Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 05:17:59
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
2 Stein am Rhein Open
Viimeisin päivitys04.03.2014 18:45:42, Creator/Last Upload: jd_coqueraut
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FED
Rtg
1
GM
Ninov Nikolai
BUL
2476
2
IM
Galyas Miklos
HUN
2421
3
IM
Nagy Gabor
HUN
2410
4
IM
Zelbel Patrick
GER
2403
5
Sorkin Igor
ISR
2384
6
IM
Berend Fred
LUX
2369
7
WGM
Theissl Pokorna Regina
SVK
2347
8
IM
Milosevic Goran
SUI
2344
9
FM
Michalczak Thomas
GER
2325
10
FM
Mede Istvan
HUN
2303
11
IM
Habibi Ali
GER
2249
12
Niedermeier Thomas
GER
2165
13
Medici Simone
SUI
2149
14
IM
Erdelyi Tamas
HUN
2132
15
Cacciola Alfredo
ITA
2120
16
Boschetti Claudio
SUI
2095
17
CM
Schmitz Andreas Arnold
GER
2087
18
Schaedler Juergen
GER
2082
19
Zeiler Klaus
SUI
2052
20
Remensberger Paul
SUI
2045
21
Remensberger Hansuli
SUI
2021
22
Meier Rodrigo
SUI
2019
23
King Alexander
GER
1979
24
Lenninger Ralf
AUT
1968
25
Klein Gernot Dr
GER
1961
26
Berger Stefan
SUI
1951
27
Bonino Matteo
ITA
1946
28
Klein Leo
GER
1942
29
Kristofic Mario
AUT
1940
30
Siegel Adrian
SUI
1940
31
Wegelin Reinhard
SUI
1936
32
Bischofberger Dario
SUI
1927
33
Schwander Lukas
SUI
1910
34
Onda Walter
SUI
1894
35
Koelbl Wolfgang
GER
1892
36
Kuenstler Siegfried
GER
1873
37
Frommherz Stefan Martin
GER
1864
38
Baier Felix
GER
1859
39
Bounlom Samyo
SUI
1856
40
Schneider Antonio
SUI
1847
41
Nguyen Nam-Khang
SUI
1825
42
Guarisco Renzo
SUI
1824
43
Stutz Urs
SUI
1819
44
Cirrincione Paze` Paolo
ITA
1805
45
Montanari Josef
SUI
1805
46
Cirrincione Giansalvo
ITA
1802
47
Boes Julian
GER
1795
48
Kuenzi Anton
SUI
1781
49
Schmid Joachim
GER
1776
50
Koelbl Ines
GER
1771
51
Benazzo Angelo
ITA
1762
52
Siviero Mattia
ITA
1689
53
Fischer Daniel
SUI
1685
54
Kokkinis Ioannis
SUI
1662
55
Beltrami Iacopo
ITA
1661
56
Zahner Rolf
SUI
1651
57
Furrer David
SUI
1600
58
Haag Walter
SUI
1563
59
Gherghel Butan Maria
SUI
1538
60
Albicker Laurenz
SUI
1514
61
Gherghel Butan Mircea
SUI
1512
62
Pluess Rudolf
SUI
1508
63
Estevéz Sacristan Deva
ESP
1479
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yhteystiedot