Výber turnaja

Triedené podľa

Selected federation: Serbia (SRB)

Flag SRB
č.TurnajPosledná aktualizácia
1Memorijal "Obrad Pesic-Smeha 2017"- Pirot, Nagradni fond 130.000 16 Minúty
2SAJKASKA LIGA 2017 11 Hodiny 20 Min.
3KATEGORNI REJTING TURNIR 2051- rtg. STARI ŽEDNIK 14.06.2017. 11 Hodiny 32 Min.
4European Amateur Chess Championship 2017 (ELO 1700-1999) 12 Hodiny 6 Min.
5European Amateur Chess Championship 2017 (ELO 2000-2299) 12 Hodiny 14 Min.
6European Amateur Chess Championship 2017 (ELO 0-1699) 12 Hodiny 14 Min.
74. KUP "Svetozara Gligorića" 12 Hodiny 24 Min.
8Rapid turnir SOKO 2017-51, Niš, 25.05.2017. 16:45 12 Hodiny 57 Min.
9International Tournament "Paracin 2017" - OPEN A July 7-14 13 Hodiny 6 Min.
10International Tournament "Paracin 2017" - OPEN B July 7-14 13 Hodiny 6 Min.
11International Tournament "Paracin 2017" - OPEN C July 7-14 13 Hodiny 6 Min.
12Gran pri SS Zrenjanin 2017 Maj 13 Hodiny 25 Min.
13Silver lake Open 2017 - A 13 Hodiny 54 Min.
14Silver lake Open 2017 - B 13 Hodiny 54 Min.
15Silver lake Open 2017 - C 13 Hodiny 55 Min.
16MOL Sombor 2017 14 Hodiny 10 Min.
17Backa liga Subotica 2017 19 Hodiny 27 Min.
18Severnobačka liga 2017 19 Hodiny 31 Min.
193. Memorijal "Zavodja Mirko" 22 Hodiny 29 Min.
208. MEĐUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO VOJVODINE U ŠAHU- A Grupa Open -8. OPEN INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP OF VOJVODINA- A Main Group Open 1 Days 1 Hodiny
218. MEĐUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO VOJVODINE U ŠAHU - B Grup U1900 -8. OPEN INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP OF VOJVODINA - B Group U1900 1 Days 1 Hodiny
22U znak secanja 2017 1 Days 2 Hodiny
23OPEN REJTING TURNIR SK BANOVCI DUNAV- VIDOVDAN 2017 1 Days 12 Hodiny
24Cugerčić 9 za predškolce, I i II razred, OŠ D.Radović 24.maj 19:00 1 Days 12 Hodiny
25Vasariste 64 - Kragujevac 2017 (<2000 rtg) 1 Days 18 Hodiny
262.Seoska sahovska Olimpijada Sumadije 1 Days 18 Hodiny
27BANATSKA liga sever 2017. 1 Days 19 Hodiny
28Kadetski rapid turnir "OSNOVAC NA POTEZU 8", mlađa grupa - DŠK "OSNOVAC", Niš - 28.05.2017. 1 Days 19 Hodiny
29Kadetski rapid turnir "OSNOVAC NA POTEZU 8", starija grupa - DŠK "OSNOVAC", Niš - 28.05.2017. 1 Days 19 Hodiny
30OPEN NIS 2017 - A turnir, 27.06.-05.07.2017., NIS 1 Days 19 Hodiny
31OPEN NIS 2017 - B turnir, 27.06.-05.07.2017., NIS 1 Days 19 Hodiny
32Trofej Verice i Srecka Nedeljkovica 2017 - studenti 2 Days 11 Hodiny
33Trofej Verice i Srecka Nedeljkovica 2017 - studentkinje 2 Days 11 Hodiny
34Prvenstvo SK Vidikovac i SK Kralj 2011. i mladji 2 Days 12 Hodiny
35MOL Subotica 2017 Round 1-5 2 Days 12 Hodiny
36Severnobanatska liga 2017. - Zrenjanin 2 Days 13 Hodiny
37Severnobanatska liga 2017. - Kikinda 2 Days 19 Hodiny
38I Memorijal Dragana Paunovića 2017 3 Days 12 Hodiny
39Juznobacka league 2017 3 Days 13 Hodiny
40SREMSKA LIGA 2017 3 Days 21 Hodiny
41ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОРАДА - недеља 21.05.2017. у 17 - ТУРНИР 9 КОЛА 4 Days 12 Hodiny
42MOL Vrbas 4 Days 13 Hodiny
43II Кадетско првенство Батајнице Млађи дечаци 4 Days 14 Hodiny
44II Кадетско првенство Батајнице Старији дечаци 4 Days 14 Hodiny
45Standard turnir Car Konstantin 2017-19, Niš, 20-21.maj 2017. 4 Days 15 Hodiny
46FUNCHESSTIC - MEĐUNARODNI ŠAHOVSKI FESTIVAL - PALIĆ - 2017. 1-4 razredi Srednjih škola 4 Days 15 Hodiny
47FUNCHESSTIC - MEĐUNARODNI ŠAHOVSKI FESTIVAL - PALIĆ - 2017. 5-8 razredi Osnovnih škola 4 Days 15 Hodiny
48FUNCHESSTIC - MEĐUNARODNI ŠAHOVSKI FESTIVAL - PALIĆ - 2017. 1-4 razredi Osnovnih škola 4 Days 15 Hodiny
49Banat liga jug 2017 4 Days 15 Hodiny
50II Кадетско првенство Батајнице Девојчице 4 Days 15 Hodiny
Advertisement