Logged on: Gast
Servertime 30.04.2024 01:48:08
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Riga Technical University Open 2014 - Tournament A
Son güncelleme24.08.2014 18:15:24, Oluşturan/Son Yükleme: savieniba
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Cinsiyet
Tip
Gr
1
GM
Shirov Alexei
2209390
LAT
2709
2
GM
Rapport Richard
738590
HUN
2704
U18
3
GM
Melkumyan Hrant
13302485
ARM
2655
4
GM
Iturrizaga Bonelli Eduardo
3901211
VEN
2653
5
GM
Kovalenko Igor
14117908
LAT
2650
6
GM
Fridman Daniel
11600454
GER
2639
7
GM
Erdos Viktor
719978
HUN
2638
8
GM
Shankland Samuel L
2004887
USA
2624
9
GM
Goganov Aleksey
24109959
RUS
2604
10
GM
Savchenko Boris
4147332
RUS
2596
11
GM
Aleksandrov Aleksej
13500139
BLR
2595
12
GM
Prohaszka Peter
726265
HUN
2595
13
GM
Bok Benjamin
1017063
NED
2587
U20
14
GM
Naroditsky Daniel
2026961
USA
2587
U20
15
GM
Banusz Tamas
722413
HUN
2585
16
GM
Rausis Igors
11600098
CZE
2578
17
GM
Golod Vitali
2804140
ISR
2574
18
GM
Yemelin Vasily
4113217
RUS
2573
19
GM
Danin Alexandre
4144031
RUS
2572
20
GM
Neiksans Arturs
11601388
LAT
2572
21
GM
Kulaots Kaido
4500261
EST
2567
22
GM
Fedorov Alexei
13500465
BLR
2562
23
GM
Oparin Grigoriy
24125890
RUS
2546
U18
24
GM
Kveinys Aloyzas
12800040
LTU
2527
25
GM
Miezis Normunds
11600136
LAT
2524
26
GM
Baron Tal
2809958
ISR
2519
27
GM
Werle Jan
1006088
NED
2511
28
GM
Molner Mackenzie
2021722
USA
2509
29
IM
Raznikov Danny
2811154
ISR
2509
30
GM
Antipov Mikhail Al.
4107012
RUS
2508
U18
31
GM
Rombaldoni Axel
815837
ITA
2507
32
IM
Donchenko Alexander
24603295
GER
2506
U16
33
GM
Gavrilov Alexei
4104358
RUS
2505
34
IM
Kantans Toms
11602945
LAT
2496
U20
35
GM
Popilski Gil
2809060
ISR
2494
36
GM
Semcesen Daniel
1706993
SWE
2489
37
GM
Boruchovsky Avital
2800055
ISR
2483
U18
38
IM
Swayams Mishra
5028183
IND
2479
39
IM
Bailet Pierre
655830
FRA
2476
40
IM
Franco Alonso Alejandro
2214067
ESP
2471
41
IM
Aravindh Chithambaram Vr.
5072786
IND
2467
U16
42
IM
Gonzalez De La Torre Santiago
2221667
ESP
2466
43
IM
Givon Asaf
2801841
ISR
2452
U20
44
GM
Lanka Zigurds
11600047
LAT
2451
45
IM
Pileckis Emilis
12802476
LTU
2447
46
IM
Krivonosov Oleg
11600349
LAT
2442
47
FM
Meskovs Nikita
11602740
LAT
2441
U20
48
IM
Biolek Richard Jr.
319996
CZE
2438
49
IM
Laurusas Tomas
12803731
LTU
2435
U18
50
IM
Nakar Eylon
2811111
ISR
2434
51
IM
Vavulin Maksim
4169530
RUS
2425
U16
52
IM
Argandona Riveiro Inigo
2212072
ESP
2423
53
IM
Valsecchi Alessio
818860
ITA
2421
54
IM
Steinberg Nitzan
2801795
ISR
2420
U16
55
FM
Petrov Nikita
4101286
RUS
2418
U18
56
FM
Khatoev Eduard
24145076
RUS
2417
U20
57
FM
Loetscher Roland
1305239
SUI
2414
58
FM
Martynov Pavel
4122186
RUS
2414
U20
59
IM
Loeffler Stefan
4603257
GER
2410
60
IM
Ris Robert
1011480
NED
2408
61
FM
Kozionov Kirill
24101729
RUS
2408
U16
62
IM
Simonian Tigran
13303597
ARM
2405
63
IM
Beinoras Mindaugas
12802085
LTU
2402
64
IM
Lugovskoy Maxim
24126454
RUS
2402
U18
65
FM
Ben Artzi Ido
2810913
ISR
2395
U20
66
IM
Jerez Perez Alfonso
2204100
ESP
2393
67
IM
Soors Stef
209511
BEL
2391
68
FM
Bonafede Alessandro
813826
ITA
2388
69
IM
Berzinsh Roland
11600357
LAT
2387
70
FM
Ladva Ottomar
4500024
EST
2387
U18
71
FM
Fruebing Stefan
4682165
GER
2383
72
FM
Bruehl Andreas
4630440
GER
2374
73
IM
Ekdyshman Mikhail
4149416
RUS
2371
74
FM
Carstensen Jacob
1404180
DEN
2369
75
FM
Tabernig Bernhard
1600680
AUT
2369
76
IM
Jolly Jean-Francois
634751
FRA
2367
77
FM
Kobo Ori
2812320
ISR
2365
U18
78
FM
Aharon Ofir
2800683
ISR
2361
79
Stremavicius Titas
12804444
LTU
2359
U16
80
IM
Akkozov Berik
13704214
KAZ
2358
81
FM
Lamorelle Julien
616010
FRA
2352
82
IM
Payen Arnaud
600814
FRA
2350
83
FM
Wallis Christopher
3204839
AUS
2348
84
WGM
Rogule Laura
11601876
LAT
2347
w
85
CM
Nanjo Ryosuke
7000634
JPN
2344
86
Sarana Alexey
24133795
RUS
2341
U14
87
FM
Nasuta Grzegorz
1141686
POL
2339
U18
88
FM
Korchmar Vasiliy
24131750
RUS
2336
U18
89
FM
Basso Pier Luigi
866970
ITA
2335
U18
90
FM
Schoorl Rob
1009508
NED
2334
91
IM
Mishuchkov Nikolai M.
4102401
RUS
2330
S60
92
Jankovskis Guntis
11600551
LAT
2329
93
FM
Erwich Frank
1007076
NED
2328
94
IM
Kashtanov Ruslan
4124871
RUS
2325
95
FM
Jackson James P
416860
ENG
2320
96
WGM
Vojinovic Jovana
937266
SRB
2312
w
97
FM
Vlassow Valentin
4164008
RUS
2310
98
FM
Lavendelis Egons
11601647
LAT
2306
99
IM
Estrada Nieto Julian
5101018
MEX
2297
100
Sidhant Mohapatra
5028698
IND
2289
U16
101
FM
Lefebvre Herve
607363
FRA
2283
102
Sanders Isaac B
417661
ENG
2282
U16
103
Kvetny Mark
24603929
GER
2280
U18
104
Jarmula Lukasz
1160664
POL
2277
U16
105
Tokranovs Dmitrijs
11603011
LAT
2271
U16
106
FM
Rasch Holger
4615670
GER
2269
107
FM
Armbrust Florian
4691350
GER
2268
108
Kretainis Kristaps
11602163
LAT
2268
109
Veinberg Nimrod
2810280
ISR
2268
U18
110
FM
Minko Vladimir
24146706
RUS
2266
U16
111
IM
Sandler Leonid
3201805
AUS
2264
112
Persson Mats
1708333
SWE
2263
113
FM
Le Goff Damien
634808
FRA
2250
114
Houska Jiri
316377
CZE
2248
115
FM
Narva Jaan
4500148
EST
2247
116
Saveliev Alexei
24128546
RUS
2246
U18
117
Elistratov Semen
24134325
RUS
2244
U14
118
FM
Ramondino Renzo
810304
ITA
2243
119
Beeke Bob
1011634
NED
2243
120
WGM
Manakova Maria
927007
SRB
2241
w
121
Jeanne Mickael
637963
FRA
2239
122
WIM
Tarasova Viktoriya
4175840
RUS
2234
w
123
FM
Esposito Luca
805726
ITA
2231
124
CM
Brookes Christopher
4669355
NED
2231
U20
125
FM
Lorscheid Gerhard
4606000
GER
2228
126
Theodorou Nikolas
4262875
GRE
2225
U14
127
CM
Shevchenko Kirill
14129574
UKR
2224
U12
128
WIM
Llaneza Vega Patricia
2212676
ESP
2223
w
129
FM
Giulian Philip M
2400197
SCO
2211
S60
130
CM
Zoldan Matteo
805319
ITA
2207
131
WCM
Narva Mai
4500512
EST
2205
w
U16
132
Agafonov Yuri
11602104
LAT
2202
133
Rydstrom Tom
1714830
SWE
2201
U18
134
WIM
Kharmunova Nadezhda
4195876
RUS
2192
w
135
Tvarijonas Tomas
12805432
LTU
2191
U18
136
Gantar Jan
14607875
SLO
2182
137
Osis Renars
11602341
LAT
2182
138
Gibicar Danijel
24660256
GER
2176
U18
139
Basencyan Mark
13300725
ARM
2175
140
FM
Krustkalns Kristaps
11602686
LAT
2174
141
Percivaldi Martin
1508148
DEN
2170
U16
142
Juknis Paulius
12802247
LTU
2169
143
FM
Sakovich Igor
11600586
LAT
2168
S60
144
Halmeenmaki Tuomo
502774
FIN
2164
145
WFM
Warakomska Anna
1130790
POL
2160
w
146
Stasans Aivars
11601353
LAT
2154
S60
147
Brzezinski Adam
1710460
SWE
2153
148
Sarbay Aleksandr
13504045
BLR
2150
149
Drnovsek Nejc
14606747
SLO
2140
150
Jacobs Florian
1018329
NED
2137
151
Bolsakovs Vadims
11601981
LAT
2136
152
Delizia Costantino
806250
ITA
2134
153
Skuja Aivars
11600977
LAT
2133
S60
154
Gurvich Vitaly
24164852
RUS
2132
U12
155
Sirosh Ilja
4500458
EST
2130
U16
156
Klings Peter
4631234
GER
2128
157
Tsarouhas Konstantinos
4201094
GRE
2126
158
WIM
Makka Ioulia
4205316
GRE
2124
w
159
Radkov Bazhen D.
24170593
RUS
2119
U16
160
Heinis Vincent
607851
FRA
2117
161
Van Onzen Jeroen
1012959
NED
2110
162
Cantoro Daniele
828300
ITA
2105
U20
163
Rasa Gints
11604700
LAT
2105
164
Vrban Rok
14608219
SLO
2098
165
Marentini Marcel
1318730
SUI
2097
166
Marutkins Olegs
11600012
LAT
2092
U18
167
Zochowski Kacper
1125494
POL
2090
U18
168
Havik Victor
1506757
NOR
2086
169
Mierins Eriks
11603178
LAT
2081
170
Schekachikhin Maksim
24177830
RUS
2080
U16
171
Egartner Wolfgang
1601970
AUT
2078
172
Mamyrbay Assad
13708880
KAZ
2077
U16
173
Miknevicius Laurynas
12807427
LTU
2074
U16
174
Kolodkin Daniil
1039776
NED
2052
U18
175
Tirrito Luca
810509
ITA
2042
176
Petrov Dmitri
4503279
EST
2041
U16
177
Hess Max
24656666
GER
2032
U18
178
Ungurs Edgars
11601205
LAT
2030
179
Szostko Jakub
1174282
POL
2028
U16
180
Ruggeri Pietro
803154
ITA
2023
181
Jouneau Quentin
649716
FRA
2022
182
Krumm Johannes
4643747
GER
2016
183
Taglialatela Massimiliano
824690
ITA
2016
184
Garcia Martinez Marcos
22245073
ESP
2012
U18
185
Le Bail Clara
648167
FRA
2011
w
186
Thiry Jean-Christophe
209015
BEL
2011
187
Schoonackers Jeroen
1034863
NED
2010
188
Ottavi Marco
809934
ITA
2009
189
Skogheim Ole Morten
1504584
NOR
2004
S60
190
Marchiori Diego
836338
ITA
1998
191
Yapar Nedim
6307590
TUR
1989
192
Melderis Uldis
11600845
LAT
1985
193
Halfhide Sebastian
1045946
NED
1979
U14
194
Vins Aleksis
11604140
LAT
1977
U18
195
Ben-Zeev Moshe
2807203
ISR
1975
S60
196
Egorov Daniil
24171956
RUS
1970
U16
197
Di Paolo Marco
806293
ITA
1964
198
Nineuil Vincent
688380
FRA
1955
199
WFM
Kiolbasa Oliwia
1154613
POL
1948
w
U14
200
Cleve-Prinz Wolfgang
24665916
GER
1944
201
Shakirova Renata
24172049
RUS
1943
w
U16
202
Chukavin Kirill
4503023
EST
1934
U12
203
Ciolek Andreas
12906727
GER
1929
U18
204
Castro Perez Manuel Angel
24536490
ESP
1923
205
Badelka Olga
13509926
BLR
1900
w
U12
206
Lintner Felix
1642081
AUT
1884
207
Nesterov Arseniy
24198455
RUS
1851
U12
208
Pistol Mats-Erik
1713892
SWE
1833
209
Cerkezovic Emir
1518186
NOR
1780
210
Pitkanen Juhani
504432
FIN
1749
S60
211
Bejashvili Irma
2810662
ISR
1695
w
212
Fidrilakis Stavros
4277821
GRE
1641
U14
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları