výber federácie    ECU Logo

Výber turnaja

Triedené podľa

Selected federation: Latvia (LAT)

Flag LAT
č.TurnajPosledná aktualizácia
1Junioru kauss 4.sp.kl. 21-22.10.17. 12 Minúty
2Junioru kauss 3.sp.kl. 21-22.10.17. 55 Minúty
3Junioru kauss iesac. 21-22.10.17. 1 Hodiny 44 Min.
4Junioru kauss bernu darzs. 21-22.10.17. 2 Hodiny 12 Min.
5Harija Skujas un Ojara Veihmana pieminas turnirs 23.12.2017. 3 Hodiny 6 Min.
6Riga Open Youth Championship A 2017 (2000 dz.g.-2003 dz.g.) 3 Hodiny 14 Min.
7Riga Open Youth Championship B 2017 (2004 un jaunāki) 3 Hodiny 14 Min.
8XIV Latgale Chess Autumn C 2017 4 Hodiny 12 Min.
9Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm (RŠS) 20.-22.10.2017. 4 Hodiny 25 Min.
10XIV Latgale Chess Autumn A 2017 4 Hodiny 32 Min.
11XIV Latgale Chess Autumn B 2017 5 Hodiny 11 Min.
12Incukalns District Open Rapid Chess Championship 2017 6 Hodiny 9 Min.
13XIV Latgale chess Autumn blitz 2017 23 Hodiny 17 Min.
14Olaine Open Rapid Chess Championship 2017 2 stage 23 Hodiny 20 Min.
15Olaine district chess tournament for children- II 21.10.2017. 1 Days 2 Hodiny
16VII Janis Mileika Memorial. Tournament "A" 1 Days 3 Hodiny
17VII Janis Mileika Memorial. Tournament "B" 1 Days 3 Hodiny
18VII Janis Mileika Memorial. Tournament "C" 1 Days 3 Hodiny
19Prata speles Zemgale - 2017 1 Days 3 Hodiny
20Prata speles Zemgale - 2017 (2002-2006) 1 Days 3 Hodiny
21Prāta spēles Zemgale - 2017 (2007-2010) 1 Days 4 Hodiny
22Treniņu turnīrs - Ātrspēles 21.10.2017 1 Days 5 Hodiny
23Junioru kauss 2.sp.kl. 28-29.10.17. 2 Days 19 Hodiny
24Chess Stars of the Baltic Sea Region 3 Days 1 Hodiny
25Junioru kauss 1.sp.kl. 28-29.10.17. 3 Days 19 Hodiny
26Latvian Teams Chess Championship 2017 5 Days 7 Hodiny
27Liepajas cempionats2017 5 Days 23 Hodiny
28Malpils District chess championship- 2017 6 Days 2 Hodiny
29Daugava Chess Autumn blitz cup (15.10.2017) 7 Days 3 Hodiny
30Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm (RŠS) 14.-15.10.2017. 7 Days 3 Hodiny
31Daugava Chess Autumn rapid cup (14.10. 2017) 7 Days 22 Hodiny
32Tematiskais turnīrs - pārsvara realizēšana 14.10.2017. 8 Days 4 Hodiny
33Ikmēnēša Tempoturnīrs šahā "Malta - 2017" 10, posms 8 Days 5 Hodiny
34IV Latgales jauno šaha amatieru čempionāts (U15, U19) 8 Days 19 Hodiny
35IV Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, (U10, IV. sp.kl.) 9 Days
36IV Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, (U10, II. un III. sp.kl.) 9 Days
37136 RCF and sport club Baltika Blitz Cup 11.10.2017. 10 Days 21 Hodiny
38Latvian Women chess championship 2017 11 Days 7 Hodiny
39Ikskile Regional rapid chess cup-II-2017/2018 14 Days 1 Hodiny
40Dobeles Āboldienas šaha turnīrs 07.10.2017. 14 Days 22 Hodiny
41Rumbas kauss - 2017 15 Days 2 Hodiny
42135 RCF and sport club Baltika Blitz Cup 04.10.2017. 17 Days 21 Hodiny
43Latvian students' chess championship 2017/2018 19 Days 23 Hodiny
44 Milda Lauberte Memorial Blitz Open 2017 01.10. 21 Days 1 Hodiny
45VI Sigulda District Open Rapid Chess Championship 30.09.-01.10 21 Days 4 Hodiny
46Tematisks turnīrs- Ātrspēles gambīts 30.09.2017 22 Days 2 Hodiny
47VIII Latvian Railway 2017th chess championship (employees) 23 Days 23 Hodiny
48134 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 27.09.2017. 24 Days 22 Hodiny
49Riga 2017th chess championship 25 Days 3 Hodiny
50137 RCF and sport club Baltika Blitz Cup 25.10.2017. 25 Days 23 Hodiny
Advertisement