Turnuvasecimi

gore dizilim

Seçilen federasyon: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.TurnuvaSon güncelleme
1Hamlet Rzayev MT - (Sumqayit) 1 Saat 48 Dk.
2Babək rayon daxili seçmə yarışı 3 Saat 24 Dk.
3"TƏHSİL" RİM Şahmat məktəblərinin komanda birinciliyi II zona Quba, 14-22 fevral 2017-ci il 10 Saat 42 Dk.
4Baku N2 School Weekend RAPID Tournamnet 19 February 2017 2 Gun 2 Saat
5"Təhsil"RİM - Şahmat Məktəbləri Komandalarının Respublika birinciliyi - IV Zona Gəncə 2 Gun 3 Saat
6"Təhsil" RİM-Şahmat Məktəbləri Komandalarının Respublika birinciliyi - III Zona Balakən 2 Gun 7 Saat
7Tempo 18-02-2017 RSK 3 Gun
8Təhsil RİM, Şahmat Məktəblərinin Komanda zona birinciliyi.VI zona-Ucar 3 Gun 1 Saat
9"Təhsil" RİM - Şahmat Məktəbləri Komandalarının Respublika birinciliyi - V Zona - Lənkəran 3 Gun 6 Saat
10Azerbaijan Women's Championship 4 Gun 1 Saat
11Təhsil RİM, Şahmat Məktəblərinin Komanda zona birinciliyi.VI zona-Ucar 4 Gun 3 Saat
12Təhsil RİM, Şahmat Məktəbi Komandalarının zona birinciliyi.V zona-Ucar 4 Gun 6 Saat
13Minkənd (Laçın) orta məktəbinin birinciliyi (13 yaşa kimi) 4 Gun 22 Saat
14Təhsil RİM, Şahmat Məktəbi Komandalarının zona birinciliyi.V zona-Ucar 5 Gun 3 Saat
15 1N=li IOEUGDIM Azerbaycan "Gencler Gunu"-ne hesr olunmush Beynelxalq Reyting Turniri 5 Gun 8 Saat
16Təhsil RİM,Komandalar arasında Şahmat Məktəblərinin zona birinciliyi.V zona-Ucar 6 Gun 1 Saat
17Baki seheri 1№-li IOEUGSDIM-nin Xocali Faciesine hesr olunmus tesnifat turniri. IV,III,II dereceler 7 Gun 4 Saat
18 1N=li mektebinde "Gencler Gunu" ne hesr olunmush Rapid Reyting Turniri 9 Gun 3 Saat
19Tempo Gəncə (A qrupu) 9 Gun 5 Saat
20Tempo Gəncə (B qrupu) 9 Gun 5 Saat
21Tempo Gəncə (C qrupu) 9 Gun 5 Saat
22Ucar Blits Turniri 11.02.2017 9 Gun 7 Saat
23Ənənəvi şənbə tempoturniri-Sumqayıt 10 Gun 1 Saat
24 1Nli mektebinde "Gencler Gunu"ne hesr olunmush Reyting Blits,Rapid turniri. 11-12.02.17 10 Gun 5 Saat
25Baku 2 school Sports Day Rating torunament U18 04-12 mart 2017 10 Gun 6 Saat
26Suraxani Gənclər evinin nəznində Şaxmat klubunda II Dərəcə qiş turniri 16 Gun 1 Saat
278 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi. 1/2 final 16 Gun 6 Saat
28TEMPO 04-02-2017 RSK 16 Gun 23 Saat
29Suraxani Gənclər evinin nəznində Şaxmat klubunda III Dərəcə qiş turniri 17 Gun 1 Saat
30Suraxani Gənclər evinin nəznində Şaxmat klubunda Gənclər qununə həsr olunmuş IV dərəcə turniri 17 Gun 1 Saat
31 Ənənəvi şənbə tempoturniri-Sumqayıt 17 Gun 1 Saat
32Tempo turnir A qrupu (Gəncə) 17 Gun 2 Saat
33Tempo turnir B qrupu (Gəncə) 17 Gun 2 Saat
34Tempo turnir C qrupu (Gəncə) 17 Gun 2 Saat
35Ucar Blits Turniri.04.02.2017 17 Gun 3 Saat
36AHITA shahmat klubu U16 Ratinq Tournament (klassik), 26.01-01.02.2017, Baku 19 Gun 22 Saat
37Gənclər Gününə həsr olunmuş II dərəcə uğrunda təsnifat yarışı-Sumqayıt 21 Gun 1 Saat
38Gənclər Gününə həsr olunmuş III dərəcə uğrunda təsnifat yarışı-Sumqayıt 21 Gun 1 Saat
39Gənclər Gününə həsr olunmuş IV dərəcə uğrunda təsnifat yarışı-Sumqayıt 21 Gun 1 Saat
4010 Yaşadək oğlanlar arasında Bakı Şəhər birinciliyinə seçim yarışı (yarımfinal) 23-31 Yanvar 2017 21 Gun 3 Saat
41Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası I Dərəcə uğrunda turnir 23 - 31 Yanvar 2017 21 Gun 3 Saat
42HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 21 Gun 3 Saat
43HİRŞDK: III dərəcə (16 yaşadək) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 21 Gun 5 Saat
44HİRŞDK: III dərəcə (9 yaşadək) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 21 Gun 5 Saat
45HİRŞDK: IV dərəcə (12 yaşadək) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 21 Gun 5 Saat
46HİRŞDK: IV dərəcə (8 yaşadək) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 21 Gun 5 Saat
47HİRŞDK: sınaq yarışı (8 yaşadək) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 21 Gun 5 Saat
482 dərəcə turniri Bahruz 21 Gun 5 Saat
493 dərəcə turniri 2007 və böyüklər Bahruz 21 Gun 5 Saat
503 dərəcə turniri 2008-ci il və kiçiklər Bahruz 21 Gun 6 Saat
Advertisement