Välj nation    ECU Logo

Val av turnering

Sortera efter

Vald nation: Greece (GRE)

Flag GRE
Nr.TurneringSenast uppdaterad
1Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Β' Εθνικής 2015 Όμιλος Αττικής 5 Timmar 30 Min.
21ο Πρωτάθλημα Σκάκι ΑΕΙ Πειραιά Τ.Τ. 7 Timmar 1 Min.
38th Spring Open Triandria's Chess Club Thessaloniki A' Group 7 Timmar 43 Min.
48th Spring Open Triandria's Chess Club Thessaloniki B' Group 7 Timmar 43 Min.
52015 Team Championship POA ESSTH-HALK 8 Timmar 9 Min.
619ο ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ RAPID ΑΤΤΙΚΗΣ 2015 8 Timmar 32 Min.
7Rapid PS Peristeriou 8 Timmar 34 Min.
81st International open chess tournament "Eftihios Krommidakis" Chania 8 Timmar 47 Min.
91st round robin EVOIKI ES 2015 9 Timmar 9 Min.
10TEAM CHESS LEAGUE By A.s.o.p DIAS 3*3 A΄Topiko {B OMILOS} 9 Timmar 16 Min.
11TEAM CHESS LEAGUE By A.s.o.p DIAS 3*3 b΄Topiko {E OMILOS} 9 Timmar 18 Min.
12TEAM CHESS LEAGUE By A.s.o.p DIAS 3*3 b΄Topiko {Ζ OMILOS} 9 Timmar 21 Min.
138ο ΠΑΙΔΙΚΟ (-16 ΕΤΩΝ) ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Rapid ΝΙΚΑΙΑΣ A group 9 Timmar 51 Min.
142ο Οpen ΝΕΑΝΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΟ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 10 Timmar 17 Min.
1510th Patraikos_Blitz 10 Timmar 22 Min.
168ο ΠΑΙΔΙΚΟ (-16 ΕΤΩΝ) ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Rapid ΝΙΚΑΙΑΣ B group 10 Timmar 26 Min.
17Σκακιστικό τουρνουά ''ΠΡΟΤΑΣΗ 2015'' 10 Timmar 39 Min.
1814th OPEN Heraklion A'group - GP 2015 10 Timmar 46 Min.
1915th Open S.O Peristeriou 11 Timmar 3 Min.
20Ομαδικό RAPID Ακαδημιών Κεντρο-Ανατολικής Θεσσαλονίκης 12 Timmar 5 Min.
214ο ΝΕΑΝΙΚΟ ΑΝΟΙΚΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Σ.Ο.ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – Σ.Μ.Α.Ο.ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 16 12 Timmar 24 Min.
225th Balkan Rapid Festival 2015 15 Timmar 46 Min.
23ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ RAPID ΣΑΧ 17 Timmar 25 Min.
24Παιδικό Τουρνουά Γρήγορου Σκακιού ΣΟ Χαλανδρίου 17 Timmar 47 Min.
25Παιδικό Τουρνουά Γρήγορου Σκακιού ΣΟ Χαλανδρίου 17 Timmar 47 Min.
2616o Atomiko Protathlima KD Makedonias 2015 Open Atomiko Protathlima (Men) 17 Timmar 50 Min.
2716o Atomiko Protathlima KD Makedonias 2015 Atomiko Protathlima Neon (U16 - U14) 18 Timmar
2816o Atomiko Protathlima KD Makedonias 2015 Atomiko Protathlima Paidon (U12 - U10 - U08) 18 Timmar 14 Min.
29Rapid PS Peristeriou 18 Timmar 25 Min.
3016o Atomiko Protathlima KD Makedonias 2015 Atomiko Protathlima Gynaikon (Women - U16 - U14) 18 Timmar 56 Min.
3116o Atomiko Protathlima KD Makedonias 2015 Atomiko Protathlima Korasidon (U12 - U10 - U08) 19 Timmar 40 Min.
32ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥ ΧΡΟΝΟΥ GRAND-PRIX "ΠΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ" - 1/4 έως 13/5 22 Timmar 20 Min.
332015 Team Championshiop Local category ESSTH-HALK 1 Dagar 8 Timmar
348ο ΠΑΙΔΙΚΟ (-16 ΕΤΩΝ) ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Rapid ΝΙΚΑΙΑΣ 1 Dagar 9 Timmar
35ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 31/1/2015 A Group 1 Dagar 9 Timmar
363ο Ανοιχτό τουρνουά Άνω Λιοσίων 2015 1 Dagar 9 Timmar
37 3rd Attica Team Blitz championship 2015 1 Dagar 9 Timmar
38ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 31/1/2015 B Group 1 Dagar 10 Timmar
391o ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΧΑΝΚ 1 Dagar 10 Timmar
4011ο ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ - ΓΥΜΝΑΣΙΑ-ΛΥΚΕΙΑ 2 Dagar 5 Timmar
4111ο ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ - Δ' ΔΗΜ-Ε' ΔΗΜ-ΣΤ' ΔΗΜ 2 Dagar 5 Timmar
4211ο ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ - Α' ΔΗΜ-Β' ΔΗΜ-Γ' ΔΗΜ 2 Dagar 5 Timmar
4327ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ - ΝΗΠΙΑ 2 Dagar 6 Timmar
44TEAM CHESS LEAGUE By A.s.o.p DIAS 3*3 b΄Topiko {Δ OMILOS} 2 Dagar 7 Timmar
45TEAM CHESS LEAGUE By A.s.o.p DIAS 3*3 b΄Topiko {Γ OMILOS} 2 Dagar 7 Timmar
4630th SOP-SMAOK under 1900 2 Dagar 8 Timmar
4727ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ - ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 2 Dagar 9 Timmar
4827ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ - Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 2 Dagar 9 Timmar
4927ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ - ΛΥΚΕΙΑ 2 Dagar 9 Timmar
507ο Τουρνουά της Παρασκευής 2 Dagar 9 Timmar
Advertisement