Výber turnaja

Triedené podľa

Selected federation: Switzerland (SUI)

Flag SUI
č.TurnajPosledná aktualizácia
1Swiss Chess Open 2015 Vom 3. bis 9. August 2015 45 Minúty
2Les Diablerets Open d’été 9 Hodiny 5 Min.
3Stäfa Klubmeisterschaft 2014-2015 Gruppe B 17 Hodiny 43 Min.
4Stäfa Klubmeisterschaft 2014-2015 Gruppe A 17 Hodiny 48 Min.
54. Stein am Rhein Herbst-Fall Open 19 Hodiny 43 Min.
6TOURNOI DU LUNDI 2015 - GROUPE D 2 Days 22 Hodiny
7TOURNOI DU LUNDI 2015 - GROUPE C 2 Days 22 Hodiny
816. Offene Badener Stadtmeisterschaft 2014-15 8 Days 1 Hodiny
9SprengSchach: U12 Rapidturnier 10 Days 8 Hodiny
104 Saisons Notre Dame du Lac 2015 11 Days 9 Hodiny
114 Flims Chess Open 12 Days 6 Hodiny
12VM 2015 12 Days 7 Hodiny
13Clupopen 2015 13 Days 11 Hodiny
14TOURNOI DU LUNDI 2015 - GROUPE B 16 Days 20 Hodiny
15TOURNOI DU LUNDI 2015 - GROUPE A 16 Days 20 Hodiny
163 Adelboden Open 22 Days 3 Hodiny
171 Moesa Open 2015 22 Days 3 Hodiny
1813 Davos Holiday Chess Open 22 Days 4 Hodiny
1912. Internationales HOTEL - MEIELISALP - OPEN 26 Days 1 Hodiny
20Championnat suisse des Jeunes Filles U16 26 Days 5 Hodiny
21Championnat suisse des Jeunes Filles U12 26 Days 5 Hodiny
22Swiss Rapid Chess Masters 2015 39 Days 11 Hodiny
23Eaux-Vives les Echecs! 47 Days 7 Hodiny
2419th MITROPA Cup 1999 50 Days 8 Hodiny
2511th MITROPA Cup 1987 50 Days 9 Hodiny
264th MITROPA Cup 1979 50 Days 9 Hodiny
27SG Baden: Klubmeisterschaft / Winterturnier 2014-15 Kat. A 50 Days 11 Hodiny
28SG Baden: Klubmeisterschaft / Winterturnier 2014-15 Kat. M 51 Days 13 Hodiny
29SprengSchach Blitz GP 2015: Lukas Meier gewinnt mit 9 aus 9, 3. Damian Demiraj 52 Days 18 Hodiny
30Swiss Chess GP 2015 Der grosse Schweizer Schach GP 55 Days 3 Hodiny
31SpSch RapidGP 2015 - Lukas Meier gewinnt 2.Turnier, Ladina Müller 5. 55 Days 11 Hodiny
323 Stein am Rhein Spring Open 60 Days 6 Hodiny
33Blitzturnier Schach Club Stäfa 5.Runde 61 Days 3 Hodiny
34VM 2015 Schüler 61 Days 10 Hodiny
35SG Baden: Klubmeisterschaft / Winterturnier 2014-15 Kat. B 63 Days 23 Hodiny
3631e Open des Amateurs 2015 65 Days 12 Hodiny
3710_Ascona_Chess_Open_2015 75 Days
38Swiss Chess GP 2015 Der grosse Schweizer Schach GP 83 Days 1 Hodiny
3910. Int. Bad Ragazer Osteropen 2015 88 Days 5 Hodiny
40Spielfest Wil, Blitzturnier: 1.M.Potterat 2.A.Dönni 3.M.Sprenger 95 Days 10 Hodiny
41Spielfest Wil, Einsetzschach: Lukas Meier und Ramon Gämperli sind Meister 95 Days 10 Hodiny
42Spielfest Wil, FressSchach: 1.M.Potterat, 2.A.Breitenmoser. 3.A.Potterat 95 Days 11 Hodiny
43Stäfa CUP 2014-2015 Vorrunde 99 Days 22 Hodiny
44Meister-von-Morgen-Turnier: 1.Sina Fecker 2.Lucas Lenz 3.Stefan Strässle 109 Days 11 Hodiny
45Interscolaire 2015 1P-4P 110 Days 8 Hodiny
46Interscolaire 2015 5P-6P 110 Days 8 Hodiny
47Interscolaire Primaire 7P-8P 111 Days
48Interscolaire COPO 111 Days
49Tournoi Interscolaire Primaire Individuel 111 Days
50Open Bois-Gentil 2015 112 Days 22 Hodiny