Federasyon secimi    ECU Logo

Turnuvasecimi

gore dizilim

Seçilen federasyon: Armenia (ARM)

Flag ARM
No.TurnuvaSon güncelleme
1ԱՐԱԳ ՇԱԽՄԱՏ- ԱՎԱՆ 13 Saat 39 Dk.
2 < Ձմեռ 2017 > արագ շախմատի առաջնություն Կիսաեզրափակիչ Մալաթիա 14 Saat 13 Dk.
3<Ձմեռ 2017> արագ շախմատ Եզրափակիչ Մալաթիա 14 Saat 29 Dk.
4Դպրոցի առաջնություն,կիսաեզրափակիչ-Նոր Նորք 15 Saat 46 Dk.
5Raiting Tournament Hrazdan 2017 15 Saat 54 Dk.
61 Razryad Hrazdan school 2017 16 Saat 53 Dk.
74-րդ կարգ Աջափնյակ/1-ին խումբ/16:00/ 18 Saat 17 Dk.
8Վարդենիկի Շախմատի Դպրոցի 4-րդ կարգի մրցաշար 2017 դեկտեմբեր 18 Saat 32 Dk.
9Լոռու մարզի վետերան շախմատիստների 2017 թ. եզրափակիչ մրցաշար 1 Gun 9 Saat
101st Category Tournament /Ch.H. 1 Gun 11 Saat
11ՀՀ Շիրակի մարզի 2018թ.-ի առաջնության կիսաեզրափակիչ 1 Gun 11 Saat
123րդ կարգի մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյան - 16:00 1 Gun 12 Saat
13<<Շախմատի ակադեմիայի գավաթ>> արագ շախմատ V փուլ 1 Gun 12 Saat
14Ավանի IV կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ 1 Gun 16 Saat
15Ավանի IV կարգի որակավորման մրցաշար/Ա խումբ 1 Gun 16 Saat
164-րդ կարգ Աջափնյակ/2-րդ խումբ/17:30/ 1 Gun 16 Saat
17 Դավթաշենի շախմատի դպրոց. Ամանօրյա արագ շախմատի մրցաշար 1 Gun 17 Saat
18 Դավթաշենի շախմատի դպրոց 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 1 Gun 18 Saat
194-րդ Կարգի որակավորման մրցաշար ք.Վեդի 1 Gun 18 Saat
20T. Petrosyan Chess House Final 2 Gun 11 Saat
21Loru marzi 1/4 ezrapakich 2 Gun 13 Saat
224-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. ՆԱՐՎԱ շախմատի դպրոց 3 Gun 9 Saat
23CHESS SCHOOL AFTER H.GASPARYAN 57th CHAMPIONSHIP 3 Gun 11 Saat
244-րդ կարգ Աջափնյակ/2-րդ խումբ/17:30/ 6 Gun 16 Saat
25Հայաստանի վետերանների արագ շախմատ 65+ 6 Gun 17 Saat
26Հայաստանի վետերանների արագ շախմատ (50-65) 6 Gun 17 Saat
272-րդ կարգ .Աջափնյակ 25.11.2017 7 Gun 16 Saat
282nd Category Tournament/Ch.H. 9 Gun 11 Saat
29Tsaghkadzor Open 2017 - A 9 Gun 13 Saat
30Tsaghkadzor Open 2017 - B 9 Gun 15 Saat
31«64» շախմատի դպրոցի IV կարգի որակավորման մրցաշար 10 Gun 11 Saat
322-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 10 Gun 19 Saat
331-ին կարգի որակավորման մրցաշար - Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 10 Gun 19 Saat
343-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն 11 Gun 11 Saat
354-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Քանաքեռ-Զեյթուն/Բ խումբ-16:30 12 Gun 12 Saat
364-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Քանաքեռ-Զեյթուն/Ա խումբ-15:00 12 Gun 14 Saat
37Դպրոցականների օլիմպիադայի 2-րդ փուլ- Էջմիածին 14 Gun 10 Saat
38 Դավթաշենի շախմատի դպրոց Խառը մրցաշար 16 Gun 11 Saat
39CLASSIFICATION FOR I CATEGORY 17 Gun 12 Saat
40A.Anastasyan Memorial - blitz 18 Gun 13 Saat
41 ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Բ խումբ 17:30 19 Gun 8 Saat
42ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ Ա խումբ 16:30 19 Gun 8 Saat
43Արաբկիրի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 19 Gun 12 Saat
44Որակավորման մրցաշար III կարգի համար:Նուբարաշենի շախմատի դպրոց 20 Gun 16 Saat
45Դպրոցականների օլիմպիադայի 2-րդ փուլ- Բաղրամյան 20 Gun 17 Saat
46T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 21 Gun 13 Saat
47Ընկերական մրցախաղ՝ Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց 22 Gun 7 Saat
48Շիրակի մարզի 1/4 առաջնություն 22 Gun 13 Saat
494-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիրի շախմատի դպրոց 22 Gun 14 Saat
50Երևանի շախմատի դպրոցների թիմային առաջնություն 23 Gun 9 Saat
Advertisement