Välj nation    ECU Logo

Val av turnering

Sortera efter

Vald nation: Slovakia (SVK)

Flag SVK
Nr.TurneringSenast uppdaterad
1ŠACHOVÁ LIGA TURČIANSKYCH ŠKÔL 2015/2016 LIGA DRUŽSTIEV ZŠ, SŠ A CVČ REGIÓNU TURCA V ZRÝCHLENOM ŠACHU 16 Minuter
2Turnaj začiatočníkov 11. maj 2016 19 Minuter
3FIDE OPEN Nové Zámky/Pohár primátora mesta/ 2 Timmar 26 Min.
4GPX HURBANKA DEŤOM GPX turnaj organizovaný na ZŠ s MŠ Hurbanova Martin 3 Timmar
5ZŠ Kúpeľná Prešov Otvorené majstrovstvo školy 11 Timmar 44 Min.
6OPEN Slovan 2016, 30.4.-7.5.2016 11 Timmar 54 Min.
710.Memoriál Richarda Rétiho - Richard Reti Memorial 12 Timmar 24 Min.
8V4 OPEN Stiavnica 2016 - SVKch 13 Timmar 7 Min.
9Otvorene majstrovstva ZS sv.Don Bosca 2015-16 14 Timmar 14 Min.
104. ročník turnaja Rytiera Johanesa, Hanušovce 07.05.2016, OPEN 16 Timmar
114. ročník turnaja Rytiera Johanesa, Hanušovce 07.05.2015, GPX 16 Timmar 1 Min.
12Majstrovstvá SR amatérov 2016 17 Timmar 46 Min.
13OPEN Tatry 2016, Štrbské Pleso 24.9.-1.10.2016 19 Timmar 31 Min.
14Open Bátka 2016 22 Timmar 58 Min.
15Dorastenecka liga 2016 FINALE 23 Timmar 43 Min.
16GPX HURBANKA DEŤOM GPX turnaj organizovaný na ZŠ s MŠ Hurbanova Martin 1 Dagar 1 Timmar
17FIDE OPEN ORAVICE 2016 1 Dagar 1 Timmar
18FIDE OPEN BYTCA 2016 1 Dagar 1 Timmar
19Turnaj 4clennych druzstiev 17. rocnik - Memorial Gusta Bielika Povazske Podhradie 2016 1 Dagar 12 Timmar
20European amateur chess championship SLOVAKIA 2016 1 Dagar 14 Timmar
219.ročník Memoriálu Štefana Gurschinga v rapid šachu 1 Dagar 15 Timmar
224. ročník Májová patnástka Smižany 1 Dagar 18 Timmar
23Bleskovy turnaj dvojic ORAVICE 2 Dagar
24Sústredenie s GM Robertom Cvekom Téma – „Plány v otvorení II.“ 2 Dagar 9 Timmar
25Cena starostu obce Osuské Turnaj B 2 Dagar 9 Timmar
26Mestská liga Cassovia 2015-2016 Blicák 2 Dagar 10 Timmar
27M SR seniorov "B" 2016, Tatranské Matliare 5.-12.6.2016 2 Dagar 11 Timmar
28M SR seniorov "A" 2016, Tatranské Matliare 5.-12.6.2016 2 Dagar 11 Timmar
29Mestská liga Cassovia 2015-2016 2 Dagar 15 Timmar
30Ziacka liga v sachu Kosice 15.rocník 6.turnaj 30.4.2016 2 Dagar 18 Timmar
31Spišská Nová Ves LMS 2 Dagar 19 Timmar
32Liga mládeže Spiša 2015/2016 - 6. kolo Spišská Nová Ves 2 Dagar 19 Timmar
33Memoriál Alfréda Rochlitza B - turnaj 2 Dagar 20 Timmar
34Memoriál Alfréda Rochlitza A - turnaj 2 Dagar 20 Timmar
35GPX Zakamenne 2016 2 Dagar 21 Timmar
36Memoriál Odricha Kycla 2 .rocnik 3 Dagar 1 Timmar
37O Putovný pohár starostu Dúbravky – 5. Ročník 3 Dagar 13 Timmar
38Polročné turnaje štvoričiek - skupina F 3 Dagar 14 Timmar
398. Open Air Šachmat Cup - Swiss Re Unihry 2016 4 Dagar 13 Timmar
40GPX HURBANKA DEŤOM GPX turnaj organizovaný na ZŠ s MŠ Hurbanova Martin 4 Dagar 20 Timmar
41Memoriál dr. Nemca 2016, Bratislava 14.5.2016 4 Dagar 20 Timmar
42Open Prievidza 2016 5 Dagar
43GPX HURBANKA DEŤOM GPX turnaj organizovaný na ZŠ s MŠ Hurbanova Martin 5 Dagar 11 Timmar
44HURBANKA DEŤOM GPX turnaj organizovaný na ZŠ s MŠ Hurbanova Martin 5 Dagar 11 Timmar
45I. ročník šachového turnaja RAPID TOPĽA Bardejov 5 Dagar 16 Timmar
46Sachova ECo-C Extraliga 2015/2016 5 Dagar 17 Timmar
47Cena starostu obce Osuské GPX 5 Dagar 22 Timmar
48Sustredenie s GM Janom Markosom 6 Dagar 12 Timmar
494.Liga D23 2015/16 6 Dagar 12 Timmar
50Žiacka okresná liga Snina 7_kolo 2015_2016 6 Dagar 13 Timmar
Advertisement
Advertisement