Selecció de la federació    ECU Logo

Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Nicaragua (NCA)

Flag NCA
Núm.TorneigDarrera actualització
1Campeonato Nacional por Equipos 2017-Final 11 Hores 25 Min.
2Campeonato Nacional Universitario Individual Femenino NCA - 2017. 4 Dies 11 Hores
3Campeonato Nacional Universitario NCA - 2017. 4 Dies 11 Hores
4Primera Fase del Campeonato Nacional por Equipos 2017 9 Dies 10 Hores
5Campeonato Nacional Universitario Individual Masculino NCA - 2017. 12 Dies 12 Hores
6Campeonato Nacional Abierto - Fiestas Patrias 2017 35 Dies 11 Hores
7Campeonato Nacional Blitz de Secundaria "Dedicado al Señor Mauricio Garcia Sevilla" 37 Dies 16 Hores
8Torneo Magistral MF Jose Luis Fonseca in Memoriam 2017 57 Dies 12 Hores
9Campeonato Nacional Femenino 2017 57 Dies 17 Hores
10II Campeonato de Ajedrez Blitz 2017 ¨ Javier Arasquitain¨ 64 Dies 8 Hores
11IV TORNEO DE AJEDREZ DE GALERIAS SANTO DOMINGO A MODALIDAD BLITZ 65 Dies 12 Hores
12III Edicion Torneo Tiburon Colegio Centroamerica categoria sub 14 Femenino 66 Dies 12 Hores
13III Edicion Torneo Tiburon Colegio Centro America categoria sub 14 Absoluto 66 Dies 12 Hores
14III Edicion del Torneo Tiburon Colegio Centro America categoria sub 10 66 Dies 12 Hores
15III Edicion Torneo Tiburon Colegio Centro America Categoria sub 8 66 Dies 12 Hores
16III Edicion Torneo Tiburon Colegio Centro America categoria sub 12 absoluto 66 Dies 12 Hores
17III Edicion Torneo Tiburon Colegio Centro America categoria sub 12 Femenino 66 Dies 12 Hores
18Campeonato Nacional de Ajedrez Rapido 2017 68 Dies 10 Hores
19Campeonato Nacional Senior de Ajedrez Activo 2017 78 Dies 7 Hores
2060 JUEGOS ESCOLARES NACIONALES 2017 - MASCULINO ABSOLUTO NACIDOS ENTRE 2000 Y 2002 79 Dies 17 Hores
2160 JUEGOS ESCOLARES NACIONALES 2017 - FEMENINO NACIDOS ENTRE 2000 Y 2002 79 Dies 17 Hores
2260 JUEGOS ESCOLARES NACIONALES 2017 - FEMENINO NACIDOS ENTRE 1999 Y 2002 81 Dies 16 Hores
23TORNEO JULIO RAMIREZ DE ARELLANO in Memoriam 2017 85 Dies 11 Hores
24Final Torneo de Ajedrez Escolar ¨Copa de Oro Denis Martinez¨ 2017 87 Dies 16 Hores
25IV Torneo de Escolar Ajedrez ¨Copa de Oro Denis Martinez¨ 2017 95 Dies 10 Hores
26Campeonato Nacional Juvenil Sub 20, ramas masculinas y femeninas 2017 120 Dies 11 Hores
27Torneo Blitz 123 Aniversario COI Y X Semana Olimpica Nicaraguense, 2017. 121 Dies 15 Hores
28XVIII GRAND PRIX MN. JUAN GOMEZ ARGENAL IN MEMORIAM 2017 127 Dies 12 Hores
29Torneo Internacional de Ajedrez UAM 2017 130 Dies 12 Hores
30Campeonato Nacional de Ajedrez 2017 Absoluto 134 Dies 16 Hores
31Departamental de Ajedrez Por Equipos 2017 Categorias Infantil - Juvenil 148 Dies 12 Hores
32III Torneo Escolar de Ajedrez Copa de Oro "Denis Martinez" Torneo Colegial E-Sport 149 Dies 9 Hores
33FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2017 149 Dies 17 Hores
34FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2017 149 Dies 17 Hores
35FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2017 149 Dies 17 Hores
36FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2017 149 Dies 17 Hores
37TORNEO UNIVERSITARIO MARLON ZELAYA 2017 FEMENINO 151 Dies 23 Hores
38TORNEO UNIVERSITARIO MARLON ZELAYA 2017 151 Dies 23 Hores
39Torneo Blitz Madrecitas Nicaraguenses - León 2017 - Primera Fase Asociacion de Ajedrez de Leon - ASODAL 153 Dies 9 Hores
40I Torneo de Maestros Masculino Ruben Dario, 2017 154 Dies 20 Hores
41I Torneo Mixto de Maestros Ruben Dario 2017 155 Dies 11 Hores
42FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2017 156 Dies 17 Hores
43Juegos Escolares Nacional 2017 absoluto sub 12 169 Dies 14 Hores
44Juegos Escolares Nacional 2017 Femenino sub 12 169 Dies 16 Hores
45Torneo Nacional Escolar de Ajedrez sub-17 Jinotega absoluto 176 Dies 8 Hores
46Torneo Nacional Escolar de Ajedrez sub-17 Jinotega Femenino 176 Dies 8 Hores
47Mini Olimpiadas Keiser University 179 Dies 13 Hores
48Chess Blitz Tournament in Obsequium of MN Manuel Flores "El Tirador" 182 Dies 11 Hores
49Clasificatorio Departamental Carazo 2017 CODICADER Masculino 182 Dies 17 Hores
50Clasificatorio Departamental Carazo 2017 CODICADER Femenino 182 Dies 19 Hores
Advertisement