Välj nation    ECU Logo

Val av turnering

Sortera efter

Vald nation: Hungary (HUN)

Flag HUN
Nr.TurneringSenast uppdaterad
1Fejér Megyei Csapatbajnokság I. osztály 2016-2017.év 5 Timmar 30 Min.
2XXVII. Batya Kupa 2017 gyerek csoport 5 Timmar 43 Min.
3Budapest Spring Festival Group B U2200 Budapest, Balna (Main Hall) IX.Fovam Ter 11-12. 7 Timmar 11 Min.
4Budapest Spring Festival 2017 Budapest, Balna (Main Hall) IX.Fovam Ter 11-12. 7 Timmar 13 Min.
5HUN Team League Pest Herczeg R6-R7 15 Timmar 11 Min.
6Budapest Spring Festival Group C U1800 Budapest, Balna (Main Hall) IX.Fovam Ter 11-12. 16 Timmar 1 Min.
7Soltvadkert Chess Days U2200 (A) 17 Timmar 43 Min.
8Soltvadkert Chess Days U1600 (B) 17 Timmar 44 Min.
9Soltvadkerti Sakknapok Amator (C) 17 Timmar 47 Min.
10Csongrád Megyei Diákolimpia felsős fiúk 2016–17 19 Timmar 18 Min.
11Csongrád megyei alsós fiúk csapat diákolimpia 2016–2017 1 Dagar 5 Timmar
12 Wolf Gyorgy Memorial B U2000 Berekfürdő 2 Dagar 7 Timmar
133rd Wolf Gyorgy Memorial Berekfürdő 2 Dagar 7 Timmar
14Veszprém Megyei Diák Olimpia Enyéni Bajnoksága Ajka, 2017. február 25. ÉN 5lány 2 Dagar 7 Timmar
15Veszprém Megyei Diák Olimpia Enyéni Bajnoksága Ajka, 2017. február 25. ÉN 5fiú 2 Dagar 7 Timmar
16Veszprém Megyei Diák Olimpia Enyéni Bajnoksága Ajka, 2017. február 25. ÉN 4lány 2 Dagar 7 Timmar
17Veszprém Megyei Diák Olimpia Enyéni Bajnoksága Ajka, 2017. február 25. ÉN 4fiú 2 Dagar 7 Timmar
18Veszprém Megyei Diák Olimpia Enyéni Bajnoksága Ajka, 2017. február 25. ÉN 3lány 2 Dagar 7 Timmar
19Veszprém Megyei Diák Olimpia Enyéni Bajnoksága Ajka, 2017. február 25. ÉN 3fiú 2 Dagar 7 Timmar
20Veszprém Megyei Diák Olimpia Enyéni Bajnoksága Ajka, 2017. február 25. ÉN 2lány 2 Dagar 7 Timmar
21Veszprém Megyei Diák Olimpia Enyéni Bajnoksága Ajka, 2017. február 25. ÉN 2fiú 2 Dagar 8 Timmar
22Veszprém Megyei Diák Olimpia Enyéni Bajnoksága Ajka, 2017. február 25. ÉN 1lány 2 Dagar 8 Timmar
23Budapesti csapat Diákolimpia fiú III-IV. 2 Dagar 8 Timmar
24Veszprém Megyei Diák Olimpia Enyéni Bajnoksága Ajka, 2017. február 25. ÉN 1fiú 2 Dagar 8 Timmar
25Veszprém Megyei Diák Olimpia Enyéni Bajnoksága Ajka, 2017. február 25. É 6lány 2 Dagar 8 Timmar
26Veszprém Megyei Diák Olimpia Enyéni Bajnoksága Ajka, 2017. február 25. É 6fiú 2 Dagar 8 Timmar
27Veszprém Megyei Diák Olimpia Enyéni Bajnoksága Ajka, 2017. február 25. É 5fiú 2 Dagar 8 Timmar
28Veszprém Megyei Diák Olimpia Enyéni Bajnoksága Ajka, 2017. február 25. É 4lány 2 Dagar 8 Timmar
29Veszprém Megyei Diák Olimpia Enyéni Bajnoksága Ajka, 2017. február 25. É 4fiú 2 Dagar 8 Timmar
30Veszprém Megyei Diák Olimpia Enyéni Bajnoksága Ajka, 2017. február 25. É 3lány 2 Dagar 8 Timmar
31Veszprém Megyei Diák Olimpia Enyéni Bajnoksága Ajka, 2017. február 25. É 3fiú 2 Dagar 8 Timmar
32Veszprém Megyei Diák Olimpia Enyéni Bajnoksága Ajka, 2017. február 25. É 2lány 2 Dagar 8 Timmar
33Veszprém Megyei Diák Olimpia Enyéni Bajnoksága Ajka, 2017. február 25. É 2fiú 2 Dagar 8 Timmar
34Veszprém Megyei Diák Olimpia Enyéni Bajnoksága Ajka, 2017. február 25. É 1fiú 2 Dagar 8 Timmar
35Budapesti csapat Diákolimpia fiú I-II. 2 Dagar 9 Timmar
36Budapesti csapat Diákolimpia fiú V-VI. 2 Dagar 9 Timmar
37Budapesti csapat Diákolimpia lány I-II. 2 Dagar 9 Timmar
38LIV. Szimultán Kupa B-csoport 2 Dagar 9 Timmar
39LIV. Szimultán Kupa A-csoport 2 Dagar 9 Timmar
40Budapesti csapat Diákolimpia lány III-IV. 2 Dagar 10 Timmar
41Budapesti csapat Diákolimpia lány V-VI. 2 Dagar 10 Timmar
42Csongrád Megyei Diákolimpia felsős lányok 2016–17 2 Dagar 11 Timmar
43KEM Csapat Diákolimpia AF 2016/2017 2 Dagar 11 Timmar
44KEM Csapat Diákolimpia FF 2016/2017 2 Dagar 11 Timmar
45Csongrád Megyei Diákolimpia alsós lányok 2016–17 2 Dagar 11 Timmar
46KEM Csapat Diákolimpia AL 2016/2017 2 Dagar 12 Timmar
47KEM Csapat Diákolimpia FL 2016/2017 2 Dagar 12 Timmar
48KEM Csapat Diákolimpia KF 2016/2017 2 Dagar 12 Timmar
49Csongrád Megyei Diákolimpia középiskolás lányok 2016–17 2 Dagar 17 Timmar
50Maroczy Rapid 6th Round 3 Dagar 3 Timmar
Advertisement