Výber turnaja

Triedené podľa

Selected federation: Armenia (ARM)

Flag ARM
č.TurnajPosledná aktualizácia
1Ընկերական մրցախաղ՝ Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց 8 Hodiny 20 Min.
2 ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Բ խումբ 17:30 8 Hodiny 23 Min.
3ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ Ա խումբ 16:30 8 Hodiny 27 Min.
4A.Anastasyan Memorial - blitz 11 Hodiny 23 Min.
5Tsaghkadzor Open 2017 - B 11 Hodiny 51 Min.
6Tsaghkadzor Open 2017 - A 12 Hodiny 13 Min.
7CLASSIFICATION FOR I CATEGORY 13 Hodiny 15 Min.
8Շիրակի մարզի 1/4 առաջնություն 13 Hodiny 54 Min.
94-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիրի շախմատի դպրոց 15 Hodiny 42 Min.
10Արաբկիրի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 16 Hodiny 4 Min.
11 Դավթաշենի շախմատի դպրոց Խառը մրցաշար 18 Hodiny 8 Min.
12Երևանի շախմատի դպրոցների թիմային առաջնություն 1 Days 10 Hodiny
133rd Categori Tournament-CH 1 Days 13 Hodiny
14T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 1 Days 14 Hodiny
15Որակավորման մրցաշար III կարգի համար:Նուբարաշենի շախմատի դպրոց 2 Days 12 Hodiny
16II կարգի որակավորման մրցաշար Ավան 3 Days 12 Hodiny
17T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 3 Days 19 Hodiny
182nd Category Tournament/Ch.H. 3 Days 19 Hodiny
193-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 5 Days 14 Hodiny
20Դպրոցականների օլիմպիադայի 2-րդ փուլ- Արմավիր 6 Days 10 Hodiny
21Սյունիքի մարզի կայծակնային շախմատի 2-րդ առաջնություն 6 Days 13 Hodiny
22Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն / 12 տ. / 6 Days 18 Hodiny
23Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն /10 տ. / 6 Days 19 Hodiny
244-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Բ 18 : 00 7 Days 11 Hodiny
25 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Ա 16 : 00 7 Days 12 Hodiny
26Kotayqi marz 12-rd olimpiada Abovyani taratsashrjanayin phul 7 Days 12 Hodiny
27<<Շախմատի ակադեմիայի գավաթ>> արագ շախմատ IVփուլ 7 Days 14 Hodiny
2812-ая шахматная олимпиада среди школьников 7 Days 19 Hodiny
29CLASSIFICATION FOR II CATEGORY 9 Days 13 Hodiny
30ՆՀՏ - արագ շախմատ 12 Days 11 Hodiny
314-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (2-րդ խումբ - 14:15) 12 Days 16 Hodiny
324-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (1- ին խումբ 13:00 ) 12 Days 16 Hodiny
333-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. Աջափնյակ 12 Days 20 Hodiny
34Chess School of Abovyan is 10 year! 13 Days 10 Hodiny
35T. Petrosyan Chess House 1/2 F. /Rapid-3 13 Days 15 Hodiny
36T. Petrosyan Chess House 1/2 F. 14 Days 11 Hodiny
374rd Category Tournament /Ch.H. 14 Days 16 Hodiny
38CLASSIFIKATION FOR IV CATEGORY 14 Days 16 Hodiny
39Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Մասիսի տարածաշրջան 15 Days 13 Hodiny
40Շիրակի մարզի 1/8 առաջնություն III կարգայիններ 15 Days 19 Hodiny
41Արմիկ Աղբալյանի հուշամրցաշար - 1-ին կարգայինների մրցաշար 16 Days 4 Hodiny
42Արմիկ Աղբալյանի հուշամրցաշար - 2-րդ կարգայինների մրցաշար 16 Days 4 Hodiny
43Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Արարատի տարածաշրջան 16 Days 13 Hodiny
44Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Արտաշատի տարածաշրջան 17 Days 13 Hodiny
453 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա 18 Days 15 Hodiny
464 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա 18 Days 15 Hodiny
47 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 22 Days 10 Hodiny
48III կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 22 Days 10 Hodiny
49Որակավորման մրցաշար IV կարգի համար: Նուբարաշենի շախմատի մարզադպրոց: 22 Days 12 Hodiny
50Kotayqi marz 12-rd olimpiada Eghvardi taratsashrjanayin pul 22 Days 12 Hodiny
Advertisement