Výber turnaja

Triedené podľa

Selected federation: Serbia (SRB)

Flag SRB
č.TurnajPosledná aktualizácia
17. Open International Championship of Vojvodina 2016 - Serbian Chess Tour - Nr.4. 7 Hodiny 24 Min.
2Omladinsko prvenstvo Beograda - 2016. OMLADINCI 7 Hodiny 35 Min.
3mini open international " Riblje ostvro 1 " 8 Hodiny
4mini open int. "Riblje ostrvo 2 " 8 Hodiny
5IM round robin " Riblje ostrvo 3 " 8 Hodiny 1 Min.
6GM round robin "Riblje ostrvo 4 " 8 Hodiny 1 Min.
716. World IPCA 8 Hodiny 1 Min.
8Kategorni turnir IV 33; Nis, OS Dusan Radovic 29.jun 9:00 8 Hodiny 13 Min.
9Vidovdanski B Banovci Dunav 2016 8 Hodiny 19 Min.
10Open Nis 2016 A 8 Hodiny 52 Min.
11Open Nis 2016 B 9 Hodiny 6 Min.
12OPEN REJTING TURNIR SK BANOVCI DUNAV- VIDOVDAN 2016 9 Hodiny 30 Min.
13Omladinske nade - 2016 10 Hodiny 36 Min.
14International Championship of Central Serbia 2016 - OPEN A Paracin, July 7-14 11 Hodiny 38 Min.
15International Championship of Central Serbia 2016 - OPEN B Paracin, July 7-14 11 Hodiny 39 Min.
16GM turnir ,,Selimir Manojlovic ,, 13 Hodiny 2 Min.
17Omladinsko prvenstvo Beograda - 2016. OMLADINKE 13 Hodiny 35 Min.
18Open Nis 2016 C 13 Hodiny 41 Min.
19X Vidovdanski turnir Ecka 2016. 14 Hodiny 57 Min.
20Turnir za osvajanje II kategorije - SK"Stari grad"- Kragujevac 16 Hodiny 59 Min.
21Vidovdanski cuger 2016 1 Days 9 Hodiny
22VIDOVDANSKI TURNIR 2016 2 Days 11 Hodiny
23Cuger turnir Vidikovac 2 Days 12 Hodiny
24Prvenstvo SK "Sestre Stojanovic" - najstarija grupa 2 Days 12 Hodiny
25Silver Lake Open 2016 "A" 2 Days 14 Hodiny
26Silver Lake Open 2016 "B" 2 Days 14 Hodiny
27Silver lake open 2016 "C" 2 Days 14 Hodiny
28BAZA IGRACA SVIH KLUBOVA SAHOVSKOG SAVEZA SUMADIJE 2016. 2 Days 21 Hodiny
29ŠAHOVSKI SAVEZ BEOGRADA - subota 25.06.2016. u 18 h - VIDOVDANSKI CUGER 3 Days 8 Hodiny
30Prva seoska sahovska Olimpijada Sumadije 3 Days 10 Hodiny
31Vidovdanski brzopotezni turnir ŠK Kruševac 3 Days 14 Hodiny
32 3. Vidovdanski turnir Bajsa 2016 3 Days 14 Hodiny
33IX Vidovdanski turnir Kursumlija 2016 3 Days 16 Hodiny
34II Vidovdanski brzopotezni turnir 2016, mlađa grupa - DŠK "OSNOVAC", Niš 3 Days 16 Hodiny
35II Vidovdanski brzopotezni turnir 2016, starija grupa - DŠK "OSNOVAC", Niš 3 Days 16 Hodiny
36IX Vidovdanski turnir Kursumlija 2016 kadeti 3 Days 19 Hodiny
37RIO Zitiste 2016. Pojedinacno 3 Days 22 Hodiny
38RIO Zitiste 2016. Ekipno 3 Days 22 Hodiny
39Cuger Sombor 2016_JUN 4 Days 10 Hodiny
40Blic Subotica 4 Days 10 Hodiny
41Silver Lake 2016 Atomac - Bughouse 4 Days 19 Hodiny
42Kategorni turnir za osvajanje I kategorije 6 Days 13 Hodiny
43Kategorni turnir za osvajanje II kategorije 6 Days 13 Hodiny
44Silver Star 2016 - Boat Blitz 6 Days 18 Hodiny
45Бергер турнир за освајање друге категорије-ОШК Параћин 7 Days 12 Hodiny
46Sportske igre mladih - Kragujevac 2016 7 Days 18 Hodiny
47Prvenstvo Juzne Backe - 1 - 24. 06. 1970. 7 Days 18 Hodiny
48Severnobanatska sahovska liga 2016. 7 Days 21 Hodiny
49Zonska liga Srem - A grupa 8 Days 22 Hodiny
50ŠAHOVSKI SAVEZ BEOGRADA - nedelja 19.06.2016. u 13 h - 9 KOLA x 10 MIN PO IGRAČU 9 Days 13 Hodiny
Advertisement