Turnuvasecimi

gore dizilim

Seçilen federasyon: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.TurnuvaSon güncelleme
1AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) 4 Saat 7 Dk.
2 1 dərəcə Turniri 16-24.01.18--4№li İOEUGİŞM 7 Saat 56 Dk.
3Azerbaijan Chess Championship 2018-Men 8 Saat 10 Dk.
4HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək-2002-ci il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 9 Saat 8 Dk.
5HİRŞDK: III dərəcə (16 yaşadək-2002-ci il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 9 Saat 8 Dk.
6HİRŞDK: III dərəcə (9 yaşadək-2009-cu il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 9 Saat 8 Dk.
7HİRŞDK: IV dərəcə (12 yaşadək-2006-cı il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 9 Saat 8 Dk.
8HİRŞDK: IV dərəcə (8 yaşadək-2010-cu il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 9 Saat 8 Dk.
9HİRŞDK: sınaq yarışı (8 yaşadək-2010-cu il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 9 Saat 8 Dk.
10Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 4-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018 saat 11:00) 9 Saat 44 Dk.
11Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 3-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018) 9 Saat 44 Dk.
12Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 2-ci dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018) 9 Saat 44 Dk.
13Bakı 4 №-li İOEUGİŞM 02 fevral Gənclər gününə həsr olmuş təsnifat turniri-sınaq yarışı 7 yaşadək (2011-ci il və kiçik) 26-30.01.2018 10 Saat 15 Dk.
14Bakı 4 №-li İOEUGİŞM 02 fevral Gənclər gününə həsr olmuş təsnifat turniri-4 dərəcə.26-30.01.2018 10 Saat 15 Dk.
15Bakı 4 №-li İOEUGİŞM 02 fevral Gənclər gününə həsr olmuş təsnifat turniri-3 dərəcə.27-31.01.2018 10 Saat 16 Dk.
16Bakı 4 №-li İOEUGİŞM 02 fevral Gənclər gününə həsr olmuş təsnifat turniri-2 dərəcə.25-31.01.2018 10 Saat 16 Dk.
173 nömrəli RİOEUGİŞM - II dərəcə uğrunda təsnifat turniri (Nərimanov filialı) 22.01.2018 11 Saat 7 Dk.
18Azərbaycan Respublikası Fövqəladə Hallar Nazirliyinin Şahmat üzrə çempionatı, 22-26 yanvar 2018, Bakı şəhəri 14 Saat 4 Dk.
1927-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 4 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 16 Saat 4 Dk.
2027-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 3 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 16 Saat 5 Dk.
2127-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 2 ci dərəcə üzrə təsnifat turniri 16 Saat 5 Dk.
22AĞ TOP Şahmat Klubu -- Təsnifat turniri -- IV DƏRƏCƏ 26-30 yanvar 2018 16 Saat 28 Dk.
23AĞ TOP Şahmat Klubu -- Təsnifat turniri -- III DƏRƏCƏ 26-30 yanvar 2018 16 Saat 29 Dk.
24Elfim Günəşli "İlk 10 yerə mükafat" II derece "İlk 10 yerə mükafat" 16 Saat 48 Dk.
25Elfim Günəşli filialı "İlk 10 yerə mükafat" III dərəcə "İlk 10 yerə mükafat" 16 Saat 49 Dk.
26Elfim Günəşli "İlk 10 yerə mükafat" IV dərəcə yarışı 16 Saat 55 Dk.
27Elfim Günəşli "İlk 10 yerə mükafat" sınaq yarışı 16 Saat 59 Dk.
28" Tempo Turnir" -Bakı 4 №-li İOEUGİŞM (Nəsimi məktəbi) 21.01.18 (15:00) 2 Gun 9 Saat
29Elfim Nərimanov filialı IV dərəcə turniri "ilk 10 yerə mükafat" 2 Gun 16 Saat
30Elfim Nərimanov filialı III dərəcə turniri "İlk 10 yerə mükafat" 2 Gun 16 Saat
31Elfim Nərimanov filiali II derece turniri "İlk 10 yerə mükafat" 2 Gun 17 Saat
32TEMPO 20-01-2018 RSK 3 Gun 7 Saat
33CHESSLAND IV dərəcə təsnifat turniri 27-31.01.2018 3 Gun 10 Saat
343 nömrəli RİOEUGİŞM II dərəcə uğrunda təsnifat turniri (Nərimanov filialı) 22.01.2018 7 Gun 12 Saat
35 1 dərəcə Turniri 16-24.01.2018--4№li İOEUGİŞM(Nəsimi məktəbi) 8 Gun 8 Saat
363 nömrəli RİOEUGİŞM III dərəcə uğrunda təsnifat turniri (Nərimanov filialı ) 26.01.2018 8 Gun 13 Saat
37"20 Yanvar Şəhidlərinin xatirəsi"nə həsr olunmuş Blits turniri Dərəcəsizlər arasında 9 Gun 10 Saat
38 4№li İOEUGİŞM "Tempo Turnir" 9 Gun 12 Saat
39Blits turnir 4№li İOEUGİŞM (Nəsimi məktəbi).14.01.18 10 Gun 6 Saat
40TEMPO 13-01-2018 RSK 10 Gun 7 Saat
41HƏR ŞƏNBƏ TEMPOTURNİR- SUMQAYIT 10 Gun 9 Saat
42Ucar Qışı Blits Turnir. 10 Gun 10 Saat
43Fuad Jafarov memorial-rapid 6 january 2018 11 Gun 7 Saat
44Fuad Jafarov memorial-U10 3-9 january 2018 11 Gun 9 Saat
45Fuad Jafarov memorial -open 4-11 january 2018 12 Gun 7 Saat
46Fuad Jafarov memorial-Masters (Anatoliya hotel) 4-11 january 2018 12 Gun 11 Saat
47"Hər şənbə" tempoturniri-Sumqayıt 17 Gun 5 Saat
48"31 December-International Solidarity Day of Azerbaijanis" Rating Tournament 19 Gun 8 Saat
49Fuad Jafarov memorial-blitz team 3 january 2018 19 Gun 18 Saat
5031 dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Gününə həsr olunmuş turnir-A qrupu (Gəncə) 21 Gun 9 Saat