výber federácie    ECU Logo

Výber turnaja

Triedené podľa

Selected federation: England (ENG)

Flag ENG
č.TurnajPosledná aktualizácia
1Richmond Rapidplay 117 U160 Section 1 Hodiny 29 Min.
22018 BUCA Championship Blitz 1 Hodiny 33 Min.
3Richmond Rapidplay 117 U120 Section 1 Hodiny 45 Min.
4Richmond Rapidplay 117 Open Section 1 Hodiny 51 Min.
5Richmond Rapidplay 117 U80 Section 1 Hodiny 54 Min.
63rd Maccabi Team Tournament Immanuel College Bushey Heath 3 Hodiny 21 Min.
71st Maccabi Individual Tournament Immanuel College Bushey Heath 7 Hodiny 35 Min.
8Durham County Congress Major 2018 14 Hodiny 45 Min.
9Northumberland County Championship Gilroy 2017-18 15 Hodiny 35 Min.
10Northumberland County Championship Sell 2017-18 15 Hodiny 35 Min.
11Northumberland County Championship Zollner 2017-18 15 Hodiny 38 Min.
12Durham County Congress Minor 2018 15 Hodiny 41 Min.
13Durham County Congress Open 2018 15 Hodiny 57 Min.
14Docklands Chess - Poplar Rapid Tournament Major Tournament - Under 171 1 Days 5 Hodiny
15Docklands Chess - Poplar Rapid Tournament Minor Tournament - Under 130 1 Days 6 Hodiny
16Northern Junior Championship 2018 Under 9 1 Days 9 Hodiny
17Bristol Spring Congress 2018 Minor 2 Days 7 Hodiny
18Bristol Spring Congress 2018 Open 2 Days 13 Hodiny
19Bristol Spring Congress 2018 Major 2 Days 13 Hodiny
20Northern Junior Championship 2018 Under 11 4 Days 14 Hodiny
21Northern Junior Championship 2018 Under 8 4 Days 14 Hodiny
22Northern Junior Championship 2018 Under 7 4 Days 14 Hodiny
23OPEN Northern Junior Championship 2018 5 Days 11 Hodiny
24Northern Junior Championship 2018 Under 12 5 Days 11 Hodiny
25Leyland Inter 6 Days 3 Hodiny
26Northumbria Masters 6 Days 5 Hodiny
2758th Hampstead: Under 2200 Section - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS 6 Days 8 Hodiny
2858th Hampstead: Under 135 Section - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS 6 Days 8 Hodiny
2958th Hampstead: Under 1900 Section - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS 6 Days 8 Hodiny
30Leyland Minor 6 Days 9 Hodiny
31Leyland Major 6 Days 9 Hodiny
322018 Midland Rapid & Blitz Open 6 Days 10 Hodiny
332018 Midland Rapid & Blitz Under 2000 6 Days 10 Hodiny
342018 Midland Rapid & Blitz Under 1500 6 Days 10 Hodiny
352018 Midland Rapid & Blitz Under 1750 6 Days 10 Hodiny
362018 Midland Rapid & Blitz Blitz 7 Days 2 Hodiny
374th Brainstormchess FIDE BLITZ GROUP B 3m +2s per game 9 Days 4 Hodiny
384th Brainstormchess FIDE BLITZ KNOCKOUT 3m +2s per game 9 Days 5 Hodiny
394th Brainstormchess FIDE BLITZ GROUP D 3m +2s per game 9 Days 5 Hodiny
404th Brainstormchess FIDE BLITZ GROUP C 3m +2s per game 9 Days 5 Hodiny
41Northern Junior Championship 2018 Under 18 12 Days 10 Hodiny
42Northern Junior Championship 2018 Under 16 12 Days 10 Hodiny
43Northern Junior Championship 2018 Under 14 12 Days 10 Hodiny
44Northern Junior Championship 2018 Under 10 12 Days 10 Hodiny
45Northumberland County Championship Zollner 2017-18 12 Days 15 Hodiny
46Golders Green Rapidplay: FIDE Major Under 170 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 14 Days 5 Hodiny
47Golders Green Rapidplay: FIDE Minor Under 145 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 14 Days 8 Hodiny
48Golders Green Rapidplay: FIDE Amateur Under 120 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 14 Days 8 Hodiny
49Golders Green Rapidplay: FIDE Open Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 14 Days 8 Hodiny
50Final Round - Newham Junior Grand Prix 14 Days 9 Hodiny