն մարզիկ" մրցանակի համար 20 Days 23 Hodiny
13ՀՀ Վետերան շախմատիստների /50+/արագ շախ. թիմային միջմարզային գավաթի 25 Days 22 Hodiny
14Անդրանիկ Մարգարյանի հիշատակին նվիրված կայծակնային մրցաշար 28 Days 20 Hodiny
15T. Petrosyan Chess House 1/4 F. 28 Days 21 Hodiny
16Lazr Sargsyani hushamrcashar 29 Days 19 Hodiny
17Ուսումնամարզական մրցաշար 29 Days 20 Hodiny
18ՆԱՐՎԱ շախմատի դպրոցի կիսաեզրափակիչ բաց առաջնություն 29 Days 23 Hodiny
1978th Armenian CH The 1st League 30 Days 19 Hodiny
204-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն 31 Days 20 Hodiny
21Abovyan OPEN-2017 39 Days 19 Hodiny
22T. Petrosyan Chess House 1/8 F 43 Days 21 Hodiny
23ՀՀ կույր շախմատիստների առաջնության եզրափակիչ մրցաշար 45 Days 22 Hodiny
24Ամառային որակավորման մրցաշար II կարգայիններ 49 Days 22 Hodiny
25Armenian Women's CH. The 1st League 51 Days 15 Hodiny
26Գեղարքունիքի մարզի 1-ին կարգի մրցաշար 52 Days 18 Hodiny
27Ամառային որակավորման մրցաշար IV կարգի համար 54 Days 21 Hodiny
2810-րդ համաՀՄԸՄ-ական խաղեր /շախմատ/ 55 Days
292-rd kargi vorakavorman mrcashar - Sevan 59 Days
30Հայաստանի վետերանների 2017թ․ առաջնություն (50+) 61 Days 16 Hodiny
31Հայաստանի վետերանների 2017թ․ առաջնություն (65+) 61 Days 16 Hodiny
32Lake Sevan 2017 61 Days 21 Hodiny
33CLASSIFKATION FOR 1st CATEGORY 62 Days 21 Hodiny
34Արագ շախմատ Ավանի թիմի և ոստիկանության միջև 63 Days 16 Hodiny
35Շախմատի համաշխարհային օրվան նվիրված արագ շախմատի մրցաշար /Ա խումբ/ 63 Days 18 Hodiny
36Շախմատի համաշխարհային օրվան նվիրված արագ շախմատի մրցաշար /Բ խումբ / 63 Days 20 Hodiny
37T. Petrosyan Chess House 1/16 F. 64 Days 21 Hodiny
38Stepan Avagyan Memorial 2017 U18 73 Days 20 Hodiny
39Stepan Avagyan Memorial 2017 U12 73 Days 21 Hodiny
40Stepan Avagyan Memorial 2017 U10 73 Days 21 Hodiny
414 կարգի որակավորման մրցաշար - Շենգավիթ Խումբ Բ 75 Days 21 Hodiny
42ՄԱՐԶԱԴՊՐՈՑԻ ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ 75 Days 22 Hodiny
43CLASSIFICATION FOR 2nd CATEGORY 75 Days 22 Hodiny
444 կարգի որակավորման մրցաշար - Շենգավիթ Խումբ Ա 75 Days 23 Hodiny
45Գյումրու շախմատի մարզադպրոցի առաջնության կիսաեզրափակիչ I կարգայիններ 75 Days 23 Hodiny
4605.07.2017 78 Days 20 Hodiny
47Stepan Avagyan Memorial 2017 - Blitz 79 Days 2 Hodiny
48ՆՀՏ - եզրափակիչ 79 Days 15 Hodiny
493-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 79 Days 17 Hodiny
50Մարտունու տարածաշրջանի 3-րդ կարգի մրցաշար 82 Days 3 Hodiny
Advertisement