Välj nation    ECU Logo

Val av turnering

Sortera efter

Vald nation: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
Nr.TurneringSenast uppdaterad
1Krajská soutěž "A" 2016/2017 10 Minuter
2Velká cena ZŠ Josefa Gočára Hradec Králové - Kategorie 5 29 Minuter
3Velká cena ZŠ Josefa Gočára Hradec Králové - Kategorie 4 29 Minuter
4Velká cena ZŠ Josefa Gočára Hradec Králové - Kategorie 3 29 Minuter
5Velká cena ZŠ Josefa Gočára Hradec Králové - Kategorie 2 29 Minuter
6Velká cena ZŠ Josefa Gočára Hradec Králové - Kategorie 1 30 Minuter
712. Dobrovický rapid - Tereos TTD - open Grand Prix ČR 36 Minuter
8Open Liberec 2017 - otevřený turnaj v rapid šachu 17. ročník mezinárodního šachového festivalu 59 Minuter
9O Pardubickou kotvu 14. ročník 3 Timmar 8 Min.
10Otevřený přebor Hostomic 2017 13 Timmar 52 Min.
11Městský přebor Brno - město 14 Timmar 10 Min.
12Krajské kolo přeboru školních týmů - kategorie 2. stupeň ZŠ 14 Timmar 42 Min.
13Krajské kolo přeboru školních týmů - kategorie 1. stupeň ZŠ 14 Timmar 51 Min.
14Krajské kolo přeboru školních týmů - kategorie 1. stupeň ZŠ 14 Timmar 54 Min.
15Open Liberec 2017 17. ročník mezinárodního šachového festivalu 16 Timmar 55 Min.
16Okresní přebor I. třídy Vyškov 18 Timmar 19 Min.
17Open QCC České Budějovice 2017 19 Timmar 25 Min.
18Okresní přebor Olomouc 2016/17 20 Timmar 46 Min.
19tht Extraliga 2016/2017 20 Timmar 53 Min.
209. ročník zimního turnaje - Pravonín 25. 2. 2017 Soutěž rodinných dvojic 21 Timmar 38 Min.
21KP mládeže v rapid šachu ŠSPK (Amper5) turnaj starších 22 Timmar 21 Min.
22KP mládeže v rapid šachu ŠSPK (Amper5) turnaj mladších 22 Timmar 22 Min.
23Krajský přebor družstev mladších žáků 2016/17 22 Timmar 53 Min.
24PORG OPEN 56 A otevřený turnaj mládeže do 18 let 23 Timmar 27 Min.
25Tišnovská věž 23 Timmar 44 Min.
26Memoriál československých legionářů Mezinárodní turnaj mládeže v rapidšachu 23 Timmar 46 Min.
27PORG Open 56 B otevřený turnaj mládeže do 12 let 1 Dagar
28Regionální přebor žáků - Uherské Hradiště H+D9 1 Dagar
29Regionální přebor žáků - Uherské Hradiště H+D11 1 Dagar
30Regionální přebor žáků - Uherské Hradiště H+D13 1 Dagar
31Regionální přebor žáků - Uherské Hradiště H+D15 1 Dagar
32Plzeňská šachová liga 2016/2017 - doprovodný turnaj k semifinále 1 Dagar 1 Timmar
33Bakovský Rákosníček 2017 1 Dagar 1 Timmar
34Přebor Prahy 2016/17 - III. třída - skupina 33 1 Dagar 14 Timmar
35Okresní přebor pětičlenných družstev v šachu Znojmo 2016/2017 1 Dagar 16 Timmar
36Přebor oddílu ŠK Sokol Klatovy, OPEN A 1 Dagar 17 Timmar
37Přebor oddílu ŠK Sokol Klatovy, rapid A 1 Dagar 17 Timmar
38Přebor oddílu ŠK Sokol Klatovy, rapid B 1 Dagar 17 Timmar
39Plzeňská šachová liga 2016/2017, semifinále, skupina D 1 Dagar 18 Timmar
40Plzeňská šachová liga 2016/2017, semifinále, skupina C 1 Dagar 18 Timmar
41Plzeňská šachová liga 2016/2017, semifinále, skupina B 1 Dagar 18 Timmar
42Plzeňská šachová liga 2016/2017, semifinále, skupina A 1 Dagar 18 Timmar
43Přebor Prahy 2016/17 - I. třída - skupina 11 1 Dagar 19 Timmar
44Okresní přebor mládeže ve Vyškově v klasickém šachu 1 Dagar 19 Timmar
45Šachový festival mládeže Bezměrov 2017 FIDE OPEN B 1 Dagar 20 Timmar
46Šachový festival mládeže Bezměrov 2017 FIDE OPEN A U13 1 Dagar 20 Timmar
47Přebor Prahy 2016/17 - II. třída - skupina 21 1 Dagar 23 Timmar
48Přebor Prahy 2016/17 - II. třída - skupina 22 2 Dagar
49Přebor Prahy 2016/17 - I. třída - skupina 12 2 Dagar
50Přebor Prahy 2016/17 - III. třída - skupina 34 2 Dagar 1 Timmar
Advertisement