Välj nation    ECU Logo

Val av turnering

Sortera efter

Vald nation: Greece (GRE)

Flag GRE
Nr.TurneringSenast uppdaterad
1ΧΑΝΙΑ 2016 - 5ο ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ A' ΟΜΙΛΟΣ 3 Minuter
2ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΤΤΙΚΗΣ OPEN 8 12 Minuter
3ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΙΓΑΙΟΥ 2016 ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 20 Minuter
436th SOP - SMAOK under 1900 1 Timmar 3 Min.
5Προκριματικά Θεσσαλίας Νεανικού ΠρωταΘλήματος 2016 1 Timmar 19 Min.
6ΑΝΟΙΚΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1 Timmar 19 Min.
7ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΙΓΑΙΟΥ 2016 ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 1 Timmar 24 Min.
89th TRIANDRIAS INTERNATIONAL TOURNAMENT THESSALONIKI B' GROUP 1 Timmar 30 Min.
9ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΤΤΙΚΗΣ OPEN 10 2 Timmar 42 Min.
10ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΤΤΙΚΗΣ OPEN 12 2 Timmar 42 Min.
11ΑΝΟΙΧΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 2016 SPRING 2016 11 Timmar 46 Min.
1217th International Heraklion Open Blitz Tournament 13 Timmar 21 Min.
13ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ OPEN ChessSquare - 2 έως 8 Μαΐου - έπαθλα: 2.800 ευρώ! 13 Timmar 46 Min.
14ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΝΕΑΝΙΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ-ΕΥΒΟΙΑΣ 2016 Α8 14 Timmar 18 Min.
15ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ A8 14 Timmar 50 Min.
16ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΝΕΑΝΙΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ-ΕΥΒΟΙΑΣ 2016 K8-14 14 Timmar 52 Min.
17ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΝΕΑΝΙΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ-ΕΥΒΟΙΑΣ 2016 Α14 14 Timmar 54 Min.
189th TRIANDRIAS INTERNATIONAL TOURNAMENT THESSALONIKI A' GROUP 14 Timmar 54 Min.
19ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΝΕΑΝΙΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ-ΕΥΒΟΙΑΣ 2016 Α12 14 Timmar 54 Min.
20ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΝΕΑΝΙΚΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ-ΕΥΒΟΙΑΣ 2016 Α10 14 Timmar 57 Min.
2117th International Heraklion Open Group A 15 Timmar 26 Min.
22ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΤΤΙΚΗΣ OPEN 16 16 Timmar 1 Min.
23SENIOR DIVISION By A.s.o.p DIAS 16 Timmar 7 Min.
242nd International Open Chess Tournament "Eftihios Krommidakis" 2-8 May CHANIA 16 Timmar 8 Min.
25ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΤΤΙΚΗΣ OPEN 14 16 Timmar 21 Min.
26ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ A16 16 Timmar 23 Min.
27ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Κ14-Κ12 16 Timmar 24 Min.
28ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ A10 16 Timmar 25 Min.
29ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΤΤΙΚΗΣ OPEN 12 16 Timmar 25 Min.
30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Κ10 16 Timmar 28 Min.
31ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 8 16 Timmar 30 Min.
32ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 12 16 Timmar 31 Min.
33ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 16 16 Timmar 31 Min.
3417th International Heraklion Open Group B 16 Timmar 31 Min.
35ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 10 16 Timmar 31 Min.
36ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΤΤΙΚΗΣ OPEN 14 16 Timmar 32 Min.
37ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Κ8 16 Timmar 33 Min.
38ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ A14 16 Timmar 43 Min.
39ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ A12 16 Timmar 45 Min.
40ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 14 16 Timmar 55 Min.
415ο ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2016 B' ΟΜΙΛΟΣ 17 Timmar 5 Min.
42Ατομικό Πρωτάθλημα Παίδων Κορασίδων ΕΣΣΠ 2016, ΑΓΟΡΙΑ 14+16 ΕΤΩΝ 17 Timmar 25 Min.
43Ατομικό Πρωτάθλημα Παίδων Κορασίδων ΕΣΣΠ 2016, ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ 17 Timmar 26 Min.
44Ατομικό Πρωτάθλημα Παίδων Κορασίδων ΕΣΣΠ 2016, ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ 17 Timmar 30 Min.
45ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Α ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ 2016 ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 17 Timmar 36 Min.
469th TRIANDRIAS INTERNATIONAL TOURNAMENT THESSALONIKI Γ' GROUP 17 Timmar 43 Min.
47Ατομικό Πρωτάθλημα Παίδων Κορασίδων ΕΣΣΠ 2016- ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12+14+16 ΕΤΩΝ 18 Timmar 16 Min.
48EASTER RAPINT 2016 N. FILADELFEIA CHESS CLUB 18 Timmar 21 Min.
49Ατομικό Πρωτάθλημα Παίδων Κορασίδων ΕΣΣΠ 2016, ΑΓΟΡΙΑ 8 ΕΤΩΝ 19 Timmar 7 Min.
50Ατομικό Πρωτάθλημα Παίδων Κορασίδων ΕΣΣΠ 2016- ΚΟΡΙΤΣΙΑ 08+10 ΕΤΩΝ 19 Timmar 10 Min.
Advertisement
Advertisement