Val av turnering

Sortera efter

Vald nation: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
Nr.TurneringSenast uppdaterad
1VC Dolni Nemci 2016 - mladsi 9 Minuter
21.liga mládeže 2016-2017 - skupina B 22 Minuter
3KRÁSNODVORSKÝ TAH PĚŠCEM 2016 36 Minuter
4O mistra Opavy 2016 39 Minuter
5O Losinského Kapra 2016 40 Minuter
6Okresní přebor družstev F-M 2016/2017 44 Minuter
7OŽL 3. TURNAJ Holešov MLADŠÍ ŽÁCI 2006 a ml. 52 Minuter
8OŽL 3. TURNAJ Holešov STARŠÍ ŽÁCI 2002 a ml. 53 Minuter
9Vánoční turnaj Uhlířské Janovice_2016 1 Timmar 44 Min.
10Mikulášské šachování ZŠ Dobratice 1 Timmar 47 Min.
11Městský přebor Brno - město 1 Timmar 54 Min.
12Regina Cup - kat. III (2007 a mladší) 1 Timmar 55 Min.
13Regina Cup - kat. II (2004 až 2006) 1 Timmar 55 Min.
14Regina Cup - kat. I (2000 až 2003) 1 Timmar 55 Min.
15Vánoční turnaj mládeže turnaj Městské ligy ŠSLK 2016/2017 2 Timmar 24 Min.
16Vánoční turnaj mládeže turnaj VC LK 2016/2017, sk. C 2 Timmar 31 Min.
17Vánoční turnaj mládeže turnaj VC LK 2016/2017, sk. B 2 Timmar 34 Min.
18VC Dolni Nemci 2016 - starsi 2 Timmar 46 Min.
19Bleskovky Zdeňka Páska - 3.12.2016 - čajovna UTOPIA 3 Timmar 5 Min.
202. turnaj VC MDDM Úvaly 2016/2017 3 Timmar 27 Min.
21Praha-188. VŠFS Blitz Open (Velká cena ŠK DP Praha, 10.12.2016) EA Hotel Populus 4 Timmar 39 Min.
22SK OAZA Praha 2016 Podzim sk.A 5 Timmar 6 Min.
23SK OAZA Praha 2016 Podzim sk.B 5 Timmar 8 Min.
24ŠO Praga Praha 2016 podzim sk. KT 5 Timmar 9 Min.
25Po stopách deskových her VI. 5 Timmar 22 Min.
26TALENT CUP 2016 - turnaj C 5 Timmar 49 Min.
27TALENT CUP 2016 - turnaj A 6 Timmar 30 Min.
28Oddílový přebor NOVA Kladno - 2016/2017 6 Timmar 57 Min.
29Základní turnaj 2016/2017 17 Timmar 6 Min.
30Přebor oddílu ŠK Sokol Klatovy, OPEN A 17 Timmar 47 Min.
318.Páteční turnaj 2.12.2016 19 Timmar 27 Min.
323. doprovodný turnaj PŠL 2016/2017 20 Timmar 7 Min.
33Přebor škol Přerovska A 1-5 třída 20 Timmar 15 Min.
34Přebor škol Přerovska B 6-9 třída 20 Timmar 15 Min.
35Bleskovky Zdeňka Páska - 3.12.2016 - čajovna UTOPIA 20 Timmar 50 Min.
36Plzeňská šachová liga - 3. kvalifikační turnaj 2016/2017 21 Timmar 36 Min.
37Okresní přebor škol v šachu 2016, 6.-9.třída, Frýdek-Místek 1 Dagar
38Okresní přebor škol v šachu 2016, 1.-5.třída, Frýdek-Místek 1 Dagar 1 Timmar
39Okresní kolo přeboru škol - Česká Lípa 2016-17 1 Dagar 2 Timmar
40Přebor Jiráskova gymnázia v šachu 2016 1 Dagar 4 Timmar
41Okresní přebor středních škol v šachu 2016, Frýdek-Místek 1 Dagar 4 Timmar
42Oddílový přebor 2016/2017 Nový Bor Základní skupina A 1 Dagar 7 Timmar
43Oddílový přebor 2016/2017 Nový Bor Základní skupina B 1 Dagar 7 Timmar
44Zlínský krajský přebor 2016/2017 1 Dagar 17 Timmar
45Okresní kolo Přeboru škol 1. - 5. tříd - Lanškroun 2016 okres Ústí nad Orlicí 1 Dagar 18 Timmar
46Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2016 finále I 1 Dagar 18 Timmar
47Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2016 finále III 1 Dagar 18 Timmar
48Oddílový přebor ŠO TJ Košutka Plzeň, o.s. 2016/17 1 Dagar 19 Timmar
49Šachový žebříček Beskydské šachové školy - TOP skupina - podzim 1 Dagar 23 Timmar
50TALENT CUP 2016 - turnaj B 2 Dagar 1 Timmar
Advertisement
Advertisement