Výber turnaja

Triedené podľa

Selected federation: Romania (ROU)

Flag ROU
č.TurnajPosledná aktualizácia
1Cupa Sah Club Oltenia editia a XI-a 1 Minúty
2Turneul Petra nr.1 1 Hodiny 9 Min.
3Cupa Sah Arena Editia a IV-a 3 Hodiny 11 Min.
4Horezu Open Cup - rapid 2016 7 Hodiny 20 Min.
5Horezu Open Cup - Ed.a 5-a Turneul A 7 Hodiny 22 Min.
6Cupa CSU Ploiesti - editia a XXXa - 30.09-02.10.2016, Ploiesti 8 Hodiny 41 Min.
71st IBSA INDIVIDUAL CHESS WORLD CHAMPIONSHIP 12 Hodiny 37 Min.
8Divizia B Galati 16 Hodiny 8 Min.
9Campionatul National pe echipe - Divizia B (seria Nord-Est) Slanic Moldova 18 Hodiny 30 Min.
10Campionatul National pe echipe - Divizia A - editia 2016 1 Days 3 Hodiny
11Mihai Molodoi Memorial 2016 1 Days 3 Hodiny
12Bacau Cup 2016 1 Days 3 Hodiny
13CUPA KRONSOFT TURNEU D 1 Days 16 Hodiny
14Trofeul Ligii Maestrilor U14 2 Days 22 Hodiny
15Trofeul Ligii Maestrilor U08 2 Days 22 Hodiny
16Trofeul Ligii Maestrilor U10 2 Days 22 Hodiny
17International Chess Tournament - Tasnad Open 2016 Turneul International de sah Cupa Orasului Tasnad 2016, editia a-IV-a 3 Days 2 Hodiny
18CUPA KRONSOFT TURNEU C 3 Days 3 Hodiny
19CUPA KRONSOFT Turneu B 3 Days 3 Hodiny
20CUPA KRONSOFT-Turneu A 3 Days 3 Hodiny
21FERROLI OPEN 2016 (ex-Petra Open) 3 Days 4 Hodiny
22Cupa Castanelor Baia Mare editia a-III-a Turneul A - Juniori Legitimati 3 Days 5 Hodiny
23Memorialul CORNELIU BUSU Turneul B RESITA 23-25.09.2016 4 Days 18 Hodiny
24Memorialul CORNELIU BUSU Turneul A Resita 23-25.09.2016 4 Days 18 Hodiny
25Open Bucuresti - Turneul A 4 Days 19 Hodiny
26Napocensis Rapid Editia a XII-a 4 Days 20 Hodiny
27Cupa Fair-play la SAH-ed. a I a Iași 4 Days 21 Hodiny
28Cupa Tineretului Pitesti 4 Days 23 Hodiny
29Cupa Gheorghe Nestianu Editia 2 Barlad Open 5 Days 1 Hodiny
30Cupa Prieteniei Pitesti 5 Days 6 Hodiny
31Cupa Prieteniei incepatori Pitesti 5 Days 6 Hodiny
32Campionatul Prieteniei Juniori 12 ani Giarmata Vii 24.09.2016 5 Days 17 Hodiny
33Campionatul Prieteniei copii 10 ani Giarmata Vii 24.09.2016 5 Days 17 Hodiny
34Campionatul Prieteniei Copii 8 ani Giarmata Vii 24.09.2016 5 Days 17 Hodiny
35Campionatul Prieteniei Seniori Giarmata Vii 24.09.2016 5 Days 17 Hodiny
36Cupa Castanelor Baia Mare editia a-III-a Turneul B-Juniori nelegitimati sub 10 ani 5 Days 20 Hodiny
37Cupa Castanelor Baia Mare editia a-III-a Turneul C-Juniori nelegitimati sub 14 ani 5 Days 21 Hodiny
38Divizia B Seria Nord-Vest Cavnic 5 Days 22 Hodiny
39Festivalul International de Sah II. Ceramica Corund turneul C - rapid 8 Days 3 Hodiny
40Festivalul International de Sah II. Ceramica Corund turneul D - blitz 8 Days 3 Hodiny
41Turneul Petra nr.2 elo peste 2150 8 Days 6 Hodiny
42Memorialul CORNELIU BUSU Turneul A Resita 23-25.09.2016 8 Days 15 Hodiny
43Memorialul CORNELIU BUSU Turneul B Resita 23-25.09.2016 8 Days 15 Hodiny
44Festivalul International de Sah II. Ceramica Corund turneul B - U12 10 Days 3 Hodiny
45JOCURILE TOAMNEI OPEN 11 Days 4 Hodiny
46Turneul International de sah Turneul Prieteniei 11 Days 18 Hodiny
47Open Bucuresti - Turneul B (U12) 11 Days 20 Hodiny
48Festivalul International de Sah II. Ceramica Corund turneul A - open 11 Days 20 Hodiny
49Cupa Praznicul de Pita Noua 12 Days 17 Hodiny
50Cupa Praznicul de Pita Noua - copii sub 14 ani editia a 2-a 12 Days 17 Hodiny