výber federácie    ECU Logo

Výber turnaja

Triedené podľa

Selected federation: Georgia (GEO)

Flag GEO
č.TurnajPosledná aktualizácia
1იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 59 Minúty
2იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 1 Hodiny 7 Min.
3იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან გოგონათა შორის 1 Hodiny 28 Min.
4იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 1 Hodiny 38 Min.
5იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან გოგონათა შორის 1 Hodiny 45 Min.
6იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - ''Imereti Open-2017'' 2 Hodiny
7იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 2 Hodiny 13 Min.
8იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 2 Hodiny 47 Min.
9იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი- 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგოთა შორის 3 Hodiny
10იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი- 6 წლამდე უთანრიგო გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 3 Hodiny 20 Min.
11Qual Tournament for I-II cat-1 14 Hodiny 56 Min.
12Al.Bokuchava Memorial 2017 16 Hodiny 46 Min.
13ტიგრან პეტროსიანის მემორიალი 10 წლამდე ბიჭები 2 Days 16 Hodiny
14ტიგრან პეტროსიანის მემორიალი 8 წლამდე ბიჭები 2 Days 16 Hodiny
15ტიგრან პეტროსიანის მემორიალი 10 წლამდე გოგოები 2 Days 16 Hodiny
16ტიგრან პეტროსიანის მემორიალი 8 წლამდე გოგოები 2 Days 17 Hodiny
17GEO Women 74th Ch 4 Days 15 Hodiny
18Open Rustavi Sunday (Blitz-45) 5 Days 14 Hodiny
19Open Rustavi Sunday (Blitz-43) 10 Days 19 Hodiny
20GEO B-12 Ch (I League - East Zone) 2017 11 Days 17 Hodiny
21Open Rustavi Sunday (Blitz-44) 12 Days 13 Hodiny
22საქართველოს ჩემპიონატის 1-ლი ლიგა. დასავლეთ ზონა 10 წლის გოგონები 13 Days 21 Hodiny
23Open Rustavi Sunday (Blitz-42) 14 Days 11 Hodiny
24საქართველოს ჩემპიონატის 1-ლი ლიგა. დასავლეთ ზონა 8 წლის ჭაბუკები და გოგონები 14 Days 17 Hodiny
25GEO B-10 Ch (I League - East Zone) 2017 14 Days 19 Hodiny
26GEO G-10 Ch (I League - East Zone) 2017 14 Days 19 Hodiny
27საქართველოს ჩემპიონატის 1-ლი ლიგა. დასავლეთ ზონა 10 წლის ჭაბუკები 14 Days 19 Hodiny
28GEO G-12 Ch (I League - East Zone) 2017 14 Days 19 Hodiny
29საქართველოს ჩემპიონატის 1-ლი ლიგა. დასავლეთ ზონა 12 წლის ჭაბუკები და გოგონები 14 Days 19 Hodiny
30GEO G-8 Ch (I League - East Zone) 2017 14 Days 20 Hodiny
31GEO B-8 Ch (I League - East Zone) 2017 14 Days 20 Hodiny
32დედის დღისადმი მიძღვნილი ბლიც ტურნირი 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 19 Days 20 Hodiny
33Qual Tournament for IV -III cat-4 19 Days 20 Hodiny
34Qual Tournament for V cat-4 19 Days 20 Hodiny
35დედის დღისადმი მიძღვნილი ტურნირი რაპიდში 8 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 20 Days 18 Hodiny
36დედის დღისადმი მიძღვნილი ტურნირი რაპიდში 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 20 Days 18 Hodiny
37Mothers' Day Blitz 21 Days 19 Hodiny
38Rustavi 47th Championship 1/2 Final 22 Days 2 Hodiny
39Chess Club Rustavi 1st Championship U18 22 Days 3 Hodiny
40Geo Grand Prix 2017 (Blitz - 1) 22 Days 15 Hodiny
41GEO Grand Prix (Rapid-1) 2017 23 Days 14 Hodiny
42აჭარის ჩემპიონატი 14 წლის ჭაბუკები და გოგონები 24 Days 17 Hodiny
43აჭარის ჩემპიონატი 10 წლის ჭაბუკები 24 Days 18 Hodiny
44იმერეთის ჩემპიონატი 12 წლამდე გოგონათა შორის 25 Days 15 Hodiny
45იმერეთის ჩემპიონატი 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 25 Days 15 Hodiny
46იმერეთის ჩემპიონატი 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 25 Days 16 Hodiny
47GEO B-20 Ch (Kakhi Chigogidze Cup) 2017 25 Days 18 Hodiny
48GEO G-20 Ch (Kakhi Chigogidze Cup) 2017 25 Days 18 Hodiny
49იმერეთის ჩემპიონატი 8 წლამდე გოგონათა შორის 25 Days 18 Hodiny
50აჭარის ჩემპიონატი 10 წლის გოგონები 26 Days 18 Hodiny
Advertisement