výber federácie    ECU Logo

Výber turnaja

Triedené podľa

Selected federation: Georgia (GEO)

Flag GEO
č.TurnajPosledná aktualizácia
1Georgian Chess Club Championship 2016 6 Hodiny 52 Min.
2World Cadets U8, U10, U12 Championships 2016 Girls U10 7 Hodiny 19 Min.
3Open Rustavi Sunday (Blitz-25) 8 Hodiny 37 Min.
4World Cadets U8, U10, U12 Championships 2016 Girls U12 3 Days 4 Hodiny
5World Cadets U8, U10, U12 Championships 2016 Open U12 3 Days 4 Hodiny
6World Cadets U8, U10, U12 Championships 2016 Open U10 3 Days 4 Hodiny
7World Cadets U8, U10, U12 Championships 2016 Girls U08 3 Days 4 Hodiny
8World Cadets U8, U10, U12 Championships 2016 Open U08 3 Days 6 Hodiny
9Open Rustavi Sunday (Blitz-24) 7 Days 9 Hodiny
10ქუთაისის პირველობა ჭადრაკში მოყვარულ მამაკაცთა შორის 7 Days 11 Hodiny
11ქუთაისის პირველობა ჭადრაკში მოყვარულ "პროფესიონალთა" შორის 7 Days 11 Hodiny
12ქუთაისის პირველობა ჭადრაკში მოყვარულ ქალთა შორის 7 Days 11 Hodiny
13Rustavi Amateur Championship - 2016 7 Days 12 Hodiny
14Open Rustavi Sunday (Blitz-23) 14 Days 10 Hodiny
15World Cadets U8, U10, U12 Championships 2016 15 Days 5 Hodiny
16World Cadets U8, U10, U12 Championships 2016 Girls U12 18 Days 9 Hodiny
17World Cadets U8, U10, U12 Championships 2016 Open U12 18 Days 9 Hodiny
18World Cadets U8, U10, U12 Championships 2016 Girls U12 18 Days 10 Hodiny
19World Cadets U8, U10, U12 Championships 2016 Girls U10 18 Days 10 Hodiny
20World Cadets U8, U10, U12 Championships 2016 Girls U08 18 Days 10 Hodiny
21World Cadets U8, U10, U12 Championships 2016 Open U08 18 Days 15 Hodiny
22World Cadets U8, U10, U12 Championships 2016 Open U10 18 Days 15 Hodiny
23World Cadets U8, U10, U12 Championships 2016 Open U12 18 Days 15 Hodiny
24Open Rustavi Sunday (Blitz-22) 21 Days 7 Hodiny
25საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2016" - 10 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 29 Days 14 Hodiny
26საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2016" - 16 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 29 Days 15 Hodiny
27საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2016" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 29 Days 15 Hodiny
28საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2016" - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 29 Days 15 Hodiny
29საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2016" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 29 Days 16 Hodiny
30International Chess Festival "Black Sea Dolphin-2016" B&G U14 35 Days 13 Hodiny
31International Chess Festival "Black Sea Dolphin-2016" B&G U12 35 Days 14 Hodiny
32International Chess Festival "Black Sea Dolphin-2016" B&G U08 35 Days 15 Hodiny
33International Chess Festival "Black Sea Dolphin-2016" B&G U10 35 Days 15 Hodiny
34International Chess Festival "Poti Summer" Open 43 Days 3 Hodiny
35International Chess Festival "Poti Summer" U09 Boys & Girls 43 Days 13 Hodiny
36International Chess Festival "Poti Summer" U07 Boys & Girls 43 Days 13 Hodiny
37International Chess Festival "Poti Summer" 48 Days 15 Hodiny
38რუსთავის აბსოლუტური ჩემპიონატი მოყვარულთა შორის, მე-10 შესარჩევი შოთა რუსთაველისა და იაკობ ცურტაველის ადმ. ერთ. ჩემპიონატი 49 Days 8 Hodiny
39საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2016" - 14,16 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 49 Days 14 Hodiny
40საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2016" - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 49 Days 14 Hodiny
41საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2016" - 10 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 49 Days 14 Hodiny
42საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2016" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 49 Days 14 Hodiny
43საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2016" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 49 Days 14 Hodiny
44რუსთავის აბსოლუტური ჩემპიონატი მოყვარულთა შორის, მე-8 შესარჩევი ჭყონდიდელის დასახლების (ინტერნატების) ჩემპიონატი 63 Days 6 Hodiny
45Poti 11th International Chess Festival Blitz 2 64 Days 4 Hodiny
4611th Poti International Chess Festival D Open 64 Days 4 Hodiny
4711th Poti International Chess Festival A Open 67 Days 11 Hodiny
4811th Poti International Chess Festival U08 Girls 67 Days 13 Hodiny
4911th Poti International Chess Festival C Open 67 Days 13 Hodiny
5011th Poti International Chess Festival B Open 67 Days 13 Hodiny