Výber turnaja

Triedené podľa

Selected federation: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
č.TurnajPosledná aktualizácia
1Купа "България Мол" VI - ЛИТЪЛ 29.03.2015, София 12 Hodiny 38 Min.
2Купа "България Мол" VI - ДЖУНИЪР 28.03.2015, София 15 Hodiny 15 Min.
3VII ОТКРИТ ШАХМАТЕН ТУРНИР " МЕМОРИАЛ - AЛЕКСАНДЪР ХАДЖИПЕТРОВ " 15 Hodiny 17 Min.
4Ученически турнир на ЦСКА 1-ви клас(28.03.2015г.) 15 Hodiny 28 Min.
530th open TETEVEN 1 Days 8 Hodiny
6141 open MGU 1 Days 8 Hodiny
7Хан Аспарух Димитровград 2015 1 Days 23 Hodiny
86-th memorial Stiljan Strugov 2 Days
98-th memorial Gerenski Sofia 21-24.03.2015 4 Days 16 Hodiny
10Bulgarian chess summer 2015 Junior Grand Prix Albena 5 Days 9 Hodiny
11Bulgarian chess summer 2015 Albena B tournament 5 Days 9 Hodiny
12Bulgarian chess summer 2015 Albena A tournament 5 Days 9 Hodiny
1354 open Slavia Sofia 21-22.03.2015 5 Days 19 Hodiny
14140 open MGU Blits 5 Days 23 Hodiny
15140 open MGU 5 Days 23 Hodiny
16Youth Chess Tournament "Young Grandmaster - 4", Group B 6 Days 10 Hodiny
17Youth Chess Tournament "Young Grandmaster"- 4, Group A 6 Days 11 Hodiny
18Четвърти Мемориал "Богомил Андонов", гр. Кюстендил - 22.03.2015 г. 6 Days 16 Hodiny
19Veliko Tarnovo blitz 7 Days 18 Hodiny
20Първи открит турнир Троян-2015 16-17.05.2015 8 Days 11 Hodiny
2136th Chess Tournament "EVEREST" 2015 12 Days
22139 open MGU Блиц 13 Days
23139 open MGU 13 Days
24Купа "Веселин Топалов" BLIZ 13 Days 14 Hodiny
2553 open Slavia Sofia 14-15.03.2015 13 Days 14 Hodiny
26Купа "Веселин Топалов" Rapid-5 13 Days 15 Hodiny
27MLAD GROSMAISTOR-5 Pleven 2014/15g. do 12-16 godini 13 Days 16 Hodiny
28MLAD GROSMAISTOR-5 Pleven 2014/15g. do 10 godini 13 Days 18 Hodiny
29MLAD GROSMAISTOR-5 Pleven 2014/15g. do 8 godini 13 Days 18 Hodiny
30Блиц - турнир на ЦСКА - 15 март 13 Days 19 Hodiny
31Областно първенство на община Възраждане 8-10 клас 1 група 15 Days 17 Hodiny
32Областно първенство на община Възраждане 8-10 клас 5 група 15 Days 18 Hodiny
33Областно първенство на община Възраждане 5-7 клас 1 група 16 Days 18 Hodiny
34Областно първенство на община Възраждане 5-7 клас 5 група 16 Days 18 Hodiny
35138 open MGU Блиц 17 Days 22 Hodiny
36138 open MGU 17 Days 22 Hodiny
37Bulgarian Individual Chess Championship Boys U08 - Blitz Pleven, 08.03.2015 20 Days 20 Hodiny
38Bulgarian Individual Chess Championship Boys U10 - Blitz Pleven, 08.03.2015 20 Days 20 Hodiny
39Bulgarian Individual Chess Championship Girls U10 - Blitz Pleven, 08.03.2015 20 Days 20 Hodiny
40Bulgarian Individual Chess Championship Girls U08 - Blitz Pleven, 08.03.2015 20 Days 21 Hodiny
41Мартенски турнир "Марица-изток" деца 10 години 21 Days 13 Hodiny
42Училищен турнир на Българското училище в Паралимни, Кипър- U8 21 Days 17 Hodiny
43Училищен турнир на Българското училище в Паралимни, Кипър- U12 21 Days 17 Hodiny
44Bulgarian Individual Chess Championship Boys U10 - Rapid Pleven, 06-07.03.2015 21 Days 20 Hodiny
45Bulgarian Individual Chess Championship Girls U10 - Rapid Pleven, 06-07.03.2015 21 Days 20 Hodiny
46Bulgarian Individual Chess Championship Boys U08 - Rapid Pleven, 06-07.03.2015 21 Days 20 Hodiny
47Bulgarian Individual Chess Championship Girls U08 - Rapid Pleven, 06-07.03.2015 21 Days 21 Hodiny
48Bulgarian Individual Chess Championship Boys U10 Pleven, 28.02.-06.03.2015 22 Days 20 Hodiny
49Bulgarian Individual Chess Championship Girls U10 Pleven, 28.02.-06.03.2015 22 Days 20 Hodiny
50Bulgarian Individual Chess Championship Girls U08 Pleven, 28.02.-06.03.2015 22 Days 21 Hodiny