výber federácie    ECU Logo

Výber turnaja

Triedené podľa

Selected federation: Romania (ROU)

Flag ROU
č.TurnajPosledná aktualizácia
1MEMORIALUL "CORNELIU BUTNARIU" editia 2016 3 Hodiny 36 Min.
2Campionatul Naţional de şah blitz-seniori-ediţia 2016 National Blitz Chess Championship 2016 - M 5 Hodiny 12 Min.
3Cupa Realitatea Husi 5 Hodiny 33 Min.
4Camp.National dezlegari 2016 masculin - clasament final 5 Hodiny 39 Min.
5Campionatul Naţional de şah blitz-senioare-ediţia 2016 National Blitz Chess Championship 2016 - W 6 Hodiny
6Memorial Pius Branzeu 2016 6 Hodiny 20 Min.
7Campionatul Naţional de şah rapid-seniori-ediţia 2016 National Rapid Chess Championship 2016 - M 7 Hodiny 8 Min.
8Trofeul „Sah Club Galati” ed. a VII-a 7 Hodiny 16 Min.
9Campionatul Naţional de şah rapid-senioare-ediţia 2016 National Rapid Chess Championship 2016 - W 7 Hodiny 18 Min.
10Trofeul „Sah Club Galati” ed. a VII-a Seniori Amatori 7 Hodiny 20 Min.
11Cupa Alutus 2016 8 Hodiny 10 Min.
12Cupa de iarna Galati - Blitz 8 Hodiny 36 Min.
13Trofeul „Sah Club Galati” ed. a VII-a - U10 8 Hodiny 47 Min.
14Trofeul „Sah Club Galati” ed. a VII-a 6 ani 9 Hodiny 18 Min.
15Trofeul „Sah Club Galati” ed. a VII-a 10 ani incepatori 9 Hodiny 27 Min.
16Cupa "PALAS", Iaşi, Open A - general 10 Hodiny 39 Min.
17Cupa "PALAS", Iaşi, Open B - U10 (copii până în 10 ani inclusiv) 10 Hodiny 52 Min.
18Cupa MOS Nicolae - Buzau 2016 SAINT NICHOLAS CUP BUZAU 10 Hodiny 53 Min.
19Cupa Gaudeamus ed 11 12 Hodiny 32 Min.
20Cupa de Iarna Galati - sah rapid 17 Hodiny 35 Min.
21Camp.National dezlegari 2016 feminin - clasament final 1 Days 6 Hodiny
22FERROLI OPEN 2016 (ex-Petra Open) 1 Days 17 Hodiny
23Turneul Regilor editia a X-a - Open ROMGAZ turneu de sah rapid - nelegitimati 2 Days 1 Hodiny
24Turneul Regilor editia a X-a - Open ROMGAZ turneu de sah rapid 2 Days 1 Hodiny
25Memorialul BIKASZ CIRICA ANDREI editia a VI-a Turneul A RESITA 30.11.-01.12.2016 2 Days 6 Hodiny
26Memorialul BIKASZ CIRICA ANDREI editia a VI-a Turneul B RESITA 30.11.-01.12.216 2 Days 6 Hodiny
27Trofeul Sfantul Apostol Andrei - Craiova 2 Days 13 Hodiny
28Cupa 1 Decembrie - Sah Rapid 2 Days 14 Hodiny
29Cupa 1 Decembrie -U14- Blitz Tulcea 2 Days 14 Hodiny
30Cupa 1 Decembrie -U10- Blitz Tulcea 2 Days 14 Hodiny
31Cupa "1 Decembrie" - open, editia a XX-a, Mamaia / 30.11 - 01.12. 2016 2 Days 15 Hodiny
32Cupa "1 Decembrie" - U12, editia a XX-a, Mamaia / 30.11 - 01.12. 2016 2 Days 15 Hodiny
33Cupa "1 Decembrie" - U8, editia a XX-a, Mamaia / 30.11 - 01.12. 2016 2 Days 16 Hodiny
34Cupa Serbarile Galatiului U10 incepatori 2 Days 18 Hodiny
35Kings Tournament ROMGAZ - In Memoriam Elisabeta Polihroniade blitz chess tournament - Romanian male and female teams 3 Days 6 Hodiny
36Cupa "1 Decembrie"2016-Legitimati 3 Days 9 Hodiny
37Kings Tournament ROMGAZ - In Memoriam Elisabeta Polihroniade rapid+blitz chess tournament - Romanian male and female teams 3 Days 13 Hodiny
38Kings Tournament ROMGAZ - In Memoriam Elisabeta Polihroniade Individual Blitz Chess match Hou Yifan vs Vladimir Kramnik 3 Days 13 Hodiny
39Cupa "1 Decembrie"2016-copii sub 10 ani 3 Days 14 Hodiny
40CUPA 1 DECEMBRIE Resita 01.12.2016 3 Days 19 Hodiny
41Cupa "PALAS", Iaşi, Open B - U10 (copii până în 10 ani inclusiv) 4 Days 5 Hodiny
42Kings Tournament ROMGAZ - In Memoriam Elisabeta Polihroniade rapid chess tournament - Romanian male and female teams 4 Days 7 Hodiny
43Kings Tournament ROMGAZ - In Memoriam Elisabeta Polihroniade Individual Rapid Chess match Hou Yifan vs Vladimir Kramnik 4 Days 8 Hodiny
44Cupa Rotary Alba Iulia Civitas Solis (elevi legitimati cls. V-VIII) 19.11.2016 4 Days 17 Hodiny
45MEMORIALUL " CORNELIU BUTNARIU " editia 2016 5 Days 5 Hodiny
46Weekend Sahist Dambovitean,ed.XI-a, 26.11.2016 6 Days 7 Hodiny
47Campionatul national pe echipe - SUPERLIGA FEMININA 6 Days 7 Hodiny
48Campionatul national pe echipe - SUPERLIGA OPEN 6 Days 8 Hodiny
49Cupa Serbarile Galatiului U15 6 Days 8 Hodiny
50Cupa Serbarile Galatiului U11 6 Days 9 Hodiny
Advertisement