Výber turnaja

Triedené podľa

Selected federation: Romania (ROU)

Flag ROU
č.TurnajPosledná aktualizácia
1European Individual Women's Chess Championship 6 Minúty
2Festivalul International de Sah Open Iasi ed III - Turneul C 2 Hodiny 12 Min.
3Cupa Campionilor peste CIV 1050 sub 12 ani 4 Hodiny 24 Min.
4Visul Unui Pion Prima Editie 11.06.2016 Boboci 8 ani 5 Hodiny 24 Min.
5Felicia Chess Cup -second edition - amatori 9 Hodiny 56 Min.
6Finala CN Amatori 10 Hodiny 19 Min.
7Felicia Chess Cup - second edition - legitimati 10 Hodiny 28 Min.
8International Chess Festival Open Iasi 3 rd edition - A 10 Hodiny 33 Min.
9"CUPA TINERETULUI" - Mangalia, 29.05.2016 Sah Rapid 19 Hodiny 55 Min.
10Ziua Copilului 2016 (Children's Day 2016) 22 Hodiny 59 Min.
11CAMP .NAT.SCOLAR ELISABETA POLIHRONIADE CLS 5-8 SECTOR 1 23 Hodiny 16 Min.
12Campionatul Nat.Scolar Elisabeta Polihroniade cls.1-4 sector 1 23 Hodiny 16 Min.
13CAMP .NAT.SCOLAR ELISABETA POLIHRONIADE CLS 9-12 SECTOR 6 23 Hodiny 20 Min.
14CAMP. NAT.SCOLAR ELISABETA POLIHRONIADE CLS 9-12 SECTOR 5 23 Hodiny 20 Min.
15CAMP. NAT.SCOLAR ELISABETA POLIHRONIADE CLS 9-12 SECTOR 4 23 Hodiny 21 Min.
16CAMP. NAT.SCOLAR ELISABETA POLIHRONIADE CLS 9-12 SECTOR 3 23 Hodiny 21 Min.
17CAMP. NAT.SCOLAR ELISABETA POLIHRONIADE CLS 9-12 SECTOR 2 23 Hodiny 21 Min.
18CAMP. NAT.SCOLAR ELISABETA POLIHRONIADE CLS 9-12 SECTOR 1 23 Hodiny 23 Min.
19CAMP. NAT.SCOLAR ELISABETA POLIHRONIADE CLS 5-8 SECTOR 5 23 Hodiny 26 Min.
20CAMP. NAT.SCOLAR ELISABETA POLIHRONIADE CLS 5-8 SECTOR 4 23 Hodiny 27 Min.
21CAMP. NAT.SCOLAR ELISABETA POLIHRONIADE CLS 5-8 SECTOR 3 23 Hodiny 28 Min.
22CAMP. NAT.SCOLAR ELISABETA POLIHRONIADE CLS 5-8 SECTOR 2 23 Hodiny 29 Min.
23CAMP. NAT.SCOLAR ELISABETA POLIHRONIADE - clasele I-IV sector 6 23 Hodiny 30 Min.
24CAMP. NAT.SCOLAR ELISABETA POLIHRONIADE CLS 1-4 SECTOR 5 23 Hodiny 31 Min.
25CAMP. NAT.SCOLAR ELISABETA POLIHRONIADE CLS 1-4 SECTOR 4 23 Hodiny 32 Min.
26CAMP. NAT.SCOLAR ELISABETA POLIHRONIADE CLS 1-4 SECTOR 3 23 Hodiny 32 Min.
27CAMP. NAT.SCOLAR ELISABETA POLIHRONIADE CLS 1-4 SECTOR 2 23 Hodiny 33 Min.
28International Chess Tournament - Memorialul Szabo Iuliu-Gyula 2016 1 Days
29Petra Weekend nr.4 1 Days
30Cupa Campionilor CIV sub 1050 sub 10-12 ani 1 Days 3 Hodiny
31Cupa Campionilor CIV sub 1050 sub 8 ani 1 Days 3 Hodiny
32Visul unui Pion Prima Editie 11.06.2016 Juniori 20 ani 1 Days 4 Hodiny
33Visul unui Pion Prima Editie 11.06.2016 Copii 14 ani 1 Days 4 Hodiny
34Trofeul „Spectrum” Braila ed. de vara(U9-an2007) 1 Days 20 Hodiny
35Weekend Dambovitean De Sah Rapid ed.IX-a 29 mai 2016 1 Days 21 Hodiny
36Campionatul National Scolar Elisabeta Polihroniade cls.1-4 1 Days 21 Hodiny
37CAMP.NAT.SCOLAR ELISABETA POLIHRONIADE CLS 5-8 ILFOV 1 Days 22 Hodiny
38"CUPA TINERETULUI" - U10 - Mangalia, 29.05.2016 Sah Rapid 2 Days 3 Hodiny
39Cupa 1 Iunie - grupa C 2 Days 3 Hodiny
40Cupa 1 Iunie - grupa B 2 Days 3 Hodiny
41Cupa 1 Iunie - grupa A (1st June Cup - Focsani) 2 Days 3 Hodiny
42Cupa 1 iunie - editia 2016 sah rapid 2 Days 3 Hodiny
43Cupa Axis Libri ed. a IV-a U10i 2 Days 4 Hodiny
44Weekend Dambovitean De Sah Rapid ed.IX-a 29 mai 2016 2 Days 4 Hodiny
45Cupa Axis Libri ed. a IV-a U10 2 Days 5 Hodiny
46Cupa Axis Libri ed. a IV-a U18i 2 Days 5 Hodiny
47Cupa Axis Libri ed. a IV-a U18 2 Days 5 Hodiny
48Cupa Axis Libri ed. a IV-a U6i 2 Days 5 Hodiny
49Cupa MICUL SAHIST Comarnic, ed, a II-a 2 Days 6 Hodiny
50Cupa MICUL SAHIST-Turneul B 2 Days 7 Hodiny
Advertisement