No. | | Name | FED | Rtg | Club/City |
1 | | Stalmach Richard | U8 | 1582 | Beskydská šachová škola o.s. |
2 | | Šebesta Jan | CZE | 1438 | SK Slavia Orlová |
3 | | Vantuch Lucian | CZE | 1398 | Beskydská šachová škola o.s. |
4 | | Neumann Filip | CZE | 1378 | SK Slavia Orlová |
5 | | Miča Marek | CZE | 1365 | Beskydská šachová škola o.s. |
6 | | Krejčok Tobiáš | CZE | 1299 | Beskydská šachová škola o.s. |
7 | | Bosák René | CZE | 1262 | Beskydská šachová škola o.s. |
8 | | Frank Adam | CZE | 1246 | Beskydská šachová škola o.s. |
9 | | Janotka Oldřich | CZE | 1245 | Beskydská šachová škola o.s. |
10 | | Lanča Petr David | CZE | 1238 | Beskydská šachová škola o.s. |
11 | | Walek Filip | CZE | 1225 | Beskydská šachová škola o.s. |
12 | | Gereková Eliška | CZE | 1214 | Mezinárodní šachová škola Interches |
13 | | Fizerová Lucie | U8 | 1162 | Beskydská šachová škola o.s. |
14 | | Vašínek Martin | U8 | 1155 | Beskydská šachová škola o.s. |
15 | | Kijonka Ondřej | CZE | 1143 | SK Slavia Orlová |
16 | | Szusciková Natálie | U8 | 1138 | Beskydská šachová škola o.s. |
17 | | Gnojek Jan | U8 | 1112 | Beskydská šachová škola o.s. |
18 | | Daněk Ondřej | CZE | 1107 | Beskydská šachová škola o.s. |
19 | | Drastichová Eliška | CZE | 1100 | Slavia Havířov |
20 | | Pinko Michal | CZE | 1100 | TJ Ostrava |
21 | | Vaněk Tomáš | CZE | 1100 | SK Slavia Orlová |
22 | | Stříž Marek | CZE | 1091 | Beskydská šachová škola o.s. |
23 | | Blahut Vladislav | U8 | 1080 | Beskydská šachová škola o.s. |
24 | | Dudová Pavlína | CZE | 1079 | Beskydská šachová škola o.s. |
25 | | Janotka Jakub | U8 | 1074 | Beskydská šachová škola o.s. |
26 | | Neděla Adam | CZE | 1070 | TJ Slovan Havířov |
27 | | Blažková Gabriela | U8 | 1000 | Beskydská šachová škola o.s. |
28 | | Bravanský Lukáš | U8 | 1000 | TJ Ostrava |
29 | | Buchta Bartoloměj | U8 | 1000 | BŠŠ Frýdek Místek |
30 | | Crlík Filip | U8 | 1000 | Slavia Orlová |
31 | | Daněk Lukáš | U8 | 1000 | Beskydská šachová škola o.s. |
32 | | Fizer Marek | U8 | 1000 | Beskydská šachová škola o.s. |
33 | | Grček Tomáš | CZE | 1000 | Lokomotiva Krnov |
34 | | Halamíček Filip | CZE | 1000 | Beskydská šachová škola o.s. |
35 | | Hanzlík Vít | U8 | 1000 | Beskydská šachová škola o.s. |
36 | | Holuša Jan | CZE | 1000 | |
37 | | Kaňák Matyáš | U8 | 1000 | Beskydská šachová škola o.s. |
38 | | Knettig Vojtěch | CZE | 1000 | TJ Ostrava |
39 | | Kupka Jan | U8 | 1000 | Slezan Opava |
40 | | Křefký Ondřej | CZE | 1000 | ŠK GOBE Píšť |
41 | | Mareth Jakub | CZE | 1000 | TJ Ostrava |
42 | | Oršulíková Adéla | CZE | 1000 | SK Slavia Orlová |
43 | | Pavelka Jiří | U8 | 1000 | Beskydská šachová škola o.s. |
44 | | Raptis Janis | CZE | 1000 | Lokomotiva Krnov |
45 | | Stalmach Petr | U8 | 1000 | Beskydská šachová škola o.s. |
46 | | Strachota Tomáš | U8 | 1000 | ŠK GOBE Píšť |
47 | | Tesařík Jan | CZE | 1000 | Slezan Opava |
48 | | Tomanec Samuel | U8 | 1000 | Slavia Orlová |
49 | | Čech Petr | CZE | 1000 | Lokomotiva Krnov |
50 | | Šebena Patrik | CZE | 1000 | Beskydská šachová škola o.s. |