Turnuvasecimi

gore dizilim

Seçilen federasyon: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.TurnuvaSon güncelleme
1Qış Kuboku 04-10/12/2016 Ag at 4 Saat 10 Dk.
2Fuad Jafarov memorial-2017 -Chilren (U10) 5 Saat 17 Dk.
3Fuad Jafarov memorial 2017-open 5 Saat 18 Dk.
4UCAR QIŞI 2016 18 Saat 23 Dk.
5TEMPO 03-12-2016 RSK 21 Saat 42 Dk.
6Tempoturnir-Sumqayıt 22 Saat 8 Dk.
7Vugar Gashimov Chess Academy "Solidarity Day" OPEN Rating Tournament (15-23 December 2016) 1 Gun 5 Saat
8AZE chmp,men,1st legue,2016 1 Gun 22 Saat
9Vugar Gashimov Chess Academy "Solidarity Day" Children Tournament (16-22 December 2016) 2 Gun 5 Saat
10Vugar Gashimov Chess Academy "Solidarity Day" BLİTZ Rating Tournament (25 December 2016) 2 Gun 7 Saat
11Vugar Gashimov Chess Academy "Solidarity Day" RAPİD Rating Tournament (24 December 2016) 2 Gun 7 Saat
12Yaş qrupları Sumqayıt birinciliyi (G-8) 2 Gun 22 Saat
13Yaş qrupları Sumqayıt birinciliyi (G-10) 2 Gun 22 Saat
14Yaş qrupları Sumqayıt birinciliyi (G-12) 2 Gun 22 Saat
15Yaş qrupları Sumqayıt birinciliyi (G-14) 2 Gun 22 Saat
16Yaş qrupları Sumqayıt birinciliyi (U-8) 2 Gun 22 Saat
17Yaş qrupları Sumqayıt birinciliyi (U-10) 2 Gun 22 Saat
18Yaş qrupları üzrə Sumqayıt Birinciliyi (U-12) 2 Gun 22 Saat
19Yaş qrupları üzrə Sumqayıt Birinciliyi (U-14) 2 Gun 22 Saat
20Yaş qrupları Sumqayıt birinciliyi (U-16) 2 Gun 22 Saat
21Yaş qrupları Sumqayıt birinciliyi (U-18) 2 Gun 22 Saat
22 Baki seheri 1№-li IOEUGSDIM-nin Dunya Azerbaycanlilarinin Hemreylik Gunune hesr olunmus derece turniri (4-3-2) 3 Gun 7 Saat
23Bakı şəhəri 2 № İOEUGŞİM "Payız kuboku 2016 " - I dərəcə almaq uğrunda turnir 3 Gun 23 Saat
24Yaş qrupları üzrə Sumqayıt Birinciliyi (G-8) 4 Gun 19 Saat
25Yaş qrupları üzrə Sumqayıt Birinciliyi (G-10) 4 Gun 19 Saat
26Yaş qrupları üzrə Sumqayıt birinciliyi (G12) 4 Gun 19 Saat
27Yaş qrupları üzrə Sumqayıt Birinciliyi (G-14) 4 Gun 19 Saat
28Yaş qrupları üzrə Sumqayıt birinciliyi (U8) 4 Gun 19 Saat
29Yaş qrupları üzrə Sumqayıt Birinciliyi (U-10) 4 Gun 19 Saat
30Yaş qrupları üzrə Sumqayıt Birinciliyi (U-12) 4 Gun 19 Saat
31Yaş qrupları üzrə Sumqayıt Birinciliyi (U-14) 4 Gun 19 Saat
32Yaş qrupları üzrə Sumqayıt Birinciliyi (U-16) 4 Gun 19 Saat
33Yaş qrupları üzrə Sumqayıt Birinciliyi (U-18) 4 Gun 19 Saat
34ExpressBank birinciliyi, Noyabr, 2016, Baki 6 Gun 7 Saat
35Elfim Shahmat Akademiyasi II derece Noyabr "Yeni Mövsüm" turniri 6 Gun 22 Saat
36Elfim Shahmat Akademiyasi III Dərəcə Noyabr "Yeni Mövsüm" 7 Gun 1 Saat
37TEMPO 26-11-2016 RSK 7 Gun 22 Saat
38Naxçıvan MR seçmə yarışı, oğlanlar 8 Gun 1 Saat
39Ucar blits turniri.26.11.2016 8 Gun 2 Saat
40Naxçıvan MR seçmə yarışı, qızlar 8 Gun 2 Saat
41Elfim Shahmat Akademiyasi II derece Noyabr "Yeni Mövsüm" turniri 8 Gun 23 Saat
42Yaş qrupları üzrə Sumqayıt Birinciliyi (U-18) 9 Gun 4 Saat
43Yaş qrupları üzrə Sumqayıt Birinciliyi (U-16) 9 Gun 4 Saat
44Yaş qrupları üzrə Sumqayıt Birinciliyi (U-14) 9 Gun 4 Saat
45Yaş qrupları üzrə Sumqayıt Birinciliyi (U-12) 9 Gun 4 Saat
46Yaş qrupları üzrə Sumqayıt Birinciliyi (U-10) 9 Gun 4 Saat
47Yaş qrupları üzrə Sumqayıt Birinciliyi(U-8) 9 Gun 4 Saat
48Yaş qrupları üzrə Sumqayıt Birinciliyi (G-14) 9 Gun 4 Saat
49Yaş qrupları üzrə Sumqayıt Birinciliyi (G-12) 9 Gun 4 Saat
50Yaş qrupları üzrə Sumqayıt Birinciliyi (G-10) 9 Gun 4 Saat
Advertisement