Logged on: Gast
Servertime 19.03.2024 08:15:23
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
13. Schachopen in Semriach B-Turnier
Son güncelleme08.05.2014 08:27:35, Oluşturan: Schachklub-Semriach,Son Yükleme: Dipl.Ing.Heinz Herzog
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
Wetzenkircher Markus
AUT
1799
Asv Hohenau
2
Allitsch Dietmar DI.
AUT
1785
Schachfreunde Graz
3
Grebenar Erich
AUT
1785
St. Martin I. S.
4
Gerhardt Johann
AUT
1781
Flavia Solva
5
Hagmüller Josef
AUT
1762
Oberndorf/Laufen
6
Pichler Gerhard
AUT
1761
Psv Tirol
7
Lux Herbert
AUT
1754
Irdning
8
Oreskovic Andelko
AUT
1750
Askoe Leonding
9
Thurner Manfred
AUT
1739
Sk Erlach
10
Rauch Heribert Dr.
AUT
1735
Spg. Feldbach-Kirchberg
11
Zapfel Paul
AUT
1733
Schachklub Mostarrichi
12
Borz Radu-Beniamin
AUT
1726
Sk Sparkasse Ternitz
13
Mursteiner Gerhard
AUT
1703
Sk Sparkasse Ternitz
14
Kiefer Michael
AUT
1696
St. Martin I. S.
15
Rathmanner Anton
AUT
1692
Sk Lackenbach
16
Uller Hermann
AUT
1687
Holz Dohr Semriach
17
Schmedler Anton
AUT
1685
Sk Alpine Zeltweg
18
Essich Guenther
AUT
1678
Grazer Wechselseitige
19
Reischer Gerhard
AUT
1675
Sv Schachamazonen Graz
20
Amtmann Franz
AUT
1659
Rbej Gleisdorf
21
Prato Simon
AUT
1638
Schachfreunde Graz
22
Zehentner Karl-Heinz
AUT
1609
Schachfreunde Graz
23
Turetschek Nico
AUT
1597
Scu Altlichtenwarth
24
Meyer Thomas
GER
1581
25
Veitsch Norbert
AUT
1572
Sc Donaustadt
26
Weißensteiner Lukas
AUT
1566
Frauental
27
Tallafuss Werner
AUT
1554
Horn Union Ratten
28
Hebenstreit Heinz
AUT
1537
29
Brunner Helmut
AUT
1524
Holz Dohr Semriach
30
Reisner Hans
AUT
1503
Askö Bad Goisern
31
Swoboda Leo
AUT
1488
Holz Dohr Semriach
32
Konrad Johann
AUT
1484
Flavia Solva
33
Deutscher Jakob
AUT
1462
Graz-Eggenberg
34
König Josef
AUT
1462
Rbej Gleisdorf
35
Nowak Klaus
AUT
1453
Graz-Eggenberg
36
Sniesko Robert
AUT
1448
Sk Royal Salzburg
37
Kellner Nikolaus
AUT
1445
Sk Austria Wien
38
Engels Jörg
AUT
1422
Sv Perchtoldsdorf
39
Zampach Peter Mag.
AUT
1405
Team-Wien
40
Niesswohl Werner
AUT
1397
Ksv Wien Schachsektion
41
Lammer Michael
AUT
1392
Weiz
42
Fuchs Daniel
AUT
1376
Sk Neufeld-Steinbrunn
43
Strobl Samuel
AUT
1370
Styria Graz
44
Stagl Roman
AUT
1369
Styria Graz
45
Geppert Erwin
AUT
1325
Sz Favoriten
46
Mostbauer Kurt Di
AUT
1268
Union Ansfelden
47
Habel Johann
AUT
1260
Soechau
48
Fauland Paulina Mag.
AUT
1239
Schwanberg
49
Lemsitzer Simon
AUT
1219
Liebocher Schachgesellschaft
50
Petz-Ortner Johann
AUT
1184
Frauental
51
Linhofer Christoph
AUT
949
Holz Dohr Semriach
52
Hebenstreit Walter
AUT
0
53
Mung Herbert Ing.
AUT
0
Sk Wieden
54
Strobl David
AUT
0
Styria Graz
55
Weidinger Felix
AUT
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 12.03.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları