výber federácie

Selected federation: Switzerland (SUI)

Flag SUI

Tu možno nájsť najaktuálnejšie turnaje v chronologickom poradí.

č.TurnajPosledná aktualizácia
1San Bernardino Open 2014 7 Hodiny 35 Min.
23ème Open des cavaliers fous 9 Hodiny 59 Min.
321. Engiadina Zuoz-Open 17 Hodiny 30 Min.
4SEM 2014: Hauptturnier 1 21 Hodiny 56 Min.
5SEM 2014: Hauptturnier III 21 Hodiny 57 Min.
6SEM 2014: Allgemeines Seniorenturnier 21 Hodiny 57 Min.
7SEM 2014: Herren-Titelturnier 21 Hodiny 57 Min.
8SEM 2014: Hauptturnier II 21 Hodiny 57 Min.
9SEM 2014: Seniorentitelturnier 21 Hodiny 58 Min.
1014. Burgdorfer Stadthaus-Open 1 Days 19 Hodiny
11TOURNOI DU LUNDI 2014 - GROUPE B 2 Days 8 Hodiny
12JUBILÄUMS-Schacholympiade: 5J. SprengSchach / 125J. SSB - Freitag 7.Nov.14 4 Days 4 Hodiny
13SprengSchach CM 2014 - Kat. A 5 Days 2 Hodiny
14SprengSchach CM 2014 - Kat. B 5 Days 2 Hodiny
15SprengSchach CM 2014 - Kat. C1 5 Days 2 Hodiny
16SprengSchach CM 2014 - Kat. C2 5 Days 2 Hodiny
17SprengSchach CM 2014 - Kat. D 5 Days 2 Hodiny
18SprengSchach CM 2014 - Kat. E (Startliste) 5 Days 2 Hodiny
19Clubopen 2014 5 Days 7 Hodiny
20Blitzturnier Schach Club Stäfa 1.Runde 6 Days 14 Hodiny
2110. Int. Bad Ragazer Osteropen 2015 7 Days 19 Hodiny
22TOURNOI DU LUNDI 2014 - GROUPE A 9 Days 1 Hodiny
23TOURNOI DU LUNDI 2014 - GROUPE C 9 Days 1 Hodiny
24VM 2014 13 Days 20 Hodiny
2521. - 23.Nov. in Wil: SprengSchach OPEN für alle, inkl. Quali U16 ->Startliste 14 Days 8 Hodiny
2621. - 23.Nov. in Wil: CH-Quali 2015, 1.Turnier U14 ->Startliste 14 Days 8 Hodiny
2721. - 23.Nov. in Wil: CH-Quali 2015, 1.Turnier U12 ->Startliste 14 Days 8 Hodiny
2821. - 23.Nov. in Wil: CH-Quali 2015, 1.Turnier U10 ->Startliste 14 Days 8 Hodiny
29Stäfa Klubmeisterschaft 2014-2015 Gruppe B 20 Days 19 Hodiny
30Stäfa Klubmeisterschaft 2014-2015 Gruppe A 20 Days 19 Hodiny
31SpSch Rapid Nr.5: Lukas Meier siegt, 2.Anja Breitenmoser(!!) 23 Days
32Stäfa Klubmeisterschaft 2014-2015 Gruppe B 25 Days 3 Hodiny
33Stäfa Klubmeisterschaft 2013-2014 Gruppe B 28 Days 20 Hodiny
34SpSch Rapid Nr.4: 1.Patrick Müller, 2.Benito Rusconi, 3.Timon Aegler (18 T.) 30 Days 15 Hodiny
35Swiss Chess GP 2014 32 Days 22 Hodiny
36Swiss Chess GP 2014 34 Days 4 Hodiny
37TOURNOI DU LUNDI 2014 - GROUPE D 35 Days 4 Hodiny
38Stäfa Klubmeisterschaft 2013-2014 Gruppe A 37 Days 20 Hodiny
39SprengJASS 2014: Stefan Kurz ist neuer Meister (Elo in Startliste = Punkte) 40 Days 8 Hodiny
40SpSch Blitz Nr.6: Patrick Müller siegt und ist damit direkt im GP-Final 47 Days 15 Hodiny
4131ème Open International de Genève 60 Days 3 Hodiny
4231ème Open International de Genève 64 Days 23 Hodiny
4312. Davos Open 81 Days 3 Hodiny
4412. Davos Master 81 Days 3 Hodiny
45Blitzturnier Schach Club Stäfa 5.Runde 83 Days 16 Hodiny
4615. Offene Badener Stadtmeisterschaft 2013-14 93 Days 22 Hodiny
47Arosa Turniere 2014 Hotel Altein 104 Days 3 Hodiny
48Trophée du Lignon 2014 104 Days 22 Hodiny
49Stadtmeisterschaft Aarau 2014 Kategorie A 106 Days 14 Hodiny
50Stadtmeisterschaft Aarau 2014 Kategorie M 106 Days 14 Hodiny