výběr federace    ECU Logo

Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: England (ENG)

Flag ENG
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1Bristol Spring Congress 2018 Minor 1 Hodiny 18 Min.
2Bristol Spring Congress 2018 Major 1 Hodiny 35 Min.
3Bristol Spring Congress 2018 Open 1 Hodiny 45 Min.
4Northern Junior Championship 2018 Under 7 5 Hodiny 25 Min.
5Northern Junior Championship 2018 Under 8 5 Hodiny 25 Min.
6Northern Junior Championship 2018 Under 9 5 Hodiny 26 Min.
7Northern Junior Championship 2018 Under 11 5 Hodiny 27 Min.
8OPEN Northern Junior Championship 2018 5 Hodiny 30 Min.
9Richmond Rapidplay 117 U160 Section 5 Hodiny 56 Min.
10Richmond Rapidplay 117 Open Section 6 Hodiny 1 Min.
11Richmond Rapidplay 117 U120 Section 6 Hodiny 33 Min.
123rd Maccabi Team Tournament Immanuel College Bushey Heath 6 Hodiny 49 Min.
131st Maccabi Individual Tournament Immanuel College Bushey Heath 6 Hodiny 54 Min.
14Richmond Rapidplay 117 U80 Section 7 Hodiny 22 Min.
15Warwick University Rapidplay U135 10 Hodiny 54 Min.
16Warwick University Rapidplay Open 11 Hodiny 17 Min.
17Durham County Congress Minor 2018 14 Hodiny 19 Min.
182018 BUCA Championship Blitz 23 Hodiny 11 Min.
19Durham County Congress Major 2018 1 Dny 12 Hodiny
20Northumberland County Championship Gilroy 2017-18 1 Dny 13 Hodiny
21Northumberland County Championship Sell 2017-18 1 Dny 13 Hodiny
22Northumberland County Championship Zollner 2017-18 1 Dny 13 Hodiny
23Durham County Congress Open 2018 1 Dny 13 Hodiny
24Docklands Chess - Poplar Rapid Tournament Major Tournament - Under 171 2 Dny 3 Hodiny
25Docklands Chess - Poplar Rapid Tournament Minor Tournament - Under 130 2 Dny 3 Hodiny
26Northern Junior Championship 2018 Under 12 6 Dny 9 Hodiny
27Leyland Inter 7 Dny 1 Hodiny
28Northumbria Masters 7 Dny 3 Hodiny
2958th Hampstead: Under 2200 Section - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS 7 Dny 5 Hodiny
3058th Hampstead: Under 135 Section - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS 7 Dny 6 Hodiny
3158th Hampstead: Under 1900 Section - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS 7 Dny 6 Hodiny
32Leyland Minor 7 Dny 6 Hodiny
33Leyland Major 7 Dny 6 Hodiny
342018 Midland Rapid & Blitz Open 7 Dny 8 Hodiny
352018 Midland Rapid & Blitz Under 2000 7 Dny 8 Hodiny
362018 Midland Rapid & Blitz Under 1500 7 Dny 8 Hodiny
372018 Midland Rapid & Blitz Under 1750 7 Dny 8 Hodiny
382018 Midland Rapid & Blitz Blitz 7 Dny 23 Hodiny
394th Brainstormchess FIDE BLITZ GROUP B 3m +2s per game 10 Dny 2 Hodiny
404th Brainstormchess FIDE BLITZ KNOCKOUT 3m +2s per game 10 Dny 3 Hodiny
414th Brainstormchess FIDE BLITZ GROUP D 3m +2s per game 10 Dny 3 Hodiny
424th Brainstormchess FIDE BLITZ GROUP C 3m +2s per game 10 Dny 3 Hodiny
43Northern Junior Championship 2018 Under 18 13 Dny 7 Hodiny
44Northern Junior Championship 2018 Under 16 13 Dny 7 Hodiny
45Northern Junior Championship 2018 Under 14 13 Dny 7 Hodiny
46Northern Junior Championship 2018 Under 10 13 Dny 8 Hodiny
47Northumberland County Championship Zollner 2017-18 13 Dny 13 Hodiny
48Golders Green Rapidplay: FIDE Major Under 170 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 15 Dny 3 Hodiny
49Golders Green Rapidplay: FIDE Minor Under 145 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 15 Dny 5 Hodiny
50Golders Green Rapidplay: FIDE Amateur Under 120 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 15 Dny 5 Hodiny
Advertisement