výber federácie    ECU Logo

Výber turnaja

Triedené podľa

Selected federation: Latvia (LAT)

Flag LAT
č.TurnajPosledná aktualizácia
1Mikhail Tal memorial 2017 ''B" 1650-2149 2 Hodiny 5 Min.
2Mikhail Tal Memorial 2017 blitz 03.03. 2 Hodiny 8 Min.
3Ikmēneša tempo turnīrs "Rēzekne-2017", 2.posms (25.02) 3 Hodiny 2 Min.
4SemaraH Hotel Lielupe amateurs to 2200 Jurmala 4 Hodiny 33 Min.
5SemaraH Hotel Lielupe amateurs to 1600 Jurmala I 4 Hodiny 40 Min.
6Mikhail Tal memorial 2017 ''A" 5 Hodiny 18 Min.
7Mikhail Tal memorial 2017 ''C" 1650 7 Hodiny 54 Min.
8Latvian 2017 Open blitz Championship U-14 Jurmala 10 Hodiny 21 Min.
9Latvian 2017 Open blitz Championship U-10 Jurmala 10 Hodiny 25 Min.
10SemaraH Hotel Lielupe blitz to 2400 Jurmala 10 Hodiny 30 Min.
11Aleksandram Lācim -80 22.02.2017. 23 Hodiny 42 Min.
12Latvian Championship Vidzeme Regional Qualifier 2017 2 Days 4 Hodiny
13Starptautiskais bērnu šaha turnīrs iesāc.jaun „Rudaga – Kaissa 2017” 18-19.02.17 2 Days 6 Hodiny
14Starptautiskais bērnu šaha turnīrs iesāc. „Rudaga – Kaissa 2017” 18-19.02.17 2 Days 6 Hodiny
15Starptautiskais bērnu šaha turnīrs 4.sp.kl. „Rudaga – Kaissa 2017” 18-19.02.17 2 Days 6 Hodiny
16Starptautiskais bērnu šaha turnīrs 3.sp.kl. „Rudaga – Kaissa 2017” 18-19.02.17 2 Days 6 Hodiny
17International Open Winter Chess Tour 1.sp.kl.„Rudaga – Kaissa 2017” 18-19.02.17 2 Days 6 Hodiny
18Starptautiskais bērnu šaha turnīrs 2.sp.kl. „Rudaga – Kaissa 2017” 18-19.02.17 2 Days 6 Hodiny
193.sp.kl. 18.-19.02.2017. 2 Days 7 Hodiny
20RSF klasifikācija iesācēji 18.-19.02.2017. 2 Days 7 Hodiny
214.sp.kl. 18-19.02.2017 2 Days 7 Hodiny
2245. "Cerību kauss" Latvijas atklātā bērnu komandu čempionāta šahā pusfināls 2 Days 8 Hodiny
23Ikskile Regional rapid chess cup-I-2017 3 Days 1 Hodiny
24DAUGAVA CHESS Tempo turnīrs (18.02.2017) 3 Days 6 Hodiny
25Riga Technical University Open 2017 - Tournament A 4 Days 1 Hodiny
266. GM A.Shirov Winter Cup U-14-2017 5 Days 12 Hodiny
276. GM A.Shirov Winter Cup U-10-2017 5 Days 12 Hodiny
28116 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 15.02.2017. 6 Days 1 Hodiny
29116 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 15.02.2017. 6 Days 3 Hodiny
30Riga Technical University Open 2017 - Tournament E 7 Days 1 Hodiny
31Riga Technical University Open 2017 - Tournament D 7 Days 1 Hodiny
32Jurmala Round Robin GM norm-2017 8 Days 8 Hodiny
33Jurmala Round Robin IM-II norm-2017 8 Days 8 Hodiny
34Jurmala Round Robin IM norm-2017 8 Days 8 Hodiny
35SemaraH Hotel Lielupe amateurs to 1600 Jurmala II 8 Days 12 Hodiny
36Rēzeknes pilsētas atklātais 2017.gada čempionāts šahā 9 Days
37GM A.Gipslis memorial -2017 10 Days 6 Hodiny
38Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, A 10 Days 7 Hodiny
39Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, B 10 Days 7 Hodiny
40Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, iesācēji 10 Days 7 Hodiny
41Kuldīgas novada 8.ziemas sporta spēles 10 Days 9 Hodiny
42114 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 08.02.2017. 12 Days 9 Hodiny
43Riga Technical University Open 2017 - Blitz 15 Days
44Latvian 2017th Youth chess championship semifinal (U-18) 16 Days 7 Hodiny
45Latvian 2017th Youth chess championship semifinal (U-16) 16 Days 7 Hodiny
46Latvian 2017th Youth chess championship semifinal (U-12) 16 Days 7 Hodiny
47Latvian 2017th Youth chess championship semifinal (U-10) 16 Days 7 Hodiny
48Latvian 2017th Youth chess championship semifinal (U-14) 16 Days 8 Hodiny
49Latvian 2017th Youth chess championship semifinal (U-08) 16 Days 8 Hodiny
50P.Keresa piemiņas turnīrs 2017 Valka - Valga 16 Days 9 Hodiny
Advertisement