Výber turnaja

Triedené podľa

Selected federation: Georgia (GEO)

Flag GEO
č.TurnajPosledná aktualizácia
1ფოთის გრან-პრის გათამაშების მე-4 ეტაპი 10 წლის მოჭადრაკეთა 1-ლი ლიგა 58 Minúty
2ფოთის გრან-პრის გათამაშების მე-4 ეტაპი 8 წლის მოჭადრაკეთა უმაღლესი ლიგა 16 Hodiny 59 Min.
3ფოთის გრან-პრის გათამაშების მე-4 ეტაპი 8 წლის მოჭადრაკეთა 1-ლი ლიგა 17 Hodiny
4ფოთის გრან-პრის გათამაშების მე-4 ეტაპი 8 წლის მოჭადრაკეთა მე-2 ლიგა 17 Hodiny
516th European Individual Women's Chess Championship 18 Hodiny 31 Min.
616th European Individual Women's Chess Championship Unofficial 19 Hodiny 8 Min.
7EUROPEAN - ACP INDIVIDUAL WOMEN’S RAPID CHESS CHAMPIONSHIP 3 Days
810th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup - 2015" ALL 3 Days 16 Hodiny
9Georgian Chess Federation Cup U12 Girls 11 Days 1 Hodiny
10Georgian Chess Federation Cup U10 Girls 11 Days 1 Hodiny
11Georgian Chess Federation Cup U12 Boys 11 Days 1 Hodiny
12Georgian Chess Federation Cup U10 Boys 11 Days 2 Hodiny
13Georgian Chess Federation Cup U8 Girls 11 Days 2 Hodiny
14Georgian Chess Federation Cup U8 Boys 11 Days 2 Hodiny
15საჭადრაკო ფესტივალი "თერჯოლა-2015" 8 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 18 Days 20 Hodiny
16საჭადრაკო ფესტივალი "თერჯოლა-2015" 10 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 18 Days 20 Hodiny
17საჭადრაკო ფესტივალი "თერჯოლა-2015" 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 18 Days 20 Hodiny
18საჭადრაკო ფესტივალი "თერჯოლა-2015" 14 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 18 Days 20 Hodiny
19საჭადრაკო ფესტივალი "თერჯოლა-2015" 16 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 18 Days 20 Hodiny
20საჭადრაკო ფესტივალი "თერჯოლა-2015" მამაკაცთა შორის 18 Days 20 Hodiny
21Tbilisi Ch U16 Girls 20 Days
22Tbilisi Ch U-16 Boys 20 Days 1 Hodiny
23ფოთის გრან-პრის გათამაშების მე-3 ეტაპი 8 წლამდე. უმაღლესი ლიგა 27 Days 19 Hodiny
24ფოთის გრან-პრის გათამაშების მე-3 ეტაპი 8 წლამდე. პირველი ლიგა 27 Days 21 Hodiny
25ფოთის გრანპრის გათამაშების მე-3 ეტაპი 8 წლამდე, მე-2 ლიგა 27 Days 21 Hodiny
26ფოთის გრან-პრის გათამაშების მე-3 ეტაპი 10 წლამდე, პირველი ლიგა 27 Days 21 Hodiny
27Geo G18 Ch 29 Days
28Geo B18 Ch 29 Days
29Geo B14 Ch 29 Days
30Geo B10 Ch 29 Days
31Geo G14 Ch 29 Days
32Geo G10 Ch 29 Days 1 Hodiny
33იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - აბსოლუტური ჯგუფი გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 31 Days 16 Hodiny
34იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან ჭაბუკთა და გოგონათა შორის 31 Days 16 Hodiny
35იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 31 Days 16 Hodiny
36იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან გოგონათა შორის 31 Days 16 Hodiny
37იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 31 Days 16 Hodiny
38იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო გოგონათა შორის 31 Days 16 Hodiny
39იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 31 Days 16 Hodiny
40იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 31 Days 16 Hodiny
41იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 31 Days 16 Hodiny
42იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 31 Days 16 Hodiny
43Geo Grand Prix (Blitz - 2) 37 Days 21 Hodiny
44Geo Grand Prix 2015 (Rapid II) 38 Days 20 Hodiny
45Tbilisi Ch U10 Girls 49 Days 2 Hodiny
46Tbilisi Ch U10 Boys 49 Days 2 Hodiny
47Samegrelo Region Championship 49 Days 22 Hodiny
48Alexandre Bokuchava Cup U-16 50 Days
49Kvemo Kartli Youth Chess Championship U18 52 Days 21 Hodiny
50Kvemo Kartli Youth Chess Championship U14 52 Days 23 Hodiny