Val av turnering

Sortera efter

Vald nation: Hungary (HUN)

Flag HUN
Nr.TurneringSenast uppdaterad
1I. Erdélyi Rudolf Rapid Emlékverseny 4 Timmar 2 Min.
2I. Erdélyi Rudolf Rapid Emlékverseny U14 csoport 4 Timmar 6 Min.
3Májusi Lila Futó-Hóbagoly Kupa 5 Timmar 33 Min.
4Mizse Cup 2016 U 2200 6 Timmar 51 Min.
5Mizse Cup 2016 U 1600 7 Timmar 20 Min.
6SÁG HEGY KUPA - A csoport IX. Szobi Tibor emlékverseny 7 Timmar 25 Min.
7Mizse Kupa 2016 Amator 7 Timmar 42 Min.
8II. Szobi Tibor hagyományos snell Sakkverseny 12 Timmar 19 Min.
9XLVII. Szimultán Kupa A-csoport 13 Timmar 36 Min.
10Nemzeti Csapatbajnokság II. osztály Breyer Gyula-csoport 13 Timmar 47 Min.
11XLVII. Szimultán Kupa C-csoport 1 Dagar 6 Timmar
12XLVII. Szimultán Kupa B-csoport 1 Dagar 6 Timmar
13Vokany Amator 1 Dagar 10 Timmar
14III. Vokanyi Sakkverseny 1 Dagar 10 Timmar
15II. Apáczai Open A csoport 1 Dagar 14 Timmar
16II. Apáczai Open B csoport 1 Dagar 14 Timmar
17Maroczy Rapid 8th Round 2 Dagar 3 Timmar
18Celldömölk Open A csoport 2 Dagar 12 Timmar
19Celldömölk Open B csoport 2 Dagar 12 Timmar
2034 Balaton Nemzetközi Sakkfesztivál Balatonlelle OPEN 3 Dagar 13 Timmar
21I. Pátyi Pincenapok Sakk Kupa Fide U2200 4 Dagar 13 Timmar
2234 Balaton International Chess Festival GM 4 Dagar 15 Timmar
232. XIII.ker Senior 5 Dagar 5 Timmar
24Umbrella Schnell Cup 2016 6 Dagar 3 Timmar
25HUN Team League Csongrad Region R8–9 6 Dagar 10 Timmar
26XXXV. Zalakaros Chess Festival HUN Open Ch. 2016 6 Dagar 13 Timmar
27Zalakaros Chess Festival Open B over 1800 6 Dagar 14 Timmar
28HUN Team League Pest Region Super Div. Szalkai R8-R9 7 Dagar 3 Timmar
29Encs Cup Szepesi Laszlo Memorial 2016 7 Dagar 4 Timmar
3034 Balaton International Chess Festival IM 7 Dagar 4 Timmar
31Chess in the City 2016 I. Szikszo Open, Group "B" 7 Dagar 4 Timmar
32Chess in the City 2016 I. Szikszo Open 7 Dagar 4 Timmar
33HUN Team League Pest Region 1st Div. Hoschek R8-R9 7 Dagar 5 Timmar
34Baranya megyei I. osztályú csapatbajnokság 2015/16 7 Dagar 7 Timmar
353rd QWIZDA Open U1900 7 Dagar 9 Timmar
36Sakk Csapat Diákolimpiai Döntő alsós fiúk 7 Dagar 11 Timmar
37Sakk Csapat Diákolimpiai Döntő alsós lányok 7 Dagar 12 Timmar
38Sakk Csapat Diákolimpiai Döntő felsős fiúk 7 Dagar 12 Timmar
39Sakk Csapat Diákolimpiai Döntő középiskolás fiúk 7 Dagar 13 Timmar
40Sakk Csapat Diákolimpiai Döntő középiskolás lányok 7 Dagar 13 Timmar
41Sakk Csapat Diákolimpiai Döntő felsős lányok 7 Dagar 13 Timmar
42I. Pátyi Pincenapok Sakk Kupa Fide U1600 9 Dagar 7 Timmar
43V. Hagymatikum Kupa for U2150 9 Dagar 16 Timmar
44Csongrád Megyei Amatőr CsB 2015–16. 11 Dagar 15 Timmar
45HUN Team League Budapest Szen R 11 12 Dagar 6 Timmar
46HUN Team League Budapest Bilek R 11 12 Dagar 6 Timmar
47Zalakaros Chess Festival Open C under 1800 12 Dagar 13 Timmar
48V. Hagymatikum Kupa 2016 12 Dagar 20 Timmar
49HUN Team League Pest Region 1/A Div. Herczeg R8-R9 13 Dagar 11 Timmar
50Nemzeti Csapatbajnokság II. osztály Breyer Gyula-csoport 13 Dagar 17 Timmar
Advertisement